با انتخاب بهترین گل فروشی های بریزبن برای سال 2021 شکوفا شوید

گفتن آن با گل همیشه یک عبارت درجه یک است. شکوفه فروتنانه مطمئناً گیرنده شما را مبهوت و دوست داشتنی خواهد کرد ، بوی شیرینی که یادآور آن است که شما آن را میخکوب کرده اید. چه دید گل داشته باشید و چه به دنبال دسته گلی هستید که توجه شما را جلب کند ، پوزه خود را دنبال کنید تا بهترین گل فروشی های بریزبن را برای سال 2021 انتخاب کنید.

به عنوان تعریف استعداد داخلی ، این گل فروشی ها آرایش شما را با تمام قدرت گل بسته بندی می کنند ، بنابراین برای پیام هایی که می گویند: “یک گروه متشکرم!” آماده شوید. و بهترین قسمت؟ با ارائه بسیاری از تحویل های همان روز ، آنها هدیه لحظه آخر را بین شما و آنها نگه می دارند – هیچ کس دیگری نباید بداند!

گلفروش کارینا | کارینا

بگذارید افراد زندگی شما با کمک این گل فروشی مدرن ، عشق گلها را احساس کنند ، همه چیز به شما هدیه می دهد تا گلهای زیبایی را که تا حد ممکن ماندگار هستند. خواه برای گل های عاشق خود گل رز ، گل های داوودی برای مادربزرگ خود ، و یا گیاهان هندی برای نشان دادن قدردانی از آن شخصی که باعث می شود روزمره شما فوق العاده خاص باشد ، می خواهید ، Carina Florist قصد دارد متناسب با انواع بودجه ها و درخواست ها باشد. آنها با مأموریت “ارسال مهربانی به دنیا مانند شیرینی های گل” ، مردم محلی هستند که از مردم محلی حمایت می کنند ، و طیف گسترده ای از هدایا را در فروشگاه (از جمله شمع های همیشه معروف و پیچک و شیشه ای و پخش کننده های ساخته شده در اینجا در بریسی) ارائه می دهند ، و تحویل در همان روز و با زمان مشخص به حومه اطراف آنها.

گلهای FIG | کنمور

این گل فروشی بوتیک با الهام از لذت خلق خاطرات ، به وفور با انواع مختلف گیاهان گل کار می کند. با سبکی معاصر و منحصر به فرد – به علاوه علاقه خاصی به شکوفه و شاخ و برگ بومی استرالیا – FIG Flowers کار خود را به سطح بعدی می رساند ، اطمینان حاصل شود که هر خلاصه از انتظار مشتری فراتر می رود. متخصص در گل و یک ظاهر طراحی شده برای مراسم خصوصی ، مهمانی های شام ، جشن ها ، رویدادهای شرکتی ، عروسی ها ، برنامه های در مقیاس بزرگ و تاسیسات ، این تیم کوچک رویاهای بزرگ را به واقعیت تبدیل می کند. با استفاده از محصولات فصلی منبع محلی در اوج خود ، هر خلق شده از FIG واقعاً یک اثر هنری است. خواه دنبال جسور و روشن ، شیک و کلاسیک باشید ، یا ثروتمند و بدخلق باشید ، در FIG Flowers یک دسته گل عالی را برای خود پیدا خواهید کرد.

تله گل | دره مصنوعی

به عنوان گل فروشی ساکن خیابان جیمز ، این دسته گلهای سفارشی نمونه بارز کیفیت بیش از اندازه است. با ارائه طیف وسیعی از شکوفه های فصلی که با دقت از مزارع محلی و تأمین کنندگان خارج از کشور انتخاب می شوند (معروف به گزینه های منحصر به فرد در بریسی) ، تیم آرایش شما را ایجاد می کند. تمام طول هفته را باز کنید ، قبل از ساعت 13 بعد از ظهر برای تحویل همان روز در بریزبن به صورت آنلاین سفارش دهید. بعلاوه ، اگر احساس دوست داشتن بیش از حد می کنید ، آنها گیاهانی مانند گل ارکیده و تراریوم گلدار ، گلدان ها و گلدان های متنوع و دامنه شمع های سازگار با محیط زیست خود را نیز ارائه می دهند. خنده قلبی میخوای؟ کارت های متخلخل و نه چندان صحیح سیاسی او را بررسی کنید که مطمئناً باعث می شود عزیزتان نفس نفس بزند و خنده کند.

گلهای جین | شهر بریزبن

با ارائه یک دسته گل زیبا با لبخند ، این گل فروشی های داخلی و اختصاصی بیش از 26 سال تجربه ایجاد شکوفه هایی را دارند که شما آنها را دوست خواهید داشت. سبک آنها در تنوع آنها نهفته است ، با یکی از گسترده ترین دامنه های گل که بریزبن ارائه می دهد. تیم ماهر داخلی در کنار شما کار خواهند کرد تا دید خیره کننده گل شما را زنده کنند ، اطمینان حاصل کنید که هر گلبرگ عالی است و هر رنگ با دقت انتخاب می شود. با ارائه زایمان در همان روز از Sunnybank به Ferny Grove در سراسر بریزبن ، هر روز و هر مناسبت ، این گل فروشی ها تضمین می کنند که شما و شما احساس فوق العاده خاصی می کنید. Flowers by Jane مورد علاقه شما برای گرفتن امتیازهای براونی است و منظور ما این است که به معنای واقعی کلمه – آنها همچنین شکلات های دست ساز را برای شیرین کردن هدیه شما ارائه می دهند!

گلبرگهای عالی | تپه کانن

برای یک مجموعه شکوفه های چشم نواز و معاصر ، به این گل فروشی بوتیک بروید که از سال 95 کار دستی می کند. با شکوه و شکوفایی قهرمانان در هر کجا که ممکن است شکوفا شود ، Perfect Petals احساسات قلبی شما را به زیباترین شکل و با تحویل در همان روز برای هر گونه سفارش قبل از ساعت 2 بعد از ظهر ارائه می دهد. آنها همچنین مجموعه ای از هدایای کمکی را در فروشگاه خود دارند ، از جمله ارکیده های عجیب و غریب ، کوکداماها ، کالاهای خانگی ، موانع خوراکی ، شکوفه های حفظ شده و یادگاری های متفکرانه ، بنابراین شما می توانید بدون هیچ زحمتی شادی ، همدردی ، مهربانی یا سپاس خود را ابراز کنید. این افراد محلی همه در مورد گفتن چیزی از قلب هستند ، به همین دلیل است که آنها عشق را با یک پیشنهاد منحصر به فرد برای خوانندگان سبک تقسیم می کنند: 10٪ تخفیف در سفارش اول خود با کد STYLISH لذت ببرید!

گل خشخاش | پارک نورمن

دسته زیبایی از گلهای تازه همیشه در گل رویای Poppy Rose موجود است. شکوفه های آنها فقط از بهترین کیفیت بازار برخوردار است و گرچه انتخاب ها با توجه به فصل متفاوت است ، آنها همیشه مراقب هستند که سبک خود را ثابت نگه دارند ، بنابراین شما می توانید گلهای زیبا را انتظار داشته باشید. Poppy Rose با ارائه تحویل در همان روز به بیش از 240 حومه محلی ، گل های تازه ، آرایش های خشک و نگهداری شده و گیاهان گلدانی را از دوشنبه تا جمعه ، در کنار مجموعه ای بزرگ از هدایای با دقت تنظیم شده ، که به راحتی می توان اضافه کرد ، ارائه می دهد. فروشگاه آنها دوشنبه تا جمعه از ساعت 7 صبح تا 4 بعدازظهر یا شنبه 8 صبح تا 2 بعد از ظهر باز است. به علاوه ، برای کمی انتخاب در آخر هفته ، مراقب شبکه های اجتماعی آنها برای Market Days خود باشید – که بیشتر آنها شنبه ها برگزار می کنند – جایی که می توانید با 15 دلار یک ژست بدست آورید!

گلفروش اسپرینگ هیل | چشمه تپه

از سال 1992 ، دسته گل های زیبایی که از پیشنهادات فصلی نهایت استفاده را می کنند ، در Spring Hill Florist به بار نشست. آنها با تخصص در گل آرایی های بزرگ ، گیاهانی مانند گل ارکیده و ساکالنت را نیز برای هدیه ای بی انتها ارائه می دهند که آرامش را در هر مکانی به ارمغان می آورد. همه آنها در مورد لمس های ویژه اضافی هستند ، از گلدان ها گرفته تا مانع های پر از چیزهای خوب مانند خرس عروسکی ، بادکنک و شراب ، به علاوه شما حتی می توانید از طریق عکس ارسال کنید تا در کارت همراه دسته گل شما قرار بگیرد! با توجه به تحویل روز در سراسر مترو بریزبن ، این گل فروشی ها برای زایمان در بیمارستان هستند ، زیرا همیشه سریع و با پروتکل های بیمارستانی آشنا هستند و اطمینان حاصل می کنند که روز عزیز شما بدون دردسر روشن می شود.

فقط گلاب | برخط

از گلهای بومی گرفته تا ساقه های مست مانند گل سوسن و گل رز ، این گل فروشی آنلاین برتر می تواند آرایش خاصی ایجاد کند ، مهم نیست که به چه مناسبت باشد. از جعبه گل رز امضا شده آنها ، تا دسته گلهای سفارشی ، گلهای رز فقط طیف گسترده ای از گلهای فصلی تازه و تازه را برای انتخاب انتخاب می کنند تا اطمینان حاصل کنید که بهترین محصول را در اختیار دارید. تیم آنها از گلفروشان بسیار آموزش دیده می توانند به شما کمک کنند تا گلهای مناسب را برای هر رویداد انتخاب کنید ، و با انتخاب برتر سبد میوه و موانع هدیه برای انتخاب ، گلهای رز فقط کل روند را یکپارچه می کند. کافیست از انتخاب گسترده آنها به صورت آنلاین خرید کنید و به آنها اجازه دهید بقیه کارها را انجام دهند! مطمئناً روز یک نفر را با دسته ای شکوفه از این گل فروشی معتبر برگزار خواهید کرد.

Wildplay Flora | برخط

عاشقانه را با یک دسته گل سرسبز و معاصر شکوفه های فصلی که سرتاسر بریزبن و ساحل طلا را چرخانده اند ، رقم بزنید! گل های خیره کننده ای که توسط این گل فروشی پررنگ استفاده می شود حداقل سه بار در هفته از بازار انتخاب می شود ، بنابراین شما می دانید که بهترین چیزهای موجود را دریافت می کنید. با ارائه شش طرح گل گوناگون بصورت آنلاین که به صورت آلی تکامل یافته و فصلی را منعکس می کند ، آنها در حال حاضر عاشق شکوفه های زمستانی مانند گل محمدی و گل رز محلی ، مجسمه های مجسمه سازی ، خشخاش های غول پیکر و شاخ و برگ های زیبا مانند برگ بو ، تتراگونا و وات زیگ زاگ هستند. Wildplay Flora همچنین موارد اضافی اختیاری را برای همراهی گلهای زیبای خود ارائه می دهد ، از جمله Moët & Chandon Champagne و New Farm Confectionery Chocolate Bark ، به علاوه تحویل در روزهای هفته. عروسی در افق؟ منظره گل وایلدپلای فلورا الزامی است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>