این بزرگترین روندهای مد برای سال 2021 است

بسیار خوب سال 2021 است و ما آماده ایم که بازدیدها و بازدیدهای سال گذشته را فراموش کنیم و منتظر مد جدید و آینده نگرانه برای سال پیش رو باشیم!

اگر مثل ما هستید و آماده هستید که از جدیدترین ظاهر و جدیدترین روندهای الهام گرفته شده الهام بگیرید (سلام لباس پیراهن، ILY) ، می خواهید متوقف شوید و یک پیمایش در این مورد داشته باشید.

ما همه چیز ، از گزارش روند گرفته تا باند پرواز ، وهمه ما را جستجو کرده ایم تأثیرگذارهای مد و خودی های صنعت ، همه برای کشف آنچه که در جهان مد برای سال 2021 متحرک و لرزان است.

10 گرایش برتر را که پیش بینی می کنیم امسال عالی باران شود کشف کنید!

تجارت بابا

2021 یک سال خیاطی راحت و بدون سنگین به ارمغان می آورد. با شروع دوره پیراهن پدر ، راحتی و مد را تراز می بیند! امسال وقتی نوبت به دکمه های شما می رسد ، بهتر است. یکی از این پیراهن های حجیم را با شورت دوچرخه ست کنید و یا آنها را در یک شلوار جین واقعی مادر خود قرار دهید تا ظاهری بدون استرس و در عین حال پیچیده داشته باشید.

بار گسترده

روزهایی که صحبت از شلوار شما می شود گذشته و کوتاه است. برای سال 2021 ، همه چیز در مورد آن برش پا گسترده با پارچه ای به طول کف است. این شبح سبک 70s امسال حتی اغراق آمیزتر است و ما در حال حفاری این مارک های داخلی هستیم که روند را با شکوه به دست می آورند.

هیچ چیز به جز خالص است

پارچه های گشاد و تور مانند امسال قرار است اوج بگیرد زیرا ما همه چیز را از لباس گرفته تا کفش گرفته تا کیف دستی ایجاد شده با این ساخت و ساز می بینیم. ادای احترام به سبک دریایی ، این مواد ساحلی کاملاً منطبق با سبک استرالیایی ماست. با توجه به اینکه کلمه بافتنی کلمه ای بود که فقط با گردن های بالا و شکلات های داغ مرتبط بودیم ، ورود لباس های بافتنی تابستانی روندی است که ما شاهد آن هستیم. بافتنی سبک و سبک و خنک پوشیده شده با نیم نگاهی به بیکینی و دو جفت بهترین سرسره های تیز شما کسی گفت شیک ساحلی؟

سنی های بزرگتر

وقتی نوبت به چهره شما می رسد امسال ، ما بزرگ پیش بینی می کنیم ، عینک آفتابی پررنگ در همه موارد فید فوری و لیست های خواسته های شما به طور یکسان وجود خواهد داشت! با سبک های بزرگتر و مردانه تر ، رنگ های بد بو و روندهای جدید رنگی مانند این جفت gorg DKNY در یک قهوه ای شفاف بیانیه دهید.

اوچر مجلل

جایی بین زرد سوخته و نارنجی ملایم سایه ای خوش طعم از اوچر نهفته است. با داشتن رنگ زرد یکی از رنگ های Pantone در سال ، شاهد ظهور آن در سایه های مختلف از جمله این رنگ گرم و خاکی هستیم. لوکس و آرام ، ما هیجان زده ایم که خود را در این سایه مجلل قرار می دهیم.

خراشیده در بندها

اگر می خواهید ضربات خود را با برخی از کفش های برتر مطرح کنید ، بهتر است دوست دختر خود را ببندید … به معنای واقعی کلمه! ما پیش بینی می کنیم که کفش های پاشنه دار کفش فصل باشد. به بندهای بلندی فکر کنید که پا یا لایه اطراف مچ پا را می بافند و همچنین بندهای متعددی را روی پا قرار می دهید. در زیر این سبک های ‘it-girl’ را بررسی کنید!

مثل یک رجنت درست کن

به نظر می رسد با افزایش اخیر تکه های مجلسی ، طراحان مد دنیا به اندازه ما بریجرتون را پر کرده اند! امسال انتظار می رود که لباس های الهام گرفته از Regency در همه جا به قفسه ها برخورد کند. به یک پالت رنگ رمانتیک ، خطوط کمر امپراتوری ، آستین های پف دار و البته تاپ های کرست فکر کنید. نمی توانید از فاش الهام گرفته از Bridgerton سیر کنید؟ قطعات برتر ما را ببینید که شبیه یک خانم هستند اینجا.

همه در یک

بنابراین ، چه چیز جدیدی در لباس فعال ممکن است بپرسید؟ خوب … به نظر می رسد وقتی صحبت از تناسب اندام برای تناسب اندام می شود ، یک رویکرد همه در یک قرار است! لباس های بدنی و لباس های جم امسال گرم خواهند بود و ما در حال جستجوی سبک های زیر هستیم.

قطب های پسر عموی

پیش بینی می شود امسال مد لوکس و اسپرت یکی از مهمترین موارد زیبایی باشد که در سال 2021 پلوس ها خط گردنی انتخاب شده هستند. این قطعات ما را به محوطه ویمبلدون در حدود سال 1976 می برد … و ما از این موضوع عصبانی نیستیم!

در آوردن

امسال شاهد تشکر جزئیات ناخوشایند در مورد لباس و لوازم جانبی هستیم و به لطف موزه مد لئونی هان، همه ما برای اتخاذ این روند هستیم. با گرایش به فیلم های قدیمی هالیوود وسترن ، این روند به روزرسانی مدرن لباس های زیبا و کیف های دستی لوکس است. وقتی صحبت از ساختگی های امسال شماست ، کلینت ایستوود داخلی خود را با این قطعات حاشیه ای افسانه کانال کنید. عزیزم!

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند.

تصاویر سرب توسط بوتیک S / W / F، من و ویکتوریا و وودز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>