بازارهای رشته فرنگی شب بریزبن برای سال 2021 بازگشتند

آن چپستیک ها را بشکنید ، یک آبجو سرد بگیرید و آماده شوید تا به معتبرترین تجربه غذای خیابانی آسیایی در بریزبن بروید!

پس از یک سال مرخصی ، بازارهای منتشره Noodle شب Brisbane داغ می شود و تند و تیزتر از همیشه تضمین می شود! این رویداد رایگان از 21 ژوئیه تا 1 اوت در باغ گیاه شناسی شهر بریزبن برگزار می شود و مقصد آشپزی یک مرحله ای شما برای تازه ترین و خوش طعم ترین غذاهای آسیایی استرالیا است.

باغ های زیبا روشن می شوند و به جشنواره غذای خیابانی آسیایی پر جنب و جوش و شکوفا تبدیل می شوند (کاملاً ارزشمند Insta) ، با ارائه غذاهای مخصوص آب دهان ، از دکه هایی به سبک شاهین های اطراف استرالیا. موارد دلخواه محلی از جمله Noodles Teppanyaki ، Steamed و Raijin ، تنها مجموعه ای از موارد ارائه شده هستند ، با طیف گسترده ای از گزینه های وگان ، گیاهخواری و بدون گلوتن نیز موجود است!

یک متعصب رشته فرنگی نیستید؟ آنها شما را پوشانده اند! غذای بریزبن می تواند منتظر طیف وسیعی از غذاخوری های بریسی ، از جمله Schillykickk ، Hashtag Burgers & Waffles و Everyday Bao باشد – همه غذاهای خوشمزه ای را برای برآورده سازی هر نوع طعم و مزه از جمله بسیاری از گزینه های گیاهی و بدون گلوتن بیرون می کشند!

اطمینان حاصل کنید که یک یادداشت شیرین را به پایان برسانید – مسینا ژلاتو مورد علاقه همه در آن شرکت خواهد کرد و ژلاتوی الهام گرفته از آسیا را با طعم هایی که همه ما می شناسیم و دوست داریم قهوه می کند (چگونه کسی می تواند به بستنی سرخ شده نه نه بگوید؟). نودو دوناتس معروف بدون گلوتن و پخته نشده و سرخ نشده بریزبن نیز به همراه ساندا و شلاق در اختیار شما قرار می گیرد!

Noodle Markets موسیقی زنده و D را به نمایش می گذارد و همچنین سگ پسند است! بنابراین ، چند دوست دختر و بچه های خود را بگیرید تا طیف وسیعی از طعم های آسیایی ارائه شده را کشف کنید. جوانه های چشایی شما از شما تشکر می کنند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>