اهمیت بهداشت پوست ، همانطور که توسط یک متخصص نشان داده شده است

بیدار شدن از خواب با پوستی زیبا هر روز چیزی است که همه ما به دنبال آن هستیم و با راهنمایی و دانش صحیح ، داشتن رنگ درخشان رویاهای خود آسانتر از آن است که فکر می کنید.

تنها کافی است چند قدم در مسیر درست و یک دست پیشرو در صنعت برای نشان دادن ترفندهای تجارت باشد. ما پنج تا را با مغز پشت گرفتیم سالن Verve، فریل ، اشتیاق او به توانمندسازی زنان و مردان برای آموزش خود در مورد اهمیت بهداشت پوست ، ما را به کتاب خواندن ASAP مشاوره می دهد!

پس از یافتن موقعیت رویایی خود در جاده معتبر مسابقه اتومبیلرانی در همیلتون ، سالن Verve بنیانگذار می دانست این فضای مناسب برای به اشتراک گذاشتن دانش خود در مورد مراقبت از پوست و زیبایی است. او که متوجه روندی در صنعت شد و بیشتر به جای جلوگیری از آن به حل مسئله می پرداخت ، می دانست که باید مشتریان خود را با آموزش بهداشت پوست مسلح کند.

فقط یک نگاهی به توصیفات وب سایت آنها می اندازد تا ببینید که Feriel جامعه باورنکردنی از افراد عادی را جمع کرده است که همگی سفر مراقبت از پوست خود را از همان راه آغاز کردند – با یک مشاوره عمیق و یک برنامه درمانی متناسب.

از لحظه ورود به بوتیک زیبای حومه شهر ، قبل از نشستن به بحث و گفتگو درباره سابقه پزشکی ، روندهای شخصی پوست ، چرخه ها ، و عوامل تغذیه ای و سبک زندگی از شما استقبال خوبی می شود.

از آنجا ، درمانگران بسیار ماهر یک برنامه درمانی با تمرکز بر تعادل سالم در تمام جنبه های زندگی را تنظیم می کنند. سپس ، با محصولات صحیح و مناسب BABOR ، آنها شما را در مراقبت در منزل راهنمایی کرده و سفر مراقبت از پوست شما را دوباره ارزیابی می کنند تا زمانی که نتیجه مورد نظر خود را دریافت کنید.

هدف نهایی آنها؟ اعتماد به نفس! از این گذشته ، کار فریل همیشه این بوده است که دیگران احساس قدرت کنند. او می گوید: “به دلیل کمبود دانش در آن زمان ، من در سن 20 سالگی به نظر می رسید که بیش از 40 سال سن دارم و پا به 40 سالگی می گذارم.” “20 سالگی شما باید سالهایی باشد که به خود نگاه کنید و پوستی را که داشته اید دوست داشته باشید. من ثابت می کنم که با داشتن آموزش مناسب ، برنامه های درمانی و محصولات مراقبت از پوست ، می توانید بدون گذر از افراط و تهاجم ، پیرتر شوید! “

اکنون ، پس از 12 سال موفقیت در صنعت بهداشت و زیبایی پوست ، Feriel و The Verve Lounge با ابراز خوشحالی اعلام می کنند که جدیدترین کلینیک لوکس خود را در ساختمان نمادین Silk در جاده مسابقه در Ascot افتتاح می کنند. با آرزوی اینکه مشتری هایشان احساس کنند گام به آبگرم روزانه گذاشته اند ، اما با تمام نتایج یک کلینیک زیبایی که توسط علم پشتیبانی می شود ، می دانید که در اینجا در دستان ماهر هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>