این زیبایی شاد شما را به بالی دور خواهد کرد

چگونه می دانید که درمان صورت کاملاً آرامش بخش بوده است؟ وقتی در حین قرار ملاقات تقریباً به خواب می روید!

این تجربه من در سالن زیبایی بالی بود – یک بوتیک عجیب و معاصر که در خیابان های سرسبز بالمورال قرار گرفته است. چه ماساژ صورت سنتی اندونزیایی و تزئین دکوراسیون درمانگر Elsha ، اکسیر آرامش بخش روغن های ضروری در بوتیک ، چه نوای ملایم در پس زمینه که باعث می شد من دور شوم ، یک چیز مسلم است – سعادت بود. مانند برش کوچک خودم از بالی ، همین جا در بریزبن.

وقتی در سالن زیبایی Balinese رزرو می کنید ، هر درمان به طور خاص برای شما طراحی شده است. بنابراین ، پس از مشاوره دوستانه با Ellysha و چند تعریف درباره پوست من (با تشکر ، الی ، من هر روز از SPF استفاده می کنم!) ، او به من توصیه کرد که ماساژ آبرسان صورت و سنتی بالینی آنها برای افزایش گردش خون برای پوست من مناسب ترین است. . و در حالی که قطعاً به هیدراتاسیون نیاز بود ، چیزی که من را به خود جلب کرد تکنولوژی پیشرفته و درمان های پیشرفته پوست بود.

از طریق رفع عطش و رفع تهاجم HydraFacial ، پاکسازی و پاکسازی میکرودرم ابریژن ، درمان های پوستی دیود (یا لیزر LED) برای درمان خطوط ریز ، قرمزی و لکه های تیره و جوانسازی IPL برای تحریک کلاژن-فناوری مدرن موجود در اینجا دوم است- به هیچ و من دوست دارم که این تکنیک های ماساژ سنتی بالی را که نسل ها به Ellysha منتقل شده اند ، کاملاً تکمیل کند. سنت با فناوری مدرن مطابقت دارد – آن را دوست داشته باشید!

در حین مشورت با من نیز شگفت زده شدم که متوجه شدم سالن زیبایی بالیز یکی دیگر از فعالیتهای بریزبن از گروه معروف ونزین است-موسسان Paw Paw ، Mons Thai Cafe ، Sundays و Melrose ، که تعدادی از آنها را نام می برم. بنابراین ، شما می دانید که اینجا در دستان بزرگی هستید.

در حالی که ممکن است در آینده ای نزدیک نتوانیم به بالی سفر کنیم ، این بوتیک مجلل به شما این احساس را می دهد که انگار از خیابان های خوش آب و هوا Seminyak خارج شده اید و به یک مکان آرامش بخش خوشحال شده اید.

سعادت خود را در سالن زیبایی Balinese اینجا رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>