این حشره دار 4×4 ، وان آبگرم و Glamping را کشف کنید

گل سرخ قرمز است ، بنفشه آبی است ، آیا شما از کلیشه های روز V نیز بیمار هستید؟

اگر دوازده گل رز و کارت “من شما را انتخاب می کنم” شما را خمیازه می کشد و آرزوی بیشتر را دارید ، این تجربه ماجراجویی و جذاب تورهای OzBuggy دقیقاً همان چیزی است که دکتر عشق سفارش داده است.

جدا از خسته کننده! در این آخر هفته سرعت شما را در جنگل بارانی Scenic Rim با یک حشره دار 4×4 جابجا می کند. ما در حال صحبت کردن در مورد یک ماجراجویی بوش آوسی هیجان انگیز ، آدرنالین هستیم. شما را با عبور از رودخانه های پر پیچ و خم ، رودخانه های پر پیچ و خم ، آبشارهای آبشار گذشته و زمین چهار چرخ متحرک بالا می برد و توسط افراد محلی با تجربه هدایت می شوید. به علاوه ، شما مطمئناً نگاهی به برخی از حیوانات وحشی شرور Aussie در طول راه خواهید دید!

روز ولنتاین ، استراحت ماجراجویی ، ایده های تاریخ ، روز ولنتاین بریزبن ، تورهای OzBuggy ، تورهای حشره دار ، روز V

این آخر هفته انحصاری شامل یک تور سافاری صبحگاهی قبل از صرف ناهار کباب در اجلاس سران ، با چشم اندازهای گسترده مشرف به میراث زیبا و منظره ذکر شده است.

روز ولنتاین ، استراحت ماجراجویی ، ایده های تاریخ ، روز ولنتاین بریزبن ، تورهای OzBuggy ، تورهای حشره دار ، روز V

تور سافاری بعد از ظهر خود را در چادر جذاب خود به پایان می رسانید ، با یک تخت لوکس (در اینجا بدون دستگیره!) و یک سالن استراحت پر از فضای سبز.

بعد از اینکه هیجان گرم و سنگینی از سیستم خارج شدید ، می توانید با یک غروب آفتاب تماشایی شامپاین راحت شوید و برای شام و نوشیدنی در کنار آتش کمپ راحت باشید قبل از اینکه یک شب زیر ستاره ها را بگیرید. اوه ، آیا ما ذکر کردیم که شما آن حباب را در وان آب گرم می نوشید؟

با معشوق خود بیایید یا باند را جمع کنید زیرا چادرها تا شش نفر می خوابند! Psst ، شما باید عجله کنید – ظرفیت محدودی وجود دارد.

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید اینجا و قلب خود را به این روز ولنتاین بچرخانید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>