با جوئل رایلی ، صاحب برند جواهرات بریزبن ، ژان رایلی آشنا شوید

عجیب ، شکننده و دوست داشتنی ، جواهرات و اثری که ژان رایلی است چیزی خیره کننده نیست. از لرز گرفته تا حلزون ، شیشه کاری و زیبایی دست ساز هر قطعه باعث می شود عاشق شدن آنها تقریباً آسان باشد. منظورم این است که شما شاید هرگز نمی دانید که پنهان شده در مسیرهای پدینگتون ، جوئل رایلی ، 26 ساله پشت همه اینها نشسته است.

این نام تجاری به نام مادربزرگش ژان در سال 2018 تاسیس شد. این رویا در یک شهر کوچک ، اکنون افراد زیادی را جمع می کند ، که توسط افراد تأثیرگذار فرسوده و مورد ستایش قرار می گیرند (معروف به سلام چمبرلین). من آنقدر خوش شانس بودم که با خود جوئل در استودیوی او نشستم و به من اعتماد کردم ، داستان شنیدن این داستان است. قصه ای از خاطرات کودکی ، مادربزرگ BFF ، اقدامات پایدار ، به علاوه یک مجموعه کاملاً جدید ، جای خود را بگیرید و آماده شوید تا پشت شیشه نگاهی بیندازید.

خوب ، ژان رایلی ، همه چیز از کجا شروع شد؟

من در ماه مه 2018 شروع کردم. یک سال قبل از آن آرایش می کردم و در بالی زندگی می کردم. من در مدرسه شاگردی جواهرات کردم و مانند نوپا نبودم ، می خواهم آرایش کنم و به نوعی آن را لگدمال کردم. اما دایره کامل پیدا کرد. من مثل این بودم ، “شما می دانید چه ، من همیشه همه چیز خود را به خودم یاد داده ام … من به خودم آرایش یاد داده ام ، این نوع حرفه را برای خودم ساخته ام ، پس چرا الان نمی توانم این کار را انجام دهم؟” من همیشه نگران بودم که مردم مرا جدی نگیرند (انتقال از آرایش به جواهرات) ، اما در پایان روز ، این چیزی بود که لازم داشتم روی آن کار کنم. اکنون در مرحله ای است که دیگر نیازی به اثبات خود ندارم. به نظر ناخوشایند است اما این یک چیز بزرگ برای افراد خلاق است که نگران احساس ناکافی بودن یا خوب نبودن هستند.

مادربزرگ شما ، خانم گلوریا ژان رایلی ، بخش بزرگی از برند شما است. آیا می توانید کمی بیشتر در مورد او بگویید؟

آره! ژان رایلی نام نان من است. او هنگامی که ما جوان تر بودیم یک فروشگاه عتیقه فروشی داشت و من همیشه اطراف همه چیزها بودم. او به معنای واقعی کلمه مانند بهترین دوست من بود. او در سال 2016 از بیماری زوال عقل مریض شد بنابراین واقعاً نتوانست روند ژان رایلی را ببیند. داستان کوتاه کوتاه ، بسیاری از آن خاطرات زندگی او را ایجاد می کند. فقط یادم می آید که دور او نشسته بودم و او را آزار می دادم و او همیشه به من جواهرات می داد تا با آنها بازی کنم. اکنون من در آن طرف حصار هستم ، واقعاً می توانم ببینم که چه میزان احساسات می تواند در ایجاد یک قطعه یا مجموعه ایجاد کند. من احساس می کنم که ژان رایلی طی چند سال گذشته به یک مارک تبدیل شده است که فقط در مورد جواهرات نیست ، بلکه در مورد ارتباط عاطفی و آنچه که ما داریم – خاطرات ، احساسات ، عواطف و برخی اوقات در زندگی ما.

شما در شرف انتشار مجموعه جدید خود ، Oasis هستید. می توانید کمی در این باره به ما بگویید؟

در وسط ایجاد مجموعه ، من نان خود را از دست دادم – که اساساً مارک من است. نه اینکه تغییر کند ، اما بسیاری از آن ، بعلاوه COVID در سال گذشته ، به من فهماند که زندگی کوتاه است. ما باید این زمان ها را گرامی بداریم. به همین دلیل این مجموعه برای من کاملا متفاوت قوطی کرم است. این بیشتر به شیشه متمرکز است بنابراین من می توانم از هنرمندان محلی حمایت کنم تا اینکه به سمت آن طرف مذاب بروم. ما مارهای زیادی را برگردانده ایم زیرا مار برای ما نماد بسیاری است – آغازهای جدید ، چالش ها و چیزهایی که انتظار نداشتیم. گذاشتن جواهرات عجیب به نظر می رسد اما نحوه خلق من این است. وقتی به یک قطعه نگاه می کنم ، احساس واقعی را در آن مشاهده می کنم ، در مقابل قطعه ای که فقط باید آن را بپوشم.

Oasis بیشتر مجموعه ای سرگرم کننده است و مانند گذشته همه چیز را خیلی جدی نمی گیرد. ما این مکان کوچک ویژه را داریم و برای همیشه اینجا نیست و افرادی که دوستشان دارید برای همیشه اینجا نیستند ، بنابراین شما همچنین می توانید آن را Oasis کوچک عالی خود کنید.

حمایت از مشاغل محلی و كوچكتر فقط مبنای برند شما نیست ، بلكه همچنین كاری است كه شما مدافع آن بزرگ هستید ، چرا؟

با ژان رایلی ، این کار در مورد آگاهی بخشی و ایجاد جنبشی برای افرادی است که اعتماد به نفس برای راه اندازی یک مارک تجاری ندارند یا فکر می کنند به این همه پول نیاز دارند. من برای نمونه 400 دلار شروع کردم و اکنون اینجا هستیم. این یک روند است. من الان 26 ساله هستم و از زمان بیرون آمدن از مدرسه در این صنعت حضور داشتم. شما فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذارید ، و سپس جهان شما را از جایی که باید باشید ، بیرون می کشد.

در عرض یک سال دوست دارم یک تیم استرالیایی داشته باشم تا بتوانم به پرورش جواهرات دیگر کمک کنم. این بیشتر در مورد ایجاد یک مرکز برای بریزبن ، برای ایجاد یک جامعه است ، مانند آنها در سیدنی و ملبورن.

خود و برند را در آینده کجا می بینید؟

برای من ، این فقط نام تجاری را به شکلی گسترش می دهد که از جواهرات کم نمی کند. فکر نمی کنم هرگز کاری انجام دهم که به چیزی بیشتر از جواهرات تبدیل شود. من قطعاً کیف های کوچک یکبار مصرفی را آزاد می کنم ، اما این لوازم جانبی است که به دلیل اینکه می خواستم این کار را بکنم ، طراحی و سبک شده اند – این یک رفع سریع نیست. در سال 2021 ، به عنوان یک مارک تجاری ، و به دلیل COVID ، باید بسیار محتاط باشید. از آنجا که من تازه وارد هستم ، نوزادی در دنیای مد ، نمی خواستم بیش از حد متعهد شوم – زیرا این چیزی است که شما به عنوان یک خلاق انجام می دهید. من در سال 2019 به فروشگاه های James St نگاه کردم ، و فکر کردم ، “این کار را نکن ، بیا ، صبر کن!”. اما اکنون ، من احساس می کنم در سال آینده ، خوب من یک سال دیگر شما را می بینم و مانند “وای چه اتفاقی افتاد!”

روند جواهرات مشهور فعلی؟

من از روندها متنفرم ، اما من عاشق این هستم که چگونه صنعت جواهرات متمرکز شده است. من نمی دانم به این دلیل است که مارک های زیادی در آینده وجود دارند یا نه ، اما فشار زیادی برای کامل بودن وجود ندارد. و من فکر می کنم این عالی است!

قطعه جواهرات Fave شما متعلق به شماست؟

این مرواریدها از نان من. من آنها را به یک دستبند تبدیل کردم ، و آنها را به صورت آنلاین ندارم ، اما همه از من در مورد آنها می پرسند! به علاوه ، این انگشتر کوچک. اما این تنها جواهراتی است که من همیشه می پوشم ، خیلی بد است!

دوست دارید اوقات فراغت خود را چگونه سپری کنید؟

من عاشق باغبانی هستم. گل چیز من است. من در حال پرورش یک باغ در خانه هستم و سعی می کنم از همه گلها برای بسته بندی استفاده کنم. من رفتم و روز دیگر 50 دلار صرف قلمه زدن این گیاه نادر کردم – کاملاً وسواس داشتم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>