با آشپز 18 دوره شرکت کنید

اوایل این هفته ، در کنار سردبیر مجله های سبک ، تریسی سینکلر ، به عنوان یکی از باورنکردنی ترین تجربیات غذایی زندگی ام تحت درمان قرار گرفتم. من می دانم ، تماس بزرگ – و در جمله آغازین! اما درست است می توانم بگویم که من یک غذاخور منطقی بزرگ هستم – من عاشق این هستم که یک شلوغی در یک رستوران را تجربه کنم ، چیزهای جدید خوشمزه ای را امتحان کنم و همه آن را با چند لیوان قرمز گونه برگردانم. بنابراین ، وقتی ستاره طلای ساحل فرصتی را برای تجربه منوی ویژه Omakase خود در Kiyomi به رهبری Chase Kojima مشهور در جهان ارائه داد ، چگونه می توانم نه بگویم؟

بگذارید زمین آسانسور را در Chase به شما بدهم: متولد و بزرگ شده در سانفرانسیسکو ، فرزند یک آشپز افسانه ای سوشی ، سرگرمی شدید تنیس ، یکی از سرآشپزهای برجسته ژاپنی استرالیا ، Head Chef و کمک به افتتاح چندین مکان Nobu در سراسر جهان (از جمله Las) وگاس ، باهاما ، دبی ، لندن و لس آنجلس) ، متخصص چاقوکشی ، و اکنون ، سرآشپز اجرایی درست در کیومی در ساحل طلا. پیو

تعقیب کوجیما

Omakase به معنای “این کار را به آشپز بسپارید” و پس از جمع کردن یک دوره آموزشی 18++ خوشمزه که به طور خاص توسط Chase اداره می شود شامل همه چیز ، از خاویار ، خارپشت دریایی و ماهی تن تازه ، تا گل سرخ ، خرچنگ شاه ، ماهی های دریایی ، اردک پیر و حتی ترافل ، من از رستوران بیرون آمدم ، با سد و ودکا صحبت کردم و با او در مورد غذاهای عالی ، غذاها و غذاهای عالی که تاکنون برای یک غذاخوری مطمئن سرو کرده صحبت کردم.

آیا می توانید مفهوم Omakase را برای خوانندگان ما توضیح دهید؟

Omakase به معنی “به شما بسپارید” یا “اعتماد کنید” و به طور کلی یک منوی ویژه الهام گرفته از ژاپن است که توسط آشپز طراحی شده است. همه چیز در مورد گفتن یک داستان از طریق غذا و فقط داشتن یک زمان خوب با آن است! وقتی می گویید Omakase در ژاپن ، تمرکز زیادی روی سوشی است. به عنوان مثال ، یک رستوران سوشی اغلب خود را Omakase می نامد و در منوی سوشی فصلی تمرکز می کند.

از چه طریق منوی Omakase شما به غذاهای سنتی ژاپنی ادای احترام می کند؟

ژاپن Omakase را فوق العاده انجام می دهد و آنها معمولاً بر فصلی بودن تأکید می کنند ، در حالی که در استرالیا این تجربه یکسان نخواهد بود زیرا مواد تشکیل دهنده در دسترس ما در اینجا متفاوت است. در ژاپن تمرکز زیادی روی سوشی وجود دارد – به طور کلی حدود 15 قطعه سوشی دریافت خواهید کرد ، همه قطعات به اندازه نیش خوردن و مقدار زیادی برنج ، به علاوه مقداری سوپ و میوه های فصلی.

برای منوی من ، من نمی دانم که آیا مهمانان من اینقدر سوشی دوست دارند یا نه؟ بعلاوه ، من فکر می کنم که گاهی اوقات می تواند کمی تکراری و کسل کننده شود. من می خواهم میهمانانم را بشناسم و غذا را چیزی کنم که برایشان قابل دسترسی باشد. به عنوان مثال ، یک Omakase ژاپنی سنتی ممکن است برای هر دوره جفت شود ، اما من می دانم که Aussies شراب خود را دوست دارند ، بنابراین من می خواهم آن را برای آنها در آنجا بیاندازم. برای من ، اگر بیرون غذا می خوردم ، می خواهم هر لقمه ای را بسازم (کالری حساب می کنم!) بنابراین برای من مهم است که منویی را طراحی کنم که سرگرم کننده ، قابل دسترسی ، به روش خاص خود مقرون به صرفه باشد و متفاوت از بقیه باشد. همه در حالی که آن را با چیزهایی مانند خاویار و ترافل عالی می سازید.

تفاوت بین غذاخوری های خوب آمریکایی و استرالیایی را چگونه توصیف می کنید؟

من اکنون در اواخر دهه 30 سالگی هستم ، بنابراین هنگامی که جوان تر بودم و در سانفرانسیسکو زندگی می کردم ، غذاخوری خوب در ایالات متحده بسیار رسمی تر بود – به طور کلی دوره های زیادی ، وعده های غذایی سنگین تر و نفوذ شدید فرانسه. غذاخوری خوب استرالیا کاملاً متفاوت است – بسیار تمیزتر ، سبک تر ، تصفیه شده و سالم تر است. ما اعتماد زیادی به تولید و تأمین کنندگان داریم و می توانیم در مورد آنچه می خواهیم کاملاً انتخاب کنیم. در ساحل طلا ، ما مواد تشکیل دهنده محلی آنچنانی نداریم ، بنابراین من دوست دارم تا آنجا که می توانم از اینجا وارد کنم ، اما برخی مواد لوکس را نیز از ژاپن وارد کنم.

در حال حاضر چه چیزی باعث الهام شما در دنیای غذا می شود؟

در حال حاضر ، من واقعاً موج سوار شده ام. من در زندگی خود غذای زیادی را دیده ام ، و در محاصره آن بزرگ شده ام. و اکنون ، با وجود شبکه های اجتماعی ، روندهای بسیاری وجود دارد که می روند و می روند. من فکر می کنم مثل مد است – بعضی از روندها زودتر از بقیه پیر می شوند و شما ممکن است بخواهید از یک روند پرش کنید ، اما باید صبر کنید و ببینید آیا می چسبد یا نه. من در آشپزی روی عطر و طعم و کیفیت تمرکز می کنم و بیشتر علاقه مند به ایجاد و پیش بینی روندها برای خودم هستم. من دوست دارم آنچه را می خواهند به مردم بدهم اما این کار را به روش خودم انجام دهم. با این حال ، یک چیز که در حال حاضر بزرگ است ، خرچنگ دریایی است!

Omakase به معنای “اعتماد کردن” است – دیوانه ترین غذایی که تاکنون در یک غذاخوری معتمد سرو کرده اید کدام است؟

این چیزی نیست که من به همه خدمت کنم ، اما من یک قمه زنی نیوزیلندی زیبا با پوست ترد ، ترشی و “شیراکو” که اسپرم ماهی است خدمت کرده ام. مطمئناً یک آیتم فصلی با طعم خاصی است که من دوست ندارم برای همه غذاخوری هایم سرو کنم!

با رزرو در اینجا ، در Kioymi غذا بخورید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>