بررسی پاک کننده ژل صبح بخیر Cosrx با pH پایین – زیبا با مغزها

آیا pH پاک کننده خود را اندازه گیری می کنید؟

از آنجایی که گفته شد هر چیزی با PH بالا بسیار خشک و تحریک کننده است ، همه نوارهای pH خریداری می کنند مثل اینکه از کار خارج می شوند و هر پاک کننده موجود در انبار را آزمایش می کنند.

آیا اگر یک پاک کننده مستقیماً به شما بگوید pH آن چقدر است آسانتر نخواهد بود ؟! Cosrx با PH پایین صبح بخیر ژل پاک کننده نوع کار را انجام می دهد. این به شما می گوید که کم است ، به هر حال بیش از 99٪ پاک کننده های موجود در آنجا به شما می گویند.

با آزمایش نوار pH ، pH آن 5.5 می شود. وقتی آن را با آب مخلوط کنید به 6.5 می رسد. پس از آن درست در همان محدوده pH مناسب قرار دارید.

اما آیا آنچه لازم است تا انواع ناخالصی ها را از روی پوست شما پاک کند؟ بیایید بفهمیم:

چه چیزی در پاک کننده ژل صبح بخیر Cosrx با pH پایین وجود دارد؟

COCAMIDOPROPYL BETAINE و SODIUM LAUROYL METYL METYL ISETHIONATE برای تمیز کردن پوست

نگذارید نامهای بلند و نامفهوم آنها شما را گول بزند. کوکامیدوپروپیل بتائین و سدیم لوروئیل متیل ایزتیونات دو ماده پاک کننده بسیار ملایم هستند.

دانشمندان آنها را سورفاکتانت می نامند. آنها موادی هستند که به آب و مخلوط کردن خاک کمک کنید تا بتوانید به راحتی از زهکشی شستشو دهید.

دو سورفکتانت در ژل پاک کننده ژل صبح بخیر Cosrx کم هستند آنقدر قوی است که می تواند ناخالصی ها را از بین ببرد بدون اینکه پوست شما برهنه شود از روغنهای طبیعی گرانبها برای مرطوب نگه داشتن آن نیاز دارد.

با این حال ، آنها هستند به اندازه کافی ملایم است که باعث خشکی و تحریک پوست نمی شود – حتی پوست حساس.

گیاهان اضافی برای نوع بازاریابی

مختصر می گویم. نگاهی سریع به لیست مواد تشکیل دهنده نشان می دهد که Cosrx Low pH Good Good Cleanser مملو از عصاره های گیاهی و آنتی اکسیدان ها است.

هیچ توجهی به آنها نکنید. همه این مواد خوب همراه با آلودگی و کثیفی در آخر تخلیه می شوند.

وقتی نوبت به انتخاب یک پاک کننده می رسد ، مواد فعال کننده سطح و pH هستند که واقعاً مهم هستند.


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که باعث از بین بردن درخشش ، جوش ها و جوش های سرسیاه می شود ، می جنگید؟ برای شروع کار ، صفحه رایگان “بهترین برنامه مراقبت از پوست برای پوست چرب” را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


بافت

بافت ژل غلیظی است که وقتی آن را با آب مخلوط می کنید کمی کف می کند.

عطر

رایحه بهترین نیست. پاک کننده بدون عطر ، بوی خود را از روغن درخت چای می گیرد. این گیاه شناسی است و دارای ویژگی های دارویی است. شبیه چیزی است که در بیمارستان بوی آن را حس می کنید. حداقل خیلی سریع محو می شود.

نحوه استفاده از آن

این اولین قدم از روال مراقبت از پوست شما ، صبح و شب است.


عملکرد و نظر شخصی

اجازه ندهید که کف زیاد زیاد شما را گول بزند. پاک کننده ژل صبح بخیر Cosrx با PH پایین همه چیز را پاک می کند-بله ، ریمل ضد آب و کرم ضد آفتاب مقاوم در برابر آب-در کمتر از یک دقیقه!

بهترین قسمت؟ باقی مانده چربی را پشت سر نمی گذارد. اگر از پاکسازی مضاعف خسته شده اید ، فقط می توانید از این پاک کننده برای صبح و شب استفاده کنید و با آن کار را تمام کنید. نیازی به تمیز کردن دوم نیست – مگر اینکه آرایش بیشتری نسبت به کارداشیان داشته باشید …

پاک کننده پوست من را نرم و مرطوب نمی کند. این یک پاک کننده کف کننده است بنابراین هیچ روغن اضافه شده ای برای انجام کار ندارد.

اما آن خشک و محکم هم نگذاشته این فقط پاک شده است – بدون اینکه مانع محافظتی پوست را به هم بزند. به عبارت دیگر ، همان کاری را انجام می دهد که قرار است هر پاک کننده خوبی انجام دهد.

پاک کننده ژل صبح بخیر cosrx low ph 01

این برای کیست؟

  • پوست چرب
  • پوست ترکیبی

این برای چه کسی نیست؟

پوست خشک.

بسته بندی

یک لوله سفید ، آبی و زرد. فانتزی ترین نیست ، اما عملی است.

پاک کننده ژل صبح بخیر cosrx low ph 02

آیا پاک کننده ژل صبح بخیر با pH پایین Cosrx مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
خفیف ، در عین حال م effectiveثر
این پاک کننده ملایم پوست را تحریک نمی کند ، اما قطعاً وظیفه خود را در از بین بردن همه ناخالصی ها از پوست انجام می دهد.
درست است، واقعی.
pH پایین
سطح PH کمی اسیدی با بازیابی سطح PH مطلوب پوست و محافظت از پوست در برابر عوامل تحریک کننده خارجی به حفظ سلامت پوست کمک می کند.
درست است، واقعی.
مرطوب کننده
پوست را بدون از بین بردن احساس پاک می کند و پوست را با طراوت ، تمیز و براق می کند.
من نمی گویم مرطوب کننده است ، اما پوست را خشک نمی کند.

قیمت و در دسترس بودن

موجود در: 12.00 دلار/9.50 پوند در Dermstore ، Look Fantastic ، SokoGlam ، Ulta و Yes Style

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر به دنبال پاک کننده ملایم کف هستید ، این یکی از بهترین گزینه هایی است که باید در نظر بگیرید.

تقلب و جایگزین


آب ، کوکامیدوپروپیل بتائین ، سدیم لورویل متیل ایزتیونات ، پلی سوربات 20 ، شاخه styrax japonicus/عصاره میوه/برگ ، بوتیلن گلیکول ، تخمیر saccharomyces ، عصاره برگ cryptomeria japonica ، عصاره برگ nelumbo nucifera ، عصاره برگ pinus palustris ، عصاره ریشه ulmus davidiaiana ، عصاره گل (گل مغربی) ، عصاره ریشه pueraria lobata ، روغن برگ melaleuca alternifolia (درخت چای) ، آلانتوئین ، كاپریل گلیكول ، اتیل هگزیگل گلیسیرین ، بتائین سالیسیلات ، اسید سیتریک ، اتیل هگزاندیول ، 1،2-هگزاندیول ، تری سدیم اتیلن دی آمینو دی سسوات ، سدیم دی سسو ، دی سدیم EDTA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>