با 80+ پیشنهاد غذای اختصاصی از Dine BNE City سفارش دهید

فکر می کنید هر چقدر لقمه شما بیشتر باشد ، طعم آن بهتر می شود؟ غذاها و معاملات بهترین نوع جفت شدن است ، و وقتی در رستوران ها و بارهای باورنکردنی که به شهر بریزبن خانه می گویند – BRB ، آب می خورد ، خفه می شوید.

این پیش فرض دقیق Dine BNE City – جشن افتتاحیه دو هفته ای بهترین مکانهای شهر است. از 13 تا 30 مه ، می توانید 80 پیشنهاد منحصر به فرد و تجربه ناهار خوری را در 50 مکان برگزار کنید که به شما پیشنهاد می دهند و منوهای خوشمزه را مطابق با هر سلیقه ، وقت و بودجه ای ارائه می دهند. با چیزهای زیادی برای انتخاب ، بهترین گزینه های ما در اینجا است!

ناهار بخوریم

آماده سازی وعده غذایی را خالی کرده و 9 تا 5 را با برخی از صرف ناهارهای روزانه درخشان کنید. با 25 و 35 دلار شراب و شام ، شما می خواهید از کل وقت ناهار خود برای این کار استفاده کنید.

با یک لیوان ترد Chandon Blanc de Blanc در لازانیا خرچنگ شن و ماسه را در سس غنی از گل صد تومانی حفاری کنید آقای و خانم G، یا گنوکی خانگی که در پنیر گورگنزولا با یک Vigne Arpine Falanghina 2018 می چکد کیمیاگری. برای یک ناهار حتی دلچسب تر ، استیک کناری آبدار با خانه Pinot Noir در آن وجود دارد Fatcow Steak & Lobster، یک ناهار دو دوره ای در هتل بندرگاه، یک ترکیب BBQ ذغالی در هجوم، یا گچ بری آلی شارژ شده در گل سرخ. حتی می توانید آن را با ضیافت تایلندی در جامبو تایلندی یا پد تایلندی معتبر با شراب یا آبجو در ناگا تای.

باشگاه شام

برای یک شام بوجی شلوارهای فانتزی خود را با منوی تنظیمات اختصاصی از بهترین رستوران های شهر بپوشید. با گزینه های 3 یا 5 دوره ای ، یک انتخاب برای هر کام وجود دارد.

اگر می خواهید آن را کلاسیک نگه دارید ، یک وعده غذایی سه وعده ای با پنجه های جونا خرچنگ و یک باگت تست شده را انتخاب کنید Steakhouse والتر، یک منوی چهار دوره ای امضا شامل گوش ماهی های هری خلیج و یک لیوان دادگستری در خانه گمرک پاتینا، یک جشن سه وعده با ماهی سالمون و شراب یا آبجو در Vintaged، یا به منوی New Classics در زیر نگاه کنید منظور.

برای یک وعده غذایی سه وعده ای که به شما می گوید مامانا میا ، به آن بروید جام که در آن صفحه ستاره دار خرچنگ جزیره فریزر است یا در یک بیشترین جشن شامل صدف تازه.

نوار سافاری

شهر بریزبن راه خود را در اطراف یک فهرست نوشیدنی می داند ، و این مسیر خود هدایت شده آسان ترین راه برای تجربه همه آنها است. در اطراف بهترین چاله های آبیاری حاوی جفت و جفت مواد غذایی و آشامیدنی ، جرعه جرعه میل کرده و میان وعده کنید.

برای نوشندگان آبجو ، پیتزایی با چوب وجود دارد Will & Flow و میان وعده های خوشمزه بار در خانه کرافت با دم کردن خود بروید در همین حال دوستداران شراب می توانند شش شراب Gerler خانگی را با یک بشقاب پنیر جفت کنند City Edward Cellar Door Door Street Edward، سالاد قزل آلای اقیانوس دودی یا نان اردک بخارپز با شامپاین Mumm در مادام وو، صدف های تازه لرزیده و یک شامپاین ژاکارت در انگور درمانی، یا یک نوار لغزنده بریان گوشتی در کنار یک لیوان کاملاً قرمز در شانزده شاخ گوزن. و اگر خود را به عنوان یک متخصص کوکتل دوست دارید ، به دنبال هر غذایی از منوی غذای مشترک با کوکتل در نوار پاچینو، یا یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​با اسپریتز آپرول و آرانچینی در هتل بندرگاه.

بیست پیشنهاد دیگر در دسترس است – همه آنها را در اینجا بررسی کنید.

اگر به دنبال یک ماجراجویی هستید ، بلیط سفر به یکی از نوارهای حماسی Dine BNE City همان چیزی است که شما نیاز دارید. همه خود هدایت شده با مجموعه ای باورنکردنی از مکان ها و تجربیات منحصر به فرد ، انتخاب خود را از اینجا انتخاب کنید پیاده روی شراب شهری (شنبه 15 مه ، هر نفر 75 دلار) ، Crawl آبجو (شنبه 22 مه ، هر دلار 55 دلار) یا مسیر کوکتل شهری (شنبه 29 مه ، هر نفر 65 دلار). بلیط ها از در بیرون می ریزند ، بنابراین اینجا را بگیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>