بخشی از تیم Dynamic HSW شوید

با ساخت و سازهای پیشرفته با فضاهای عمومی پیشرفته ازدواج کنید و یک مکان غذاخوری و فرهنگ برای تغییر بازی به دست می آورید.

آشنا بنظر رسیدن؟ هوارد اسمیت واروز ، محل برگزاری رودخانه در بریزبن که نیازی به معرفی ندارد ، نیازی به معرفی ندارد.

این فضای تاریخی در سال 2018 با یک منطقه تفریحی و تفریحی در کنار آب که فضای مناسبی برای غذا خوردن ، نوشیدن ، بازی و اقامت فراهم می کند ، دوباره زنده شد. چه شما به دنبال نمونه برداری از غذاهای محلی دم نوش باشید ، چه هنگام استراحت در زمین چمن ، و یا لذت بردن از اسپریتز هنگام تماشای غروب آفتاب ، هوارد اسمیت واروز این همه چیز را دارد. محوطه ای با اجتماع در هسته اصلی آن ، زیبایی طبیعی صخره های اطراف و ساختمانهای دارای میراث فرهنگی آن را به واحه ای تازه کننده تبدیل کرده است ، نه فقط برای معاشرت ، بلکه برای یک حرفه خنک.

محلی برای غذاخوری مورد علاقه بریزبن در حال حاضر جذب ستاره های بزرگ در سراسر بریزبن است. هوارد اسمیت واروز که سرشار از انرژی است و از یک تیم پرشور از همه اقشار تشکیل شده است ، نمی تواند مکان بهتری برای شروع حرفه شما در سبک زندگی و سرگرمی باشد.

با داشتن آکادمی آموزش اختصاصی HSW که آموزش های محل کار را در طول ساعات کار با حقوق و مدارک معتبر ملی برای پیشرفت در حرفه خود فراهم می کند ، همچنین ابتکارات رفاهی از جمله یوگای تیمی ، باشگاه های ورزشی ، جلسات هوشیاری و تخفیف های تیمی وجود دارد. بنابراین ، اگر برای ماجراجویی یک عمر آماده هستید ، می توانید در یکی از مکان های رویایی که این حرکت بعدی شغلی را ارائه می دهد کار کنید:

رستوران استنلی

سرآشپز استنلی ، لوئیس تیکارام ، با فلسفه ای متمرکز بر غذاهای عالی ، دوستان و کشاورزان ، در جستجوی بهترین محصولات به سراسر جهان سفر کرده است که منجر به اوج گرفتن این رستوران خوشمزه کانتونیایی شد.

ناهار خوری یوکو

یوکو با ترجمه انرژی الکتریکی ایزاکایاهای توکیو ، میله های موسیقی و فرهنگ ضد پاپ ، در دو سطح تنظیم می شود و با سبک زندگی نسیم بریسی و همه نکات برجسته غذاهای پیشرفته و پایدار ژاپن ازدواج می کند.

یونانی

با الهام از شیوه زندگی مدیترانه ای و لذت های غذا خوردن با هم. این منو سادگی را جشن می گیرد ، اما همچنان به بهترین تولیدات محلی از خشکی و دریا جذابیت می بخشد.

آقای پرسیوال

هنگام لذت بردن از غذاهای خوشمزه در این بار بیش از حد با الهام از باشگاه ساحلی اروپا ، جرعه جرعه آرام ، استراحت کنید و غروب خورشید را تماشا کنید. در تمام طول سال احساس خواهید کرد که تابستان است.

شرکت تولید آب میوه Felons

این آبجوسازی امروزی در کنار رودخانه محل تهیه آبجو متعادل است که همچنان با طبیعت و همه چیزهایی که مردم از بریزبن دوست دارند متصل است.

سالن بشکه Felons

Felons Barrel Hall با الهام از سالن های آبجو شلوغ اروپا ، جادوی آبجو شرطی بشکه ای را جشن می گیرد. با غذاهای جنوب شرقی آسیا جفت و جور کنید
و همراه با یک برنامه زنده و سرگرمی موسیقی غنی و التقاطی ، نمایش بهترین و درخشان ترین کارهای استرالیا.

سلام بابا

یک برش کوچک از ایتالیا ، اینجا در بریزبن. در Ciao Papi ، سرآشپزهای با استعداد غذاهای شگفت انگیز دهان خوری ایجاد می کنند که می توانید از آنها به عنوان صبحانه ، نوشیدنی ، نیش خوردن ، ناهار طولانی یا شام خانوادگی – همه با منظره رودخانه – لذت ببرید.

مجموعه هنری The Fantauzzo

مناظر دیدنی تنها چیزی نیست که این هتل 166 سوئیت ارائه می دهد. این اتاق همچنین دارای یک اتاق کارکرد عالی ، دارای آثار هنری اصلی ، تورهای هنری مجانی ، کانال های هنری داخل اتاق و کتابخانه است که از همه و همه دعوت می کند تا از نزدیک با کارهای Fantauzzo آشنا شوند.

Goodtimes ژلاتریا

فقط با استفاده از بهترین مواد اولیه با تمرکز
در محصولات محلی ، Goodtimes 22 طعم را برای انتخاب دارد ، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد.

سریال پاپ آپ هوارد اسمیت واروز:

مکزیکی

از غذاهای خیابانی غذاهای خیابانی مکزیکی آشپز لوئی تیکارام از سفرهایش به لس آنجلس و مکزیک ، از جمله گوآکامول ، ذرت خیابانی ، آرباکائو بره ، آگاچیل و تاکوهایی که با باربوکوایای بره ، مرغ آچيوت و قورباغه کبابی بسته بندی شده اند ، نمونه برداری کنید.

اسنک بار

وینو تازه و آرایه ای از کوکتل های آپریتیو “اوه تا ایتالیایی” ، به طور خلاصه Spuntini واقعاً عبارت است از: نشستن ، میان وعده و اسپریتز.

آشپزی خانگی گیگی

با استفاده از یک کوره چوبی و ذغالی ، و تازه ترین محصولاتی که با لیمو و روغن زیتون سرو می شود ، همه از جیگی استقبال می کنند. بنشینید و با یک لیوان شراب در حیاط آلفرسکو استراحت کنید و دیگر هرگز نمی خواهید آنجا را ترک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>