با 10 تمرین در خانه برای تمام سطوح تناسب اندام آن را عرق کنید

بنابراین ، شما این عید پاک را کمی با ذهنیت “خودت را درمان کن” زیاده روی کردی؟ اخم نکن! با تشکر از قفل شدن در سال گذشته ، الهامات مورد علاقه #fitspo ما تمرینات خود را بصورت آنلاین انجام می دادیم ، اگر قبلاً نبوده است. اکنون که صحبت از تمرینات آنلاین می شود ، ما برای انتخاب خود ناامید شده ایم ، بنابراین این لیست را گردآوری کرده ایم تا تمرینات مورد علاقه خود را برای راحتی از منزل خود محدود کنیم. مطمئن باشید ، هیچ کس هرگز نمی داند که شما تمام بسته تخم مرغ عید پاک کارامیلک را مصرف کرده اید!

MadFit | یوتیوب

اگر صدای “چراغ های کور” The Weeknd همان چیزی است که شما را وادار به تمرین می کند ، به دنبال MadFit در YouTube نباشید. با تمرینات مربوط به تمرینات موسیقی از آهنگ معروف “Drivers License” تا الیویا رودریگو گرفته تا “Don’t Start Now” از Dua Lipa ، یک تمرین سه دقیقه ای 30 دقیقه قبل از اینکه بدانید تبدیل خواهد شد. تمرینات ویروسی MadFit در یوتیوب همچنین همراه با الهام از تناسب اندام اضافی در حساب اینستاگرام وی موجود است. اگر دفعه دیگر “مجوز رانندگی” در رادیو پخش شد ، در صندلی خود تمرین می کنید تعجب نکنید!

آن را تمیزتر نگه دارید | برنامه

نمی توان انکار کرد که مارکهای گسترده بنیانگذاران Keep It Cleaner ، استف میلر و لورا هنشاو هستیم ، اما شاید فقط طرفداران بزرگ برنامه آنها باشیم. وقتی به انجمن KIC می پیوندید ، هزینه دسترسی نامحدود به بوکس بدون تجهیزات ، HIIT ، قدرت ، یوگا و تمرینات پیلاتس را می پردازید ، همراه با مراقبه ها و دستور العمل های هدایت شده. این فقط یک راه نیست – بلکه یک سبک زندگی است! شما می توانید طعم رایگان تمرینات Keep It Cleaner را از طریق YouTube آنها بگیرید یا با یک دوره آزمایشی هفت روزه به کل shebang دسترسی پیدا کنید.

روز سارا | کتاب الکترونیکی و YouTube

روز سارا با عنوان “شاهزاده خانم سلامت جامع” YouTube ، الهام بخش نهایی تناسب اندام ما است. این روزها ، با راه اندازی برنامه تغذیه ای او ، Sunee ، محتوای بسیار بیشتری از غذای سارا را مشاهده می کنیم. اگر قبلاً به جای استفاده از فرصتی برای پخت یکی از گزینه های سالم سارا ، یک کیسه تخم مرغ عید پاک را بلعیده اید ، می توانید کتاب الکترونیکی هشت هفته Sweat it (کتاب عرق کردن) را برای خرید Shred it تناسب اندام خریداری کنید تا شما را در مسیر درست خود قرار دهد. همچنین می توانید چند تمرین 15 دقیقه ای او را در YouTube پیدا کنید.

TotalFusion مجازی | برنامه

با قرار گرفتن در مکان های Newstead ، Cermmside و Mt Gravatt ، هیچ چیز مخفی نیست که TotalFusion مهمترین و مناسب ترین مقصد تناسب اندام در بریزبن است. اما آیا می دانید تمرینات بسیار پرطرفدار آنها به صورت آنلاین نیز موجود است؟ دسترسی به پایگاه داده TotalVirtual از کلاسهای عملکردی ، پیلاتس ، یوگا ، چرخه ، همجوشی و مراقبه برای همه اعضای فعال TotalFusion رایگان است. از کلاسهای بیان شدید تا جلسات یک ساعته ، موضوعی برای همه وجود دارد که شما را کاملاً با انگیزه نگه دارد.

مرکز | برنامه

با اپلیکیشن Centr کریس همسورث هیچ وقت قدرت شما از ثور نخواهد بود! تمرین تحت هدایت تیم همسورث در سطح جهانی از متخصصان تناسب اندام ، تغذیه و سلامتی ، احساس شما را کاملاً مانند یک شخصیت مشهور هالیوود احساس می کند. ماهیانه از 10 دلار به HIIT ، بوکس ، یوگا ، تمرینات قدرتی ، Pilates و تمرینات MMA ، از 20 تا 40 دقیقه دسترسی خواهید داشت. اگر هفت روز آزمایشی رایگان برای دویدن ، پرش و پرش کافی نیست ، شاید آب نبات چشم شما باشد!

28 توسط سام وود | برنامه

صحبت از آب نبات ، برنامه تناسب اندام در خانه 28 روزه سام وود برای هر مادر فراری مناسب است! در واقع ، حتی بچه ها هنگام ورود به سیستم این برنامه از دستور العمل هایی که دریافت می کنید لذت می برند. در عرض 28 دقیقه ، سام شما را با یک تمرین کامل HIIT تمام بدن همراه می کند و با اعلام حضورهای روزانه شما را در مسیر قرار می دهد. به عنوان یک مربی شخصی در جیب خود با هزینه ای کمتر از 2 دلار در روز فکر کنید!

اجساد توسط راشل | برنامه

اگر این بدان معناست که مانند مدل اینستاگرام ، ایزابل ماترز ، شکم دریافت خواهیم کرد ، پس تمرین انتخابی او – بدن های ریچل – یکی از مواردی است که ما مایل به امتحان آن هستیم! هنگام بارگیری برنامه ، ابتدا از شما خواسته می شود که یک پرسشنامه پر کنید تا بفهمید کدام یک از چهار برنامه آموزشی و تغذیه ای وی برای شما مناسب است. این برنامه ها بین 4-8 هفته است. باز هم ، این یکی هزینه دارد ، اما اگر از نتایج اینستاگرام او نتیجه بگیریم ، نتیجه می دهد.

سبک دونده | اینستاگرام

اگر فکر می کردید Style Runner فقط اینجاست تا موضوعات شیکی را برای فروش به ما بفروشد ، اشتباه می کنید. از زمان قفل شدن سال گذشته ، فروشگاه تک مرحله ای ما برای لباس های فعال و کفش های ورزشی همچنین تمرینات IGTV را در امتداد تمرینات Pilates ، یوگا ، هسته و بدن کامل از مربیان برجسته به ارمغان آورده است. آنها آن را Club Runner Health Club لقب داده اند و به نظر می رسد اینجا برای ماندن است!

FitazFK | کتاب الکترونیکی و برنامه

با بازگشت به مبانی فروش راهنماهای تناسب اندام آنلاین قبل از اینکه آنها یک سالن ورزشی و لباس فعال باز کنند ، FitazFK متخصص در برنامه های تمرین در خانه است. راهنمای معروف 28 روزه تمرین در منزل آنها فقط 18 دقیقه از روز طول می کشد ، بنابراین برای هر کس که وقت خود را کم می کند بسیار مناسب است. این راهنما همچنین شامل یک برنامه غذایی کامل است زیرا همه ما می دانیم که شکم شکم در آشپزخانه ساخته می شود! شما می توانید نکات اضافی در مورد تغذیه و فرم و ورزش های گاه به گاه رایگان را در اینستاگرام آنها پیدا کنید.

عرق | برنامه

اگر سعی در تعهد به یک برنامه مثل ما دارید ، برنامه Sweat که به طور انحصاری برای زنان ساخته شده است ، برنامه Sweat کاملاً مناسب است! شما می توانید از بین مربیان زن مورد علاقه ما برنامه هایی را انتخاب کنید و توانایی تعویض بین برنامه ها را دارید ، بنابراین همه تخم های خود را در یک سبد قرار نمی دهید! ما دوست داریم که این برنامه با یک برنامه ریز داخلی برای برنامه ریزی و ترتیب تمرینات شما به روزهای مناسب شما ارائه شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>