بررسی بدون عطر از کرم روز L’Oreal Revitalift

بررسی بدون عطر از کرم مرطوب کننده L'Oreal Revitalift

آیا شنیده اید؟

کرم روز Revitalift لورآل اکنون در نسخه ای بدون عطر موجود است که حتی از حساس ترین انواع پوست می تواند برای مرطوب سازی پوست و مبارزه با پیری زودرس استفاده کند.

شایعات حاکی از آن است که ، این مرطوب کننده از ترکیبی از عصاره های پرو رتینول و پروبیوتیک برای کمک به پوست در تحریک “لیفترهای طبیعی” خود برای پوست سفت و نرم استفاده می کند.

آیا تحویل می دهد؟ بله ، اما لزوماً همان چیزی نیست که فکر می کنید …

کرم روز L’Oreal Revitalift بدون عطر چیست؟

گلیسیرین برای هیدراتاسیون پوست

بیایید با اصول شروع کنیم. گلیسیرین به دلایلی تقریباً در همه محصولات مراقبت از پوست است.

این یک رطوبت شگفت انگیز است: این یک روش زیبا برای گفتن آن است رطوبت را از هوا می گیرد و در پوست شما قفل می کند. پس از حضور ، این رطوبت اضافی پوست شما را نرم ، برهم زده و روشن می کند.

این پایه ای است که می خواهید بقیه برنامه های مراقبت از پوست خود را بر اساس آن ایجاد کنید.

مربوط: راهنمای کامل گلیسیرین در مراقبت از پوست

مواد منعقد شده برای پیش درمانی و پروبیوتیک برای بهبود پوست

آیا می دانید پوست شما محل زندگی طیف وسیعی از میکروارگانیسم ها است که از آن در برابر آسیب محافظت می کند. با هم ، آنها به عنوان میکروبیوم شناخته می شوند.

من می دانم که فکر کردن اینکه شما روی پوست خود باکتری دارید بسیار ناخوشایند است. حتی نداشتن آنها بسیار ناخوشایند است. در اینجا دلیل آن است.

وقتی میکروبیوم پوست شما به خوبی متعادل باشد ، همه چیز فقط کار می کند. تا زمان آفتاب ، آلودگی ، محصولات مراقبت از پوست خشن (همه مقصرهای معمول) بسیاری از باکتریهای خوب را از بین ببرید سپس ، همه جهنم از بین می رود.

پوست شما خشک و حساس می شود. هرچه روی آن قرار دهید باعث تحریک آن می شود. شما دچار آکنه و جوش می شوید. این تصویر زیبایی نیست.

کرم روز بدون عطر L’Oreal Revitalift حاوی یک دسته پروبیوتیک برای کمک به ترمیم میکروبیوم سالم است.

موارد برجسته عبارتند از:

مربوط: حقیقت در مورد پروبیوتیک ها در مراقبت از پوست: آیا آنها کار می کنند؟

l'oreal-revitalift بدون عطر

DIMETHICONE برای به حداقل رساندن خطوط ریز

دی متیکون یک سیلیکون سنگین است. خیر ، پوست را خفه نمی کند و منافذ پوست را مسدود نمی کند.

کاری که انجام می دهد کوچک تر به نظر رسیدن چین و چروک ها است. دی متیکون هر گوشه و کنار پوست شما را پر می کند ، ترفندی که منافذ پوست را کدر می کند و باعث می شود خطوط ریز کمتر واضح به نظر برسد – برای مدتی. به محض اینکه آن را بشویید ، آنها هنوز هم هستند.

در حالی که این کار را انجام می دهید ، Dimethicone به یک محصول نیز لغزش می دهد و بافت را ابریشمی صاف می کند.

مربوط: آیا سیلیکون ها برای پوست مضر هستند؟

PRO-RETINOL برای پایین آوردن پیری زودرس؟

Pro-Retinol برای تمام انواع ویتامین A که می تواند به اسید رتینوئیک تبدیل شود ، مراقبت از پوست است.

متعجب؟

اسید رتینوئیک تنها ماده محافظتی برای اثبات چین و چروکهایی است که در حال حاضر دارید. اما خیلی سخت است ، فقط با نسخه پزشک در دسترس است.

در محصولات مراقبت از پوست OTC از مشتقات حاصل از تبدیل به اسید رتینوئیک در پوست استفاده می شود. یکی از موثرترین آنها رتینول است. اما یک قطره از آن را اینجا پیدا نخواهید کرد.

در عوض ، لورئال طرفدار رتینول است رتینیل پالمیتات ، ضعیف ترین شکل ویتامین A. ممکن است به اسید رتینوئیک تبدیل شود ، اما بسیار ضعیف است ، انجام این کار برای همیشه طول می کشد و حتی کوچکترین فرورفتگی را نیز ایجاد می کند.

من فقط رتینیل پالمیتات را به زنان دارای پوست بسیار حساس توصیه می کنم ، آنها نمی توانند ویتامین A را تحمل کنند. بقیه به رتینول پایبند هستند.

مربوط: چه نوع ویتامین A برای شما مناسب است؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که چین و چروک ها را کاهش می دهد ، چهره را روشن می کند و ظاهر جوانتری به شما می دهد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


بافت

این قسمت ضخیم تر است اما سریعاً غرق می شود بدون اینکه پس مانده چربی به جا بگذارد.

عطر

بدون عطر است.

نحوه استفاده از آن

در صبح ، بین سرم و ضد آفتاب. همچنین می توانید از آن در شب استفاده کنید ، به عنوان آخرین مرحله از برنامه های مراقبت از پوست.

عملکرد و نظر شخصی

من بافت کرم L’Oreal Revitalift Day بدون رایحه را حفاری می کنم. به اندازه کافی ضخیم است تمام روز پوست خشکم را نرم و مرطوب نگه دارم، و در عین حال بسیار سبک وزن ، بدون باقی مانده چربی در عرض چند ثانیه جذب می شود. هنوز هم اگر پوست شما چرب یا مستعد آکنه است ، ممکن است برای شما خیلی سنگین باشد.

کرم رطوبت را تحویل می دهد. وقتی پوست شما تمام رطوبت مورد نیاز را داشته باشد ، چروکیده می شود بنابراین خطوط و چروک های ریزتر به نظر می رسد؛ بافت آن می شود لمس نرم تر؛ و رنگ چهره شما درخشش ظریف ، شبنم. به عبارت دیگر ، پوست شما فقط سالم به نظر می رسد.

همچنین پوست را آرام می کند. تمام آن پروبیوتیک ها تحریکات را آرام می کنند و اطمینان حاصل می کنند که میکروبیوم پوست شما متعادل است و همه چیز را آنطور که باید کار می کند.

اما ، این مرطوب کننده نمی توان پوست را بلند کرد. هیچ محصول مراقبت از پوست نمی تواند. پس از افتادگی پوست ، فقط لیفت صورت می تواند آن را لک بزند. اما شما قبلاً این را می دانید ، درست است؟

کرم بدون عطر l'oreal-revitalift

این برای کیست؟

برای پوستهای خشک و یا حساس مناسب است.

این برای چه کسی نیست؟

پوست چرب و مستعد آکنه ممکن است کمی ضخیم باشد.

بسته بندی

یک ظرف شیشه ای با کلاه سفید و قرمز. عملی است ، اگر بهداشتی ترین نباشد.

آیا کرم روز بدون عطر L’Oreal Revitalift مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
این کرم از قدرت مواد مرکب پرو-رتینول و پروبیوتیک الهام گرفته از متخصص پوست استفاده می کند. اینها در کنار هم به پوست کمک می کند تا لیفت های طبیعی خود را برای پوست بسیار سفت تحریک کند ، چین و چروک ها را به طور قابل توجهی کاهش دهد و سطح صاف تری ایجاد کند. این کرم از پروبیوتیک ها و پرو رتینول استفاده می کند ، اما نمی تواند پوست را بلند کند. این رطوبت اضافی است که به طور قابل توجهی چین و چروک را کاهش می دهد و باعث صاف شدن پوست می شود.
کرم روز Revitalift ما اکنون با فرمول کاملاً جدید رایحه ای رایگان عرضه شده است! درست است، واقعی.
پوست فقط در عرض 2 هفته برداشته می شود. نمی تواند پوست را بلند کند.
حاوی پرو رتینول ، خواص ضد پیری و بازسازی پوست را فراهم می کند. پرو رتینول مورد استفاده برای ضمانت پیری بسیار ضعیف است.

قیمت و در دسترس بودن

8.66 پوند در چکمه

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر پوست خشک و / یا حساسی دارید ، این یک مرطوب کننده خوب است که باید به آن توجه کنید.

تقلب و جایگزین

Aqua / Water ، گلیسیرین ، کاپریل متیکون ، دی متیکون ، نشاسته ذرت Zea Mays / نشاسته ذرت ، ایزوپروپیل ایزواآتارات ، پروپیلن گلیکول ، استات نشاسته اکسید شده ، اتیلدودکانول ، استیل الکل ، بهنیل الکل ، آلفا گلوکان الیگوساکلسید اکسید الاستیک ، بوتیلن کلوئید ، بوتیلن کلوئید ، بوتیلن ، اتیل ، / عصاره مخمر ، پروتئین مخمر هیدرولیز شده ، هیدروکسی استوفنون ، لاکتوباسیلوس ، آب ریشه Polymnia Sonchifolia ، سالیسیلوئیل فیتوسفینگوزین ، تری اتانول آمین ، تری سدیم اتیلن دی آمین دی سوسینات ، رتینیل پالمیتات ، کپریلیل گلتیس استیلو کلسیتل استیل ، پنتیلن گلیکول ، پلوکسامر 338 ، سدیم پلی اکریلات ، اسید استئاریک ، توکوفرول ، صمغ زانتان ، پلی سیلیکون -11.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>