اکنون می توانید یک جشن عید پاک از هتل های QT به خانه خود سفارش دهید

بنابراین ظاهراً داشتن رژیم غذایی کاملاً شکلاتی در طول عید پاک توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و معده حساس به لاکتوز توصیه نمی شود – عجیب است ، درست است؟ و هنگامی که در تمام ساعات کاری مختلف در آخر هفته طولانی مشغول کار هستید یک خانواده کامل برای تغذیه خود دارید (به طور جدی ، کدام روزها تعطیلات رسمی است؟) ، ممکن است خودتان را درگیر این اسم حیوان دست اموز عید پاک کنید تا یک دست کمک اضافی در آشپزخانه بدست آورید.

دام را کنار بگذارید زیرا ما اخباری با استناد به تخم مرغ داریم: هتل ها و استراحتگاه های QT در حال تحویل انحطاط با عید پاک توسط QT در خانه است!

آنها توسط بهترین سرآشپزهای QT از موسسات خوشمزه و برنده جوایز مانند Bazaar Marketplace و Capitol Bar & Grill با ذوق و سلیقه سرپرستی شده اند ، منویی از 14 غذای عید پاک را ایجاد کرده اند که مورد پسند شما نخواهد بود. بسته های داخل خانه با محصولات تازه ، محلی و غذاهای دریایی از جمله Moreton Bay Bug Mornay ، ماهی قزل آلای اقیانوس ماهی تابه ، میگوهای تازه و صدف ها پر از لبه می شود. شما همچنین می خواهید به دمپر خانگی و کره پپی سایا ، خاویار با بلینی و کریم فرشی ، نان های کراس داغ خانگی ، کیک پنیر انبه و فوندانت های شکلاتی گوه ای میل کنید.

کیت های غذایی که به راحتی دنبال می شوند ، حتی در آشپزی ترین بی احساس بودن مانند MasterChef نیز کمک می کنند. به من اعتماد کن ، حتی من هم می توانم آن را درست کنم و کاملاً مطمئن هستم که زمانی آب سوخته ام.

به عنوان یک غذای شیرین اضافی ، هر جعبه همچنین با نامه ای از سرآشپز و شکلات دست ساز شکلات Peter Rabbit همراه است که تقریباً برای خوردن بسیار خوب به نظر می رسد (تقریبا). QT واقعاً تمام کارها را برای شما انجام داده است – آنها حتی یک لیست پخش Spotify با شکلات مخصوص را تهیه کرده اند:

یک بسته چهار نفره را در اختیار شما قرار می دهد و شامل 14 ظرف است که می توانید لوکس دیگری مانند استیک توماهاوک ، خرچنگ مرغ ، مرغ سوخاری و چینی رول اضافه کنید. با 450 دلار ، سفارشات باید قبل از 28 مارس انجام شود و از 1 تا 3 آوریل در Gold Coast برای بارگیری در دسترس است ، بنابراین به آن بروید و اینجا را محکم بگیرید.

اگر مکنده مطالب غذایی هستید یا فقط می خواهید ببینید که چگونه این کار انجام شده است ، اینستاگرام ما را زیر نظر داشته باشید زیرا بزودی جشن عید پاک خود را با QT آماده می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>