با مکمل های زیبایی از Maeraki ، سلامت پوست خود را بهبود ببخشید

وقتی صحبت از پوست و سلامت کلی ما می شود ، راحت می توان محصولات فراوانی را برای کف و پخش شدن در سراسر بدن تحمل کرد. و ، در حالی که پیشنهادات زیادی را می بینیم که می توانند تقریباً در هر چیزی به ما کمک کنند ، چگونه می توان فهمید که آنها برای ما مناسب هستند؟

اخیراً ، افزایش مکمل های زیبایی به وعده های زیبا آنها سرسام آور رسیده است ، اما آیا همه آنها به یک اندازه ایجاد شده اند؟ اینجا محلی است که Maeraki وارد می شود. یک شرکت محلی متمرکز در ملبورن ، با مدیر عامل و مشاور بهداشت طبیعی واجد شرایط کلر لیم در راس آن ، جایی است که علم با مکمل های زیبایی لوکس دیدار می کند.

پوست می تواند انعکاسی مستقیم از سلامتی و سلامتی درونی ما باشد ، و یکی از اولین مکانهایی است که علائم کمبود تغذیه را نشان می دهد یا نشانه هایی از نیاز بدن به TLC است. Maeraki (به معنای انجام کاری با روح ، خلاقیت و عشق) معتقد است که کلید رفاه از درون است.

“سلامت یک سرمایه گذاری مادام العمر است و هزینه ای نیست. کلر می گوید ، توانایی پیر شدن برازنده یک چیز شگفت انگیز است و همه ما باید مراقب سلامتی و سلامتی خود باشیم. “شما همان چیزی هستید که می خورید و بدن ما برای عملکرد به مواد مغذی نیاز دارد. اگر بدن خود را به خوبی تغذیه نکنیم ، با گذشت زمان فرسوده می شود و قادر به عملکرد در سطح مطلوب خود نخواهد بود. “

در داخل محصولات Maeraki طیف وسیعی از مکمل های پیچیده با دقت ترمیم شده وجود دارد:

درخشندگی – با کلاژن دریایی آزمایش شده و تغذیه فوق العاده شارژ شده مخصوص موهای کاملتر پوست ، ناخن ها و ناخن ها در مدت چهار هفته. همچنین به بهبود قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند.

نشاط – پودر پروتئین ضد التهاب ویژه با خواص آنتی اکسیدانی قوی برای مبارزه با التهاب ، انرژی بیشتر به شما و کمک به درد عضلات و مفاصل. در دو طعم خوشمزه پیدا کنید: پروتئین کارامل وانیل و شکلات.

هماهنگی – آسان است که روده خود را با مخلوط پودر تخمیر زیستی تخمیر طبیعی روده Maeraki (با آنتی اکسیدان ها ، قارچ شیاتکه و دانه چیا فقط به نام چند مورد) دوست داشته باشید. چیزهای کمی وجود دارد که در واقع نمی تواند انجام دهد. مجموعه ای از مواد تشکیل شده به ویژه برای حمایت از عملکرد سیستم ایمنی بدن ، تقویت کلاژن طبیعی برای مو ، پوست و ناخن ها ، و تمرکز اصلی آن متعادل سازی میکروبیوتای روده است – جایی که سلامتی عالی آغاز می شود!


خلاقیت ، مغز و تیم زیبایی در پشت مارک Maeraki معتقد به مفهوم تغذیه طبیعی و سلامت جامع هستند. “ما همیشه در حال پیگیری روش هایی برای کاهش سرعت پیری و تغذیه بدن از درون هستیم. به ویژه ، تیم ما بیش از 10 سال است که کلاژن مصرف می کند و ما همچنین تفاوت زیبایی طبیعی را از درون با رفع روده مشاهده و احساس کرده ایم. “

نتایج به خودی خود بیان می کند و تیم نزدیک به هم که در ساخت محصولات دخیل بودند ، پرشور و علاقه مند به خلق چیزی واقعاً معنادار برای مصرف کنندگان هستند.

به جای این که مجبور شوید یک لیست طولانی از محصولات جداگانه تهیه کنید ، Maeraki با این هدف تلاش کرده است که مکمل های لوکس را مقرون به صرفه کند و بسیاری از مواد سوپرشارژ را در یک مکان ترکیب کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>