بررسی تصفیه کننده معمولی Squalane– زیبا با مغزها

بررسی معمول پاک کننده اسکوالان

مطبوعات را متوقف کنید! عادی بالاخره با اولین پاک کننده خود بیرون آمد – و آرایش را نیز از بین می برد!

این خبری است که همه منتظر آن بودیم. من عاشق داشتن سرم های لایه بردار و رتینوئید هستم ، اما یک دختر برای تکمیل برنامه مراقبت از پوست خود به پاک کننده نیاز دارد ، می دانید منظور من چیست؟

من می دانستم که باید یک لوله را ASAP بگیرم. اما وقتی آن را امتحان کردم ، چیزی خاموش بود …

اشتباه نکن پاک کننده معمولی Squalane یک پاک کننده عالی است. من فقط مطمئن نیستم که مطابق با اعتیاد به مواد مخدر باشد. منظور من اینجاست …

چه چیزی در پاک کننده معمولی Squalane وجود دارد؟

SQUALANE برای تمیز کردن پوست

چرت و پرتهne یک جز component طبیعی از سبوم انسان است. فوق العاده مرطوب کننده است … و فوق العاده ناپایدار است. به سرعت خراب می شود و باعث شکستگی شما می شود.

اما آن را هیدروژنه کنید (یعنی با استفاده از گاز هیدروژن آن را از مایع به نیمه جامد تبدیل کنید) و تبدیل به پولک می شودآne این روش با ثبات تر و 100٪ غیر comedogenic است.

وظیفه اصلی اسکوالان مرطوب سازی پوست است. اما در The Ordinary Squalane Cleanser ترفند دیگری به دنبال دارد. این آرایش ، روغن اضافی و سایر ناخالصی های صورت شما را ذوب می کند.

استرهای ساکاروز سپس این اسلحه حل شده را با آب به دام می اندازند و آن را در پایین فاضلاب شستشو می دهند.

مربوط: هر آنچه می خواستید در مورد روغن اسکوالین در مراقبت از پوست بدانید

گلیسیرین برای هیدراتاسیون پوست

هر چقدر پوست در طی فرآیند پاکسازی آبرسانی کند ، خشک و سفت شدن آن کمتر است.

اسکوالان در مرطوب نگه داشتن و تمیزکردن پوست به طور هم زمان بسیار کمک می کند. اما به تنهایی بازی نمی کند. پاک کننده معمولی اسکوالان دارای گلیسیرین نیز هست.

این یک آهنربا رطوبت که باعث جذب رطوبت از هوا به داخل پوست می شود و به لطافت و لطافت آن کمک می کند.

مربوط: چرا گلیسیرین در تمام محصولات مراقبت از پوست من وجود دارد ؟!


اگر کاملاً مرعوب شده اید و مراقب مراقبت از پوست خود هستید ، من توصیه می کنم پوست فوق العاده را با The Ordinary استفاده کنید. آموزش سریع سرعت که توسط دوست دانشمند من چریل وودمن ایجاد شده است. شریل به صدها خانم کمک کرد تا نتایج واقعی را از نزدیک پیدا کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره و دیدن بررسی های آنها اینجا را کلیک کنید. (لینک وابسته)

پوستی خارق العاده با عادی --- چگونه می توان پوستی بدون آرایش و آرایش را دوست داشت

بافت

بافتی شبیه مومیایی.

عطر

بدون عطر است.

نحوه استفاده از آن

این اولین مرحله از برنامه مراقبت از پوست شماست ، چه صبح و چه شب.


نمی دانید کدام محصولات مراقبت از پوست را می توانید با هم مخلوط کرده و کدام یک دیگر را غیرفعال کنید؟ صفحه ترفند رایگان “How To Layer Actives Like A Pro” رایگان خود را بارگیری کنید تا از محصولات مراقبت از پوست خود بیشترین بهره را ببرید:


عملکرد و نظر شخصی

پاک کننده معمولی Squalane دارای بافتی مانند مومیایی است که از آن استفاده می شود قرار است وقتی آن را بین کف دست خود می مالید به یک روغن شفاف تبدیل شود. من مطمئن نیستم که برای من اتفاق می افتد …

هر چقدر مالش دهم ، پاک کننده هرگز به یک روغن کامل تبدیل نمی شود. همیشه کمی ضخیم و چسبناک می ماند و احساس می کنید محصول کافی روی دستانتان نیست تا بتواند تمام صورت خود را بپوشاند. این فقط عجیب است.

حدس زده اید ، خوب پخش نمی شود روی پوست در حالی که آن در از بین بردن همه چیز کار بزرگی انجام می دهد ، شما باید در آن کار کنید.

قابلیت پخش پذیری کم آن به این معنی است که باید چند دقیقه آن را ماساژ دهید تا ریمل ضدآفتاب و ضد آفتاب خاموش شود. اما آنها آمدند – و بدون باقی مانده چرب وقتی کارم تمام شد ، پوست من احساس تمیز و نرم می کند.

من از قدرت پاک کنندگی آن تحت تأثیر قرار می گیرم ، اما احساس می کنم این بافت نیاز به بهبود دارد. این مشکل محصولات معمولی است ، نه؟ مارک تجاری عملکرد بیش از بافتهای ظریف را ارزیابی می کند آیا می توانید آنها را سرزنش کنید؟ آنها باید به نوعی قیمت ها را پایین نگه دارند.

اگر این همان چیزی است که شما برای آن ارزش قائل هستید ، این ماده تمیز کننده گزینه مناسبی است که باید در نظر بگیرید. من ، من کل بسته را می خواهم. هزینه آن کمی بیشتر است ، اما در حال حاضر من به Clinique Take The Day تعطیل می مانم.

پاک کننده معمولی اسکوالان

این برای کیست؟

زنانی با بودجه که تمیزکننده ای می خواهند که همه چیز را از بین ببرد و نسبت به بافت خیلی دلگیر نیستند.

این برای کیست؟

اگر یک بافت ظریف برای شما مهم است ، این را دوست ندارید.

بسته بندی

یک لوله خاکستری براق و کاربردی.


آیا پاک کننده معمولی Squalane مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
یک محصول پاک کننده ملایم که با هدف از بین بردن آرایش در حالی که پوست را احساس صاف و مرطوب می کند ، فرموله شده است. درست است، واقعی.
هنگامی که به مدت تقریبی 30-30 ثانیه بین کف دستان شما مالیده می شود ، محصول از یک قوام مومیایی مانند به یک قوام شفاف روغن تغییر بافت می یابد. تغییر بافت نمی دهد.

قیمت و در دسترس بودن

5.50 پوند در Beauty Bay ، Cult Beauty و احساس بی نظیری

آیا شما به آن نیاز دارید؟

این به معیارهای شما بستگی دارد. این کار را انجام می دهد ، اما بافت استفاده از آن را بسیار دلپذیر نمی کند.

تقلب و جایگزین


اسکوالان ، آکوا (آب) ، کوکو کاپریلات / کاپرات ، گلیسیرین ، ساکارز استئارات ، اتیل ماکادامیات ، تری گلیسیرید کاپریلیک / کپریک ، لاکرات ساکاروز ، هیدرولیز نشاسته هیدروژنه ، دیاولاته سوکروز ، پلی ساکتریت پلی استرید ، اکسیژن سدیم ، توکوفرول ، هیدروکسی ممتوکسیفنیل دکانون ، تری سدیم اتیلن دی آمین دی سوسینات ، اسید مالیک ، اتیل هگزیل گلیسیرین ، کلرفنسین.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>