بازگشت قهوه و کمدی بریزبن برای جشنواره کمدی بریزبن

لطفاً یک سیاه بلند ، با یک ترتیب جانبی بخندید!

این همان چیزی است که شما می توانید بیش از سه روز هفته آینده ، هنگامی که قهوه و کمدی به شهر بریزبن بازگشت ، انتظار داشته باشید.

از 20 تا 23 ژوئیه ، با جلسات استندآپ کمدی زنده که در نقاط مختلف قهوه شهر برگزار می شود ، سعی کنید از غذای صبحانه خود خنده بگیرید. اوه ، و آیا ما ذکر کردیم که مصرف کافئین شما رایگان است؟ خوب ، حداقل برای 100 قهوه ساز اول.

درست است ، مردمان ، کافه های برتر CBD در بریسی به عنوان بخشی از جشنواره کمدی بریزبن ، آخرین ساعت خوش صبحانه را دو بار در روز در ساعت 10 صبح و 1 بعد از ظهر دم می کنند.

روز خود را گرم کنید و در 20 ژوئیه ساعت 10 صبح با خنده های بریسبورن در Bellezza Espresso Bar ، خرد کنید و سپس برای یک جشن خس خس خس همراه با Shad Wicka در ساعت 1 بعد از ظهر به پروژه Maillard بروید.

در روز کوهان دار ، LOL های صبح را در Botero House مشاهده خواهید کرد ، جایی که جادوگران برهنه طرف شما را قلقلک می دهند ، در حالی که This Is Your Trial شما را از بعد از ظهر در Coffee Iconic به خوبی می خنداند.

یک تمرین آخر هفته را برای هفته در روز پنجشنبه انجام دهید ، در حالی که بریزبورن اواسط صبح در Aquila Brisbane به صحنه می رود و بازی آخر نمایش را فراموش نکنید – اسکیت Impromafia در Strauss در ساعت 13 شروع می شود.

تمام سرگرمی ها را از دست ندهید و تمام اطلاعات لازم را در اینجا پیدا کنید. خنده های جلوتر!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>