بررسی سرم Day Drunk Elephant C-Firma – زیبا با مغز

مرور سرم فیل c-firma فیل مست

سالهاست که رفع ویتامین C خود را از Paula’s Choice C15 Booster دریافت کرده ام.

این یک ماده مخدر برای سرم Skinceuticals CE Ferulic ، سرم اصلی CEF (CEF مخفف ویتامین C ، ویتامین E و اسید فرولیک) است. مزایای مشابه برای راه کمتر از نصف قیمت.

مطمئناً ، من طی این سالها سرمهای مختلف ویتامین C را امتحان کردم (سلام ، من یک وبلاگ نویس مراقبت از پوست هستم – نمی توانم HGs خود را تقلب کنم!) ، اما همیشه به Paula’s Choice C15 Booster برمی گشتم. فکر می کردم همیشه

تا اینکه سرانجام سرم روز Drunk Elephant C-Firma وارد انگلستان شد. بعد از یک ماه تست کردنش ، مطمئن نیستم که این بار بخواهم به عشق اولم برگردم. به همین دلیل است:

سرم روز C-Firma Drunk Elephant چیست؟

15٪ اسید اسکوربیک ، ویتامین E و اسید فرولیک برای مبارزه با پیری

نمی دانید بهترین آنتی اکسیدان موجود در آنجا چیست؟

* طبل زدن *

هیچ یک. وقتی نوبت به آنتی اکسیدان ها می رسد ، بیشتر و بیشتر. هرچه آنتی اکسیدان بیشتری به پوستتان خورانده شود ، رادیکال های آزاد بیشتری از بین می برید. به همین راحتی

یکی از قدرتمندترین ترکیبات آنتی اکسیدان ها 15٪ ویتامین C (اسید اسکوربیک) ، 1٪ ویتامین E (توکوفرول) و 0.5٪ اسید فرولیک است. این سرمی است که در Skinceuticals CE Ferulic ، Paula’s C15 Booster و بسیاری دیگر از سرم های ویتامین C پیدا خواهید کرد.

اسید اسکوربیک یک سوپراستار ضد پیری است. مطالعات نشان می دهد که می تواند:

مشکل این است که اسید اسکوربیک AF ناپایدار است. این بدان معنی است که به سرعت ابرقدرت های ضد پیری خود را از دست می دهد. اگر به لوله ای شفاف وارد شود ، ظرف چند روز کوتاه قهوه ای می شود (نشانه ای از خراب شدن آن است).

سرم روز Drunk Elephant C-Firma دارای بسته بندی مناسب می باشد تا به ویتامین C تا حد ممکن دوام بیاورد. ویتامین E و فرولیک اسید نیز در این مورد کمک می کند.

این دو آنتی اکسیدان فقط با رادیکال های آزاد خود نیز مبارزه نمی کنند. انها همچنین کمک به تثبیت ویتامین C ، ماندگاری آن (و موثر بودن) برای مدت طولانی تر. به علاوه ، هر 3 با هم به جلوگیری از آسیب خورشید کمک می کنند.

PS Drunk Elephant بهترین شانس را به اسید اسکوربیک داد تا جایی که ممکن است دوام بیاورد. اما این چیزی نیست که اکنون بتوانید بخرید و شش ماه بعد از آن استفاده کنید یا به صورت عمده خریداری کنید. در عرض یک هفته بد نخواهد شد اما بیش از ماهها دوام نخواهد آورد. سریع باش!

PPS این ترکیب در محدوده pH بین 2.5-3.5 بهترین عملکرد را دارد. سرم روز Drunk Elephant C-Firma دارای pH 3.5 است. pH بالاتر باعث تحریک پذیری آن در مقایسه با Skinceuticals CE Ferulic (pH 2.5-3) و Paula’s Choice C15 Booster (pH 3) می شود.

مربوط: راهنمای کامل ویتامین C: چه کاری انجام می شود و چرا باید از آن استفاده کنید

آنتی اکسیدان ها برای مبارزه با رادیکال های رایگان

CEF تنها آنتی اکسیدان موجود در Drunk Elephant C-Firma Day Serum نیست. لیست کردن همه آنها خیلی طول می کشد (و این بررسی در حال حاضر به اندازه کافی طولانی است) ، بنابراین در اینجا موارد برجسته وجود دارد:

ببینید منظورم وقتی می گویم این سرم ویتامین C یک مایل دیگر می رود؟ این نیمی از قیمت Skinceuticals CE Ferulic است اما در عین حال آنتی اکسیدان بیشتری برای جلوگیری از چین و چروک های مزاحم ایجاد می کند.

مربوط: هر آنچه می خواستید در مورد چای سبز در مراقبت از پوست بدانید

سرم روز c-firma فیل مست

عصاره مواد غذایی LACTOBACILLUS / PUMPKIN FERMENT TO EXFOLIATE پوست

کدو تنبل فقط یک هالووین نیست. هنگامی که با لاکتوباسیلوس لاکتیک تخمیر می شوند ، یک ماده ایجاد می کنند آنزیمی با خاصیت لایه برداری.

با تجزیه کراتین ، پروتئینی که لایه های بیرونی کسل کننده و خشن پوست شما را روی صورت شما گیر می کند ، کار می کند. هنگامی که آن ها از روی پوست شما خارج شدند ، صورت شما صاف و روشن به نظر می رسد.

ترجیح می دهم گلیکولیک اسید (عضوی از خانواده آلفا هیدروکسی اسیدها) کار را انجام دهم. اما اگر AHA ها را برای پوست خود بسیار سخت گیر می دانید – یا به سادگی ایده استفاده از اسیدها را دوست ندارید – این گزینه خوبی برای شما است.

ناگفته نماند (اما به هر حال این را می گویم) اگر می خواهید از سرم روز Drunk Elephant C-Firma استفاده کنید اما هنوز آماده نیستید که از اسیدهای لایه بردار دست بکشید ، از لایه برداری استفاده کنید.

لایه برداری مانند آنتی اکسیدان نیست. هرچه بیشتر لایه برداری کنید ، احتمال تحریک پوست بیشتر است. مراقب باش!

مربوط: راهنمای کامل لایه بردارهای آنزیمی: آیا باید از آنها استفاده کنید؟

روغن مارولا و اسید هیالورونیک برای هیدراتاسیون پوست

من آنها را با هم جفت می کنم زیرا هر دو پوست را مرطوب می کنند – فقط به روش های مختلف.

روغن مارولا همان چیزی است که به Drunk Elephant نامگذاری کرده است. افسانه ها می گویند ، فیل ها وقتی بیش از حد میوه مارولا می خورند مست می شوند.

درست یا غلط ، شما نمی توانید فواید آن را برای پوست خود انکار کنید. روغن مارولا مملو از اسیدهای چرب مرطوب کننده است که سدی بر روی پوست ایجاد می کند و از دست دادن آب را کند می کند. بعلاوه ، سهم آنتی اکسیدان مناسبی دارد، هم.

اسید هیالورونیکاز طرف دیگر ، یک آهنربا رطوبت است: آن رطوبت را به پوست جذب کرده و در آنجا می بندد. این بسیار قدرتمند است ، می تواند تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه دارد!

مربوط: چرا شما باید اسید هیالورونیک را به روال مراقبت از پوست خود اضافه کنید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که چین و چروک ها را کاهش می دهد ، چهره را روشن می کند و ظاهر جوانتری به شما می دهد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بافت

تنها چیزی که من در مورد Drunk Elephant C-Firma Day Serum دوست ندارم؟ بافت کمی چسبناک است.

عطر

بدون عطر است.

نحوه استفاده از آن

هر روز صبح ، پس از تمیز کردن ، محافظت از ضد آفتاب را تقویت کنید.

عملکرد و نظر شخصی

سرم روز Drunk Elephant C-Firma علیرغم بافت چسبناک خود ، هنوز هم در زیر ضد آفتاب و آرایش به خوبی کار می کند. اما اگر پوست چربی دارید ، این می تواند یک معامله گر برای شما باشد. اگر می توانید نمونه ای را بدست آورید.

در عوض ، نگران رنگ طلایی سرم نباشید. معمولاً این نشانه ویتامین C است که در حال خراب شدن است ، اما این چیزی نیست که در اینجا اتفاق می افتد. این کورکومینوئیدها (گروهی از مواد ضد تحریک) هستند که به سرم رنگ می دهند.

من هر روز صبح از Drunk Elephant C-Firma Day Serum استفاده می کنم تا اثر ضد آفتاب را افزایش دهم (CEF باعث محافظت در برابر نور می شود ، یادتان هست؟) اگر چسبندگی آنقدر شما را آزار می دهد می توانید کاملاً شبها از آن استفاده کنید.

بعد از چند روز ، من قبلاً متوجه روشن شدن پوستم شده ام. به آن درخشش درخشان و سالمی می بخشد که من واقعاً دوستش دارم. اگر لکه های تیره ای روی پوست خود داشته باشید ، آن ها را روشن کرده و محو می کند.

من همچنین مطمئن هستم که سرم به من کمک می کند تا چین و چروک های زودرس را دور نگه دارم. آنتی اکسیدان ها از چین و چروک جلوگیری می کنند بنابراین به این زودی ها نتیجه نخواهید دید (به هر حال در این قسمت).

اما تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد آنتی اکسیدان های Drunk Elephant انتخاب شده است. این به اندازه کافی برای من خوب است.

من قلاب شده ام اگر نمی خواهید معتاد شوید نیز آن را امتحان نکنید!

این برای کیست؟

برای پوستهای خشک و بالغ مناسب است.

این برای چه کسی نیست؟

پوست چرب ممکن است بافت چسبنده را دوست نداشته باشد.

بسته بندی

یک لوله سفید با درپوش نارنجی و اپلیکاتور پمپ. این ماده زیبا ، کاربردی است و آنتی اکسیدان های موجود در داخل را از نور و هوا در امان نگه می دارد که می تواند اثربخشی آنها را کاهش دهد.

آیا سرم روز Drunk Elephant C-Firma مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
این سرم ویتامین C انقلابی مملو از یک مجموعه آنتی اکسیدانی قدرتمند از اسیدهای اسکوربیک و فرولیک است تا چهره ای روشن ، سفت و یکدست تر نشان دهد. درست است، واقعی. اما این تنها سرم موجود در این ترکیب نیست ، بنابراین من آن را انقلابی نمی نامم.
نتیجه یک ظاهر کاملاً محسوس است
عکسبرداری و پیری ، با درخشش و درخشندگی باورنکردنی جایگزین می شود.
درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

67 پوند / 80.00 دلار در Cult Beauty ، Sephora و SpaceNK

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر به دنبال یک سرم موثر ویتامین C برای خشکی پوست هستید ، این یک گزینه عالی است که باید در نظر بگیرید.

موارد تقلبی و جایگزین

آب / Aqua / Eau ، دی متیل ایزوسوربید ، اسید اسکوربیک ، Laureth-23 ، گلیسیرین ، لاکتوباسیلوس / عصاره تخمیر کدو تنبل ، روغن دانه Sclerocarya Birrea ، گلیسیریزا دی پتاسیم ، عصاره ریشه گیاهان ، عصاره گیاهان شیرین بیان ، عصاره ریشه ، شیرین بیان) عصاره میوه، عصاره کاملیا Sinensis برگ، توکوفرول، لاکتوباسیلوس / عصاره انار میوه آنزیم عصاره، هیالورونات سدیم Crosspolymer، هیدرولیز کوینولا، فیتواسترول، Glutamylamidoethyl ایمیدازول، پروتئین هیدرولیز گندم، فرولیک اسید، استیل گلوکوزامین، هیالورونات سدیم، Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane، Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane، Tetrahydrodiferuloylmethane، گلیسین ، فیلتر تصفیه شده ریشه Leuconostoc / تربچه ، ساکاروز ، مالتودکسترین ، عصاره کندروس کریسپوس ، هیدروکسی اتیل اکریلات / سدیم اکریلوئیل دی متیل تاورات کوپلیمر ، ایزوهکسادکان ، فنوکسی اتیانول ، اسید کاپریل هیدروکسامیک اسید ، گروکسیل گلوکز ، گروتیل ، گروتیل ، گروتیل ، گروتیل de ، کلرپنسین ، پلی سوربات 60 ، سدیم دهیدرواستات ، سوربات پتاسیم ، اسید سوربیک ، اتیل هگزیل گلیسیرین

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>