اولین سالن بدنسازی من اولین مفهوم استرالیایی است که بچه ها را فعال نگه می دارد

به عنوان یک پدر و مادر ، یافتن وقت و هزینه برای یافتن راه هایی برای فعال نگه داشتن و سلامتی کودک دشوار است. وقتی صحبت از ورزش های سازمان یافته می شود ، هزینه حق عضویت ، لباس فرم و تجهیزات می تواند کمی زیاد شود. اینجاست که My First Gym وارد می شود.

با درک هزینه های ناپایدار ورزش سازمان یافته برای والدین ، ​​این مفهوم ابتکاری و اولین استرالیا گزینه های مناسب تناسب اندام با انرژی بالا را برای ورزش تیمی کودکان فراهم می کند. این سوئیچ ساده می تواند به والدین کمک کند تا فقط خجالتی 2000 دلار پس انداز کنند!

اولین سالن بدنسازی من با این ماموریت همراه است که کودکان می توانند تجربه سرگرم کننده ورزش را برای کودکان فراهم کنند و آنها را به زندگی فعال و سالم ترغیب کنند. این جدول شامل کلاس های سنتی مانند بوکس ، رقص ، ژیمناستیک ، ورزش های رزمی ، تشویق ، یوگا و پارکور و همچنین برنامه های بسیار خاص آنها برای گروه های سنی خاص است.

کودکان هفت ماهه می توانند در کلاس ‘Baby Explorers’ شرکت کنند که به کاوشگر کوچک شما با مناظر ، صداها و بافت ها آشنا می شود ، در حالی که به خود و فرزندتان اجازه می دهید با سایر نوزادان و والدین معاشرت کنید.

در میان کلاسهای دیگر ، دانش آموزان مسن می توانند در “MFG-FIT” ، اولین برنامه آموزش کاربردی استرالیا که به طور خاص برای کودکان هفت تا 15 ساله ساخته شده است ، شرکت کنند. این برنامه هنگامی که بچه ها از طریق یک برنامه 10 هفته ای با تمرکز بر سرعت ، استقامت ، قدرت و قدرت کار می کنند ، کودکان را به چالش می کشد.

از Hawthorne گرفته تا Maroochydore و Robina ، My First Gym دارای ده مکان در سراسر بریزبن ، گلد کوست و ساحل آفتاب است.

برای والدین نیز امتیازات زیادی وجود دارد! شما می توانید به سادگی فرزند خود را در اختیار مربیان معتبر My First Gym قرار دهید ، در حالی که برخی از کارها را انجام می دهید یا از وقت مناسب من لذت می برید.

از شب های خرما گرفته تا مهمانی های تولد ، اولین سالن بدنسازی من به همه چیز برای کودکان و والدین فکر کرده است! لیست کامل مکان ها ، کلاس ها و جدول زمانی را در اینجا بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>