با برنامه احساس خوب Medibank در سال 2021 شکل بگیرید

بچه ها به مدرسه برگشته اند (سرانجام!) ، این یعنی یک چیز: دیگر هیچ بهانه ای! ما آماده هستیم تا در سال 2021 شکل بگیریم!

در حالی که تفریح ​​تعطیلات مدتهاست از بین رفته است ، کیلوگرم اضافی کاملاً خوب مانده و ارزشش را دارد (اما ارزش آن را دارد) ، اما اکنون وقت آن است که بدن خود را به حرکت در آورید و با آتش اسلحه به سال جدید بپردازید!

از حالا تا 27 مارس برنامه Medibank احساس خوبی دارید – یک سری کلاسهای رایگان (بله ، شما درست خواندید!) در فضای باز – در منطقه ایده آل South Bank Parklands برگزار می شود.

تناسب اندام ، ورزش ، برنامه احساس خوب Medibank ، تمرین ، South Bank Parklands ، کلاس بدنسازی رایگان

وارد دویدن نمی شوید؟ جای نگرانی نیست! از بالیوود گرفته تا باره ، رقص لاتین و پیلاتس ، مدیبانک می خواهد شما آن را عرق بکشید و قلب خود را به انجام آنچه دوست دارید با روحانی شبیه به هم ، بدون توجه به سطح تناسب اندام ، تحریک کنید.

13 کلاس موجود از تأثیر کم تا شدت زیاد متغیر است و برای ایجاد انگیزه در حرکت شما طراحی شده اند ، همه در حالی که با مربیان واجد شرایط از Goodlife Health Club ها یک دوز سالم ویتامین D دریافت می کنید. اندورفین ، تضمین.

بنابراین ، چه بعد از یک تمرین آرام و روان برای تسکین ذهن و بدن خود پس از یک روز شلوغ ، و چه یک ساعت قدرت و انرژی زیاد برای تند شدن قلب خود ، چیزی برای ثبت نام در آن پیدا خواهید کرد. ورزش های هوازی آبی کسی؟

تناسب اندام ، ورزش ، برنامه احساس خوب Medibank ، تمرین ، South Bank Parklands ، کلاس بدنسازی رایگان

چرا وقتی می توانید در سال 2021 به طور رایگان در فرم قرار بگیرید ، هزینه عضویت در باشگاه را پرداخت می کنید؟ جدول زمانی را بررسی کرده و سرگرمی تناسب اندام جدید خود را کشف کنید اینجا. فراموش نکنید – باید قبل از موعد رزرو کنید.

برای ثبت نام در یک کلاس یا کسب اطلاعات بیشتر ، به بخش مراجعه کنید از بریزبن دیدن کنید سایت اینترنتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>