ایتالیا و اقیانوس را در رستوران La La Costa جدید جشن بگیرید

بنابراین ، شما ملاقات کرده اید بار لا کوستا، پشت بام آسمان، و نوار شراب La Valle، اکنون از نظر gastronomically ، لذت بسیار خوبی است که ما آخرین قطعه از این پازل را به شما معرفی می کنیم – رستوران لا کوستا!

رستوران La Costa که گرسنه ترین خواهر و برادر خود است ، تابستانهای ریویرای ایتالیا را به مکان تاریخی خیابان Brunswick می آورد. در داخل ستون های آجری در معرض و تزئینات کف سبز و سفید ، منویی را پیدا می کنید که قبل از هر چیز اقیانوس را جشن می گیرد ، همچنین تعداد زیادی گوشت ، پنیر و سبزیجات محلی الهام گرفته از ایتالیا است.

La Costa ، La Costa Bar ، رستوران La Costa ، Cielo Rooftop ، La Valle ، Fortitude Valley ، خیابان Brunswick

قبل از شیرجه رفتن در وعده های غذایی دلچسب مانند صدف با شراب سفید ، گوجه خشک شده در معرض آفتاب ، سوسیس ایتالیایی و مایه ترش ، اشتهای خود را با آرنجینی روز و کارپاچیو گوشت گاو تحریک کنید. البته ایتالیایی است – پیتزا و ماکارونی obvi وجود دارد! شما در حال تماشای تاگلیته تازه ترافل منحصر به فرد ، ماکارونی باگ مگس خلیج و هشت پیتزای کلاسیک با چوب هستید که بسیار اصیل هستند و شما را در هر گوشه به دنبال وسپا می کنند. همچنین ، بمبونی تیرامیسو وجود دارد – سلام ، بله ، اکنون پول مرا بردارید ، متشکرم.

La Costa ، La Costa Bar ، رستوران La Costa ، Cielo Rooftop ، La Valle ، Fortitude Valley ، خیابان Brunswick

همانطور که از تیم پشت بار شماره 1 استرالیا انتظار دارید ، رستوران La Costa نوشیدنی های مشابه La Costa Bar را با کوکتل های مخصوص ، شامپاین ، انواع شراب ایتالیایی ، آبجوهای محلی و غذاهای محلی ارائه می دهد. ورود رستوران دیدگاه جدیدترین مقصد غذای چند وجهی دره را به عنوان قصیده ای نمادین به خط ساحلی شمال ایتالیا کامل می کند. پشت بام آسمان آسمان است ، دره این دره است ، و رستوران و بار La Costa دریا است ، جایی که شما واقعاً در آنجا خواهید یافت.

La Costa ، La Costa Bar ، رستوران La Costa ، Cielo Rooftop ، La Valle ، Fortitude Valley ، خیابان Brunswick

رستوران La Costa جمعه 5 فوریه برای ناهار از جمعه تا شنبه 12 بعد از ظهر تا 3 بعدازظهر و برای شام از چهارشنبه تا یکشنبه از ساعت 5 عصر افتتاح می شود. کتاب اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>