با یک هیبرید پیتزا-پانینی در بار و آشپزخانه توسکانو حفاری کنید

به خدایان پیتزا “گرزی” بگویید زیرا شهر بریزبن برای خود یک بار و آشپزخانه کاملاً جدید در ایتالیای جنوبی به ثمر می رساند!

این دو خواهر و برادر ، ویرجینیا و آنتونیو توسکانو ، که از شهر خوشمزه ناپل استقبال می شوند ، سنت ها و غذاهای شهر خود را در حفاری های درجه یک در خیابان ادوارد آورده اند. با اشتهای تازه ساخته شده ، پیتزاهای دلچسب و یک لیست کوکتل پر از کلاسیک ایتالیایی و روحیه های منحصر به فرد ، Toscano Bar مطمئناً مورد علاقه شما خواهد بود.

قهرمان کردن منوی معتبر غذای اصلی آنها است – panozzo ، معروف به یک هیبرید پیتزا-پانینی که قلب شما را در مصرف کربوهیدرات دوست خواهد داشت. مورد علاقه تاریخی از شهر Gragnano در خارج از ناپل ، سالسیسیا را با سوسیس ایتالیایی و سیب زمینی رزماری ، یا مورتادلا با ریکوتا و پسته حفاری کنید و بعداً از ما تشکر کنید.

فضای داخلی زمرد در تضاد با لهجه های سیاه و سفید ، فضایی گرم و جذاب را ایجاد می کند که باعث می شود شما در خانه احساس راحتی کنید. همانطور که پرتره های آیکون های ناپلی از وعده غذایی شما چشم پوشی می کنند ، در هر دیدار مانند خانواده جشن بگیرید (فقط به یاد داشته باشید ، کمربندهای الاستیک دوست شما هستند).

Toscano Bar اواخر این ماه افتتاح می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>