با Veuve Clicquot در کلبه اسکی Pop-Up اسکی گمرک دنج باشید

اسم حیوان دست اموزهای برفی شیشه ای خود را بالا ببرید ، و برگردید و به رویداد مهم زمستانی Brissy بروید ، Veuve Clicquot In The Snow ، ماه آینده با گلوله برفی به خانه گمرک بروید.

با کمک این خانه نمادین شامپاین فرانسوی ، دامنه های شیک را به سبک بریسی بزنید که این شهر عظیم رودخانه را به یک سرزمین عجایب زمستانی تبدیل می کند ، همراه با گل ایگلوز ، قلاب های گرم کننده قلب و یک ظاهر طراحی شده زمستانی.

از روز پنجشنبه 3 ژوئن ، Veuve Clicquot هر پنجشنبه و جمعه از ساعت 4 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر و شنبه و یکشنبه از ساعت 1 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر در طول زمستان حباب می ریزد ، بنابراین زمان زیادی برای شکستن لباسهای بافتنی و لذت بردن از سبک اسکی پیشبند وجود دارد.

علاوه بر Veuve ، می توانید داخل خود را با انتخاب شراب استرالیایی و فرانسوی ، آبجوها و کوکتل های بمبئی یاقوت کبود و سنت ژرمن ، و همچنین لقمه های دلپذیری از جمله رول های بریوش باگ با لیمو آهک ، مایون آهک ، خاویار scampi خاویار با کرم فرمی ، بری کامل پخته شده با کروستینی سرو شده و رولت اردک دودی. چقدر با شکوه!

برای یک تجربه واقعی VIP آلپ فرانسه ، یک کلبه ایگلو رزرو کنید ، در سه ساعت خدمات انحرافی لذت ببرید (با حداقل هزینه 800 دلار) ، و هنگام تماشای غروب خورشید با همراه خود یا همراه خود دنج باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اسکی رفتن به گمرک برای Veuve Clicquot در برف ، و اطمینان حاصل کنید که tix خود را به جالبترین رویداد در سر شهر اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>