بررسی مجتمع هیالورونیک چند مولکولی Niod – زیبا با مغزها

بررسی پیچیده هیالورونیک چند مولکولی niod

مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD (به اختصار MMHC2) یک سرم اسید هیالورونیک روی استروئیدها است.

به من اعتماد كن ، من طی این سالها سرمهای زیادی از اسید هیالورونیك را امتحان كرده ام اما هیچ كدام از پوست من مانند این بچه مرطوب و چاق نبود.

این یک راز است؟ از 15 شکل اسید هیالورونیک استفاده می کند. 15 !!! پوست شما بیشتر از این نمی تواند آبرسانی کند!

مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD چیست؟

اسید هیالورونیک برای هیدراتاسیون پوست

نگاهی به سرم های اسید هیالورونیک خود بیندازید. آیا می توانید اسید هیالورونیک را در لیست مواد تشکیل دهنده مشاهده کنید؟

بیشتر اوقات ، این کار را نخواهید کرد. نه ، مارک دروغ نمی گوید. این فقط با استفاده از نمک سدیم هیالورونیک اسید ، سدیم هیالورونات است. این فقط درست مثل اسید هیالورونیک کار نمی کند.

مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD از هر دو ویژگی برخوردار است:٪ اسید هیالورونیک مستقیم ، هیالورونات سدیم و 13 شکل دیگر اسید هیالورونیک اسید و هیالورونیک اسید.

به عبارت دیگر ، اگر ماده ای حتی به صورت آزاد با Hyaluronic Acid مرتبط باشد ، آن را در اینجا خواهید یافت. اما چه چیزی در مورد اسید هیالورونیک بسیار خاص است؟

اسید هیالورونیک یک آهن ربا است. می تواند جذب آب از هوا و آن را به پوست ببندید. اما بیشتر اوقات ، به راحتی رطوبت را از عمیق ترین لایه های پوست گرفته و به لایه های سطحی می رساند.

آنقدر خشک نمی شود که به نظر می رسد. بدن شما از 60٪ آب تشکیل شده است ، بنابراین می توانید بدون ایجاد مشکلی کمی به اطراف خود منتقل شوید.

مشکل اصلی این است که اسید هیالورونیک بیش از حد بزرگ است و نمی تواند به پوست نفوذ کند. فقط روی سطح می ماند و لایه های بالایی را آبرسانی می کند.

مگر اینکه آن را به قطعات کوچک ریز خرد کنید که به راحتی در پوست نفوذ کند. به همین دلیل مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD دارای اشکال مختلفی از اسید هیالورونیک است.

هر یک از آنها سطح مولکولی متفاوتی دارند که می تواند به لایه ای متفاوت از پوست برسد. به عبارت دیگر ، تمام این اشکال مختلف اسید هیالورونیک به این معنی است که هر لایه از پوست شما تمام آبرسانی مورد نیاز را دریافت می کند.

آنچه پوست با این همه آبرسانی اضافی انجام می دهد:

  1. زبری را کاهش می دهد: آبرسانی باعث لمس پوست می شود
  2. عمل پر کردن: آبرسانی پوست را پر می کند به طوری که خطوط ریز و چین و چروک شما کوچکتر به نظر می رسد
  3. پوست را روشن می کند: هیدراتاسیون درخشش شفاف و شبنمی به پوست می بخشد (به همین دلیل است که زنان کره ای با هیدراتاسیون وسواس زیادی دارند)

آبرسانی پایه و اساس یک برنامه معمول مراقبت از پوست است. اگر پوست شما به خودی خود رطوبت کافی ندارد یا هوای سرد زمستان شما را از آن ربوده است ، افزودن سرم هیالورونیک اسید به برنامه مراقبت از پوست یک امر ضروری است.

مربوط: اسید هیالورونیک چیست و چرا باید از آن استفاده کنید؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که پوست خشک و پوسته پوسته را از بین می برد ، مبارزه می کنید؟ برای اطلاع از این موضوع ، صفحه رایگان “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” را بارگیری کنید. این شامل توصیه های محصول و ترتیب کاربرد مناسب است:


بافت

بافت آن سبک ، تقریباً آبکی است و بلافاصله در پوست من فرو می رود.

عطر

مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD بهترین بو را ندارد ، اما من بد نیستم. این بدون بو بنابراین آنچه شما بو می کنید ، مواد تشکیل دهنده آن است. ترجیح می دهم این بو را داشته باشم تا رایحه ای دلپذیر که می تواند پوست من را تحریک کند. بعلاوه ، طولانی مدت معطل نمی ماند.

نحوه استفاده از آن

صبح و یا شب قبل از مرطوب کننده.

عملکرد و نظر شخصی

من از مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD در شب و هنگام بیدار شدن استفاده می کنم ، پوست من نرم ترین پوست است.

سپس ، صبح دوز دوم به پوستم می دهم. زمستان است و پوست من به تمام آبرسانی که می تواند پیدا کند نیاز دارد! از آنجا که من شروع به استفاده از این کرده ام ، می توانم ساعاتی را بدون خشک شدن پوست در بیرون بمانم. هیدراتاسیون کل روز طول می کشد.

اما قسمت مهم من چقدر کوچک است که باعث می شود خطوط ظریف من به نظر برسد. تمام آن آبرسانی اضافی پوست من را جمع می کند ، بنابراین گونه های من پرتر به نظر می رسد و خطوط ظریف پیشانی ام به سختی قابل مشاهده است.

اگر پوست خشک یا کم آبی دارید ، به این نیاز دارید. اگر پوست چربی دارید ، یک بطری را نیز بگیرید. اسید هیالورونیک راهی عالی برای آبرسانی به پوست بدون افزودن روغن بیشتر به آن است. هک ، ممکن است متوجه شوید که بعد از آن حتی به مرطوب کننده نیز نیازی ندارید!

کمپلکس هیالورونیک چند مولکولی niod

این برای کیست؟

همه می توانند از آن استفاده کنند ، اما بیشتر برای پوست های خشک و کم آب مناسب است.

این برای چه کسی نیست؟

تا زمانی که به یکی از این مواد حساسیت نداشته باشید ، همه می توانند از آن استفاده کنند.

بسته بندی

کمپلکس هیالورونیک چند مولکولی NIOD در دو اندازه 15 میلی لیتری و 30 میلی لیتری موجود است. من اندازه کوچکتر دارم

من به عنوان یک وبلاگ نویس مراقبت از پوست ، محصولات زیادی را امتحان می کنم ، هرگز نمی توانم چیزی را به پایان برسانم. بنابراین من قدردانی می کنم که NIOD اندازه کوچکتری را ایجاد می کند و می توانم به سرعت از آن عبور کنم.

بعلاوه ، برای سفر عالی است. اما اگر من یک وبلاگ نویس مراقبت از پوست نبودم ، کاملاً به دنبال اندازه بزرگتر بودم. 🙂

آیا مجتمع هیالورونیک چند مولکولی NIOD مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
این فرمول با ترکیب 15 شکل از ترکیبات هیالورونیک ، پیش سازهای هیالورونیک و یک فناوری پشتیبانی هیالورونیک در یک سیستم تحویل شارژ شده با پپتید ، یک رویکرد چند بعدی برای مکمل موضعی هیالورونیک ارائه می دهد. آبرسانی مبتنی بر آب را ارائه می دهد و به سطح پوست کمک می کند تا چربی ، الاستیک ، راحت و یکنواخت به نظر برسد. درست است، واقعی.
این فرمول همچنین حاوی یک سیستم پشتیبانی هیالورونیک از فلاونوئیدهای مریم گلی آفتاب زای آب گرسنه ، گلیکوزیدهای فنیل اتانوئید از چنار برگ باریک و چندین آمینو اسید پوستی است. این سیستم پیچیده برای بهینه سازی عملکرد ترکیبات هیالورونیک و کمک به احتباس آب پوستی به عنوان یک مانع ضد انسداد و ضد آب عمل می کند. درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

15 میلی لیتر ، 25.00 پوند 30 میلی لیتر ، 38.00 پوند در Asos ، Beauty Bay و Cult Beauty

آیا شما به آن نیاز دارید؟

آره! اگر به دنبال سرم هیالورونیک اسید هستید ، این بهترین چیزی است که من تاکنون پیدا کرده ام (و من از کلمه “بهترین” به راحتی استفاده نمی کنم).

موارد تقلبی و جایگزین

ورزشهای آبی (آب)، هیدرولیز عصاره مخمر، گلیسیرین، اسید هیالورونیک، هیالورونات سدیم، سدیم Butyroyl هیالورونات، هیالورونات سدیم Crosspolymer، هیدرولیز هیالورونات سدیم، دی سدیم استیل گلوکوزامین فسفات، Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric اوره Trifluoroacetate، Pseudoalteromonas اگزوپلی ساکارید، تمبر هندی اندیکا صمغ دانه، قارچ لرزان Fuciformis Sporocarp عصاره ، صمغ Ceratonia Siliqua ، Myristoyl Nonapeptide-3 ، عصاره برگ Plantago Lanceolata ، عصاره Salvia Sclarea ، آرژنین ، اسید آسپارتیک ، گلیسین ، آلانین ، سرین ، والین ، ایزولوسین ، پرولین ، ترئونین ، هیستیدین ، ​​PCA ، Pheny ، Pheny ، PCA سدیم لاکتات ، اپی گالوکاتچین گالاتیل گلوکوزید ، گالیل گلوکوزید ، عصاره جلبک ، سالیسیلات سدیم ، لسیتین ، اسید پلی گلوکورونیک ، صمغ زانتان ، تری سدیم اتیلن دی آمین دی سوسینات ، اسکلروتیوم صمغ ، پولولان ، سولتیل سولیدیل ، سولسیل اسیدلسیل ، سولسیل اسیدلسیل ، سولتیل سولیدیلوسیلسیل سیلیس ، پلی بوربات 20 ، اتوکسیدایگل یكول ، پروپیل گالات ، اسید دهیدرواستیك ، بنزیل الكل ، سوربات پتاسیم ، بنزوات سدیم ، اتیل هگزیل گلیسیرین ، 1،2-هگزاندیول ، كاپریلیل گلیكول ، فنوکسی اتانول.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>