اگر پوست شما کاملاً مرطوب است ، آیا لازم است بیش از حد نگران ضد پیری باشید؟

اگر روی آبرسانی تمرکز دارید ، آیا باید نگران ضد پیری باشید؟

“هر بار که من درام های کره ای را تماشا می کنم ، به نظر می رسد همه کره ای ها پوستی بی عیب و نقص و چاق و چله دارند! آیا این بدان معناست که با هیدراتاسیون کافی نیازی به نگرانی در مورد ضد پیری نداریم؟ “

من اخیراً این سوال را زیاد دریافت می کنم. من کاملا می بینم چرا

به نظر می رسد زنان کره ای چشمه جوانی را کشف کرده اند. بدون توجه به سن واقعی آنها ، چهره های آنها صاف ، درخشان و بدون لکه بینی است.

وقتی می پرسید راز آنها چیست ، آنها به شما می گویند همه اینها به رطوبت ، رطوبت ، رطوبت بستگی دارد. مانند مشهورات معتاد به جراحی پلاستیک که قسم می خورند بینی جدیدشان است ، به ژنتیک بستگی دارد. بله ، درست است …

حقیقت این است که ، زنان کره ای بیش از بقیه به مواد ضد پیری وابسته هستند. 😉

کمپلکس هیالورونیک چند مولکولی niod

چرا رطوبت باعث می شود جوانتر به نظر برسید

اگر فکر می کردید که واقعا رطوبت رمز و راز چهره های بی عیب و نقص زنان کره ای است ، چیزی در آن قرار داشتید. رطوبت قدیمی ترین ترفند ضد پیری کتاب است.

رطوبت نحوه کار همه مرطوب کننده های فانتزی موجود در فروشگاه – بله ، کرم د لا مر ، من به شما نگاه می کنم – کار می کند. در مورد جلبک ها ، عصاره های نادر و همه این مزخرفات را فراموش کنید. این رطوبت است که باعث می شود چین و چروک های شما کوچکتر به نظر برسند.

این معامله است: پوست شما از 64٪ آب تشکیل شده است. می دونی این یعنی چی؟ برای همه چیز به آب نیاز دارد:

  • سر و صدا: وقتی پوست رطوبت کافی داشته باشد ، به صورت چرکی بالا می رود. این به تنهایی باعث می شود خطوط و چین و چروک های پوست شما کوچکتر به نظر برسند. اما فقط برای مدتی با تبخیر رطوبت ، پوست پایین می آید و چین و چروک های شما مانند قبل عمیق به نظر می رسند.
  • نرمی: رطوبت باعث لمس پوست شما می شود.
  • روشنایی: یک تن رطوبت ظاهری طبیعی و شبنم به پوست شما می بخشد.
  • صافی: وقتی پوست به خوبی آبرسانی شود ، به خودی خود بهتر لایه برداری می کند. در حال حاضر سلول های مرده از بین می روند ، پوست شما صاف تر و خطوط ریز ، چین و چروک ها و منافذ بزرگ پوست کمی کوچکتر به نظر می رسند.
  • بهبود سریعتر: تا به حال متوجه شده اید که آکنه به سرعت رطوبت پوست از بین می رود؟ برای اگزما ، پسوریازیس ، تحریکات و هر بیماری پوستی دیگر همین است. وقتی مرطوب می کنید ، مرطوب می کنید ، مرطوب می کنید همه چیز سریعتر بهبود می یابد.

پس آره، رطوبت قطعاً بخشی از پازل ضد پیری است. در حالی که به طور مستقیم با چین و چروک مبارزه نمی کند ، اما پوست را در شکل عالی نگه می دارد تا ظاهر و رفتار بهتری داشته باشد.

اما فقط مرطوب سازی پوست مانع از ایجاد چین و چروک در صورت شما نمی شود. این زمانی است که مراقبت از پوست ضد پیری وارد می شود.

PS آیا پوست خشک دارید که هرگز رطوبت کافی ندارد؟ برای عضویت در خبرنامه من و دریافت “صفحه فهرست روتین مراقبت از پوست خشک” بر روی تصویر زیر کلیک کنید. این دستورالعمل مناسب برای هر دو روش مراقبت از پوست AM و PM + توصیه های محصول fave من را به شما می گوید:

کرم ضد آفتاب فتوتونیک صورت blissoma + مرطوب کننده روزانه SPf 25

راز واقعی ضد پیری زنان کره ای

زنان کره ای می دانند که هرچه میزان رطوبت پوست آنها بیشتر شود ، ظاهر بهتری دارند. به همین دلیل است که آنها از 10+ محصول مرطوب کننده صبح و شب استفاده می کنند. دیوانه ، من می دانم.

اما این تمام ماجرا نیست. سلاح ضد پیری واقعی آنها ضد آفتاب است.

زنان کره ای وسواس ضد آفتاب دارند. این برای آنها یک دین است. آنها هر روز صبح با خوشحالی آن را تکه می کنند و در صورت لزوم دوباره آن را اعمال می کنند.

مطمئناً ، برای آنها راحت تر است. کرم های ضد آفتاب آنها بسیار سبک تر از “چرند” سنگین ، چرب و سفید است که در غرب می گیریم. تحریک پذیری آنها نیز بسیار کمتر است.

سرزنش آن به FDA. آنها در تأیید فیلترهای ماورا بنفش جدیدتر ، سبک تر و ایمن تری که کره ای ها به آن دسترسی دارند بسیار کند هستند. تا زمانی که آنها این کار را نکنند ، همیشه سعی می کنید بهانه هایی برای استفاده نکردن از ضد آفتاب های سنگین پیدا کنید.

“سلام ، زمستان است ، آیا واقعاً به آن احتیاج دارم ؟! من نمی توانم خورشید را ببینم ، بنابراین این بدان معناست که من ایمن هستم ، درست است؟ “

جواب منفی. آن ضد آفتاب را بزن اشعه ماورا بنفش باگ های اب زیر کاه است. آنها می توانند از طریق ابرها و پنجره ها عبور کرده و حتی روی برف منعکس شوند. تا زمانی که خورشید غروب نکند (حتی اگر آن را مشاهده نکنید) ، پوست شما ایمن نیست.

حقیقت زشت این است که اشعه ماورا بنفش مسئول تا 80٪ پیری زودرس است (چین و چروک ، لکه های تیره و غیره). فقط 20٪ باقیمانده به دلیل ژنتیک ، مقدار زیاد قند در رژیم غذایی و دیگر افراد مقصر است.

این آسیب نیز بلافاصله نشان داده نمی شود. ممکن است سالها طول بکشد تا آفتاب سوختگی شما در 5 ساعت به صورت چین و چروک روی پوست ظاهر شود. اما مطمئن باشید که این اتفاق خواهد افتاد – درصورتی که حداقل انتظار آن را ندارید.

فقط با استفاده از کرم های ضد آفتاب هر روز ، می توانید از خسارات زیادی که در جاده وجود دارد جلوگیری کنید. هرچه زودتر شروع کنید ، آهسته تر پیر می شوید.

به طور جدی ، من می بینم که بسیاری از نوجوانان و جوانان فکر می کنند که آیا آنها باید از قبل شروع به استفاده از رتینول یا استفاده از لایه بردار کنند (نه ، نباید انجام دهی) ، در حالی که هر روز از ضد آفتاب استفاده می کنید تنها چیزی است که برای جلوگیری از چروک ها لازم است.

می دانم ، این سکسی نیست. اما کار می کند

PS در حالی که ما در این زمینه صحبت می کنیم ، اجتناب از آفتاب در کره جنوبی یک امر فرهنگی است. برای مثال دیدن زنان در استفاده از چترهای چسب غیر معمول نیست. آنها همچنین در صورت امکان سایه را جستجو می کنند و هرگز برنزه نمی شوند.

مربوط: آیا قرار گرفتن در معرض آفتاب از طریق شیشه خطرناک است؟

سرم روز c-firma فیل مست

اگر از مرطوب کننده + ضد آفتاب استفاده می کنید ، آیا می توانید بدون محصولات ضد پیری این کار را انجام دهید؟

اگر تمرکز خود را روی آبرسانی و محافظت در برابر آفتاب قرار دهید ، نیازی به نگرانی در مورد ضد پیری برای مدت طولانی و طولانی نخواهید داشت.

چه مدت؟ آن به شما بستگی دارد. ژن های شما رژیم غذایی شما چقدر سالم است. چقدر گردن تو را از جنگل آلوده کرده است. همیشه چقدر کوشا با کرم ضد آفتاب بوده اید. شما رانش می کنید

به عنوان یک قاعده کلی ، اگر در یک شهر بزرگ و آلوده زندگی می کنید یا آنتی اکسیدان کافی در رژیم غذایی خود ندارید ، بهتر است از اوایل 20 سالگی شروع به استفاده از سرم آنتی اکسیدان کنید.

من سرم های CEF (ویتامین C + ویتامین E + اسید فرولیک) را توصیه می کنم ، ترکیبی که برای مبارزه با رادیکال های آزاد ، افزایش تولید کلاژن و تقویت محافظت در برابر آفتاب ثابت شده است. می توانید سرمهای CEF معروف من را اینجا بررسی کنید.

در اواخر دهه 20 / اوایل 30 سالگی ، می توانید غلظت های کوچک رتینول را اضافه کنید (موارد قوی 1٪ را برای بزرگترها بگذارید و واقعاً به آن نیاز دارید). من محصولات مشهور رتینول خود را برای کاربران جدید ، متوسط ​​و حرفه ای در اینجا به اشتراک گذاشته ام.

در مورد هر چیز دیگری ، به پوست خود گوش دهید. اگر به لایه برداری ، پرکننده یا فقط غلظت قوی تر رتینول نیاز داشته باشد ، به شما می گوید.

اما فقط از این رو استفاده نکنید که یک متخصص زیبایی یا تأثیرگذار به شما گفته است که به آنها نیاز دارید. آنها پوست شما را نمی شناسند. شما انجام می دهید

مربوط: از چه سنی باید شروع به استفاده از محصولات ضد پیری کنید؟

خط پایین

فقط به این دلیل که پوست شما کاملاً مرطوب است ، به این معنی نیست که باید از ضد پیری غافل شوید. راز این است که بر پیشگیری تمرکز کنید. هر روز کرم ضد آفتاب بزنید ، به خوبی مرطوب شوید و برای مدت طولانی و طولانی به رتینوئید ، لیزر ، مواد پرکننده و ملانومه دیگر احتیاج نخواهید داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>