برای یک دلیل خوب با Zonta از چای و مد خوب لذت ببرید

این باند را یکشنبه 7 مارس جمع کنید تا از زنان برای دستیابی به دستاوردهای شگفت انگیز در سراسر جهان تجلیل کنید. امسال به مناسبت روز جهانی زن ، بنیاد قلب شهر زونتا بریزبن یک رویداد خیریه با چای بالا ، مد و حباب در برگزار می کند پارک ویکتوریا، جمع آوری پول برای پروژه های حمایت از بازماندگان خشونت خانوادگی و خانوادگی.

صبح روز یکشنبه با حباب ها شاهد یک رژه مد خواهیم بود که توسط تریسی ماترز با طرح هایی که از روی بتونه اجرا می شود ساکا دریک، ناودیک، و برچسب سفید نوبا. موسیقی و سرگرمی توسط داریل مورفی و ققنوس ، بعدازظهر را متناسب با شرایط شما هماهنگ می کند و دوستداران شما را دوست دارند ، و بدون برخی از قدرت های بازی دختران نیز IWD نخواهد بود ، به زودی سخنران ویژه مهمان اعلام می شود!

در روز ، شما می توانید با برخی از جوایز مهم و جالب توجه ، قرعه کشی و حراج کنید Louenhide، لبه ها، نوار پشت بام اکسیر، و شراب های صلح اندرو، که از هدف زونتا در برابر موضوعی حمایت خواهد کرد که افراد را از هر سن و سال ، به ویژه زنان و کودکان تحت تأثیر قرار می دهد.

بلیط بگیرید اینجا بنابراین کل گروه می توانند یک میز مشترک داشته و گرد هم آیند و در این روز جهانی زن علیه خشونت خانوادگی و خانگی موضع بگیرند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>