برای نمایشگاه شهرشان در نمایشگاه خورشید به موزه بریزبن بروید

در مورد Sunshine State ما چیزهای زیادی برای عشق وجود دارد – از سواحل زیبا ، آب و هوای جذاب و کمبود سبک زندگی ، بریسی (و فراتر از آن) واقعاً ادامه دارد.

برخلاف ایالت های جنوبی ما که هوا برای توجیه کت ، حبوبات و شراب خلوص به اندازه کافی کاهش می یابد ، کوئینزلند ، 365 روز در سال خانه نوزادان مجهز به بیکینی (هر چند شجاع!) است. این مکانی است که خواهران جنوبی ما برای فرار از سرما به آنجا می روند تا از روزهای گرم زمستان در کنار دریا لذت ببرند. خواهش میکنم!

برای کمک به تجلیل از هویت منحصر به فرد ما ، موزه بریزبن با “شهر در آفتاب” گرما را برانگیخته است – نمایشگاهی که نمایش خیره کننده ای از آثار هنری را نشان می دهد که گرایش آفتابی و تاریخ BNE زیبا را به تصویر می کشد. از آب و هوا و موقعیت جغرافیایی ما گرفته تا افرادی که این شهر را ساخته و قالب سازی کرده اند ، در گذشته گشت بزنید و مواردی را که در طول سال ها به هویت نیمه گرمسیری بریزبن کمک کرده اند ، کشف کنید.

به نمایش گذاشتن 30 اثر هنری معاصر در مقیاس بزرگ – هشت قطعه از آن توسط کمیسیون محلی با استعداد مشهور از جمله مایکل زاوروس و Gerwyn Davies – نمایشگاه رایگان و رنگارنگ شنبه 19 ژوئن در تالار شهر افتتاح می شود و سه شنبه تا یکشنبه برای بازدید عموم در دسترس خواهد بود 10 صبح تا 5 عصر (آناناس BYO!).

کمی از خیساندن در دیوارهای گالری استراحت کنید و با تماشای فیلم “بریزبن – شهری در آفتاب” خود را به سال 1954 منتقل کنید. هنگامی که شما در یک تور بصری از بهترین مکانهای دیدنی و معماری باشکوه بریسی شرکت می کنید ، این نوار دلتنگی را خدمت می کند.

بنابراین ، اگر می خواهید بیشتر بدانید که چه چیزی باعث شده است که بریزبن امروز باشد ، در اواخر این ماه برچسب بزنید! اطلاعات بیشتر را در اینجا پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>