انواع دستکش ها مهندسی ایمنی پزشکی با کیفیت مواد تولیدی متفاوت لاتکس بدون پودر

قیمت انواع دستکش پزشکی به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده قیمت انواع دستکش پزشکی دستکش جراحی می توان شرکت دستکش حریر ایران را یک کارخانه دستکش لاتکس نام برد، که در این عرصه به عنوان تولیدی دستکش دارای اعتبار و مشتریان فراوان است. دستکش ها انواع مختلفی دارند که در این میان می توان به دستکش های یک بار مصرف اشاره کرد. پودر دستکش جراحی می تواند باعث کاهش مقاومت در برابر عفونت، آلودگی محیطی باکتریایی، واکنش بدن، بهبودی تاخیر زخم، تشکیل چسبندگی و تشکیل گرانولوم شود. قیمت انواع دستکش پزشکی دستکش های نیتریل از لحاظ مقاومت بهتر از لاتکس است با اینکه کشسانی کمتری دارد.نیتریل در مقابل پارگی توسط سوزن مقاوم است و به عنوان ضد سوزن شناخته می شود.

انواع دستکش های پزشکیدستکش دندانپزشکی از چه نوعی باشد بهتر است؟ زمانی که قصد خرید دستکش پزشکی را دارید باید بدانید برای چه کاری دستکش را خریداری می کنید؛ زیرا فروش عمده دستکش بیمارستانی فقط برای کاربردهای پزشکی مورد استفاده است و نازک ، قابل لمس و استریل می باشد. محافظت کند البته نکته مهمی که بایستی به آن توجه کنیم این است که دستهایمان چه خالی و چه با دستکش قیمت انواع دستکش پزشکی نباید به صورت یا سرمان بزنیم ، برخی حتی طبق عادت غلط چشمانشان را میمالند که باز هم موجب انتقال میکروب و ویروس میشود ، مخصوصا افرادی که در آزمایشگاه های تخصصی پزشکی یا حتی صنایع غذایی کار میکنند بیشتر باید جانب احتیاط را داشته باشند .

قیمت انواع دستکش پزشکی

طراحی نرم و قابل انعطاف آنها، پوشش مناسبی را فراهم کرده است؛ همچنین الگوی چسبناک آنها به مهارت و چابکی دست کمک می کند. دستکش جراحی در حالی که طی عمل، احساس راحتی را برای تیم جراحی فراهم می سازد، در برابر بیمار و تماس مستقیم با وی ، یک مزیت محسوب می شود. ما درراهنمای خرید دستکش یکبار مصرف موظفیم علاوه بر معرفی مزایای یک دستکش، معایب آن را هم ذکر کنیم.به عنوان مثال علی رغم مزایای خوبی که این دستکش داراست، دستکش لاتکس، به دلیل افزایش میزان آلرژی ،استفاده از آن برای بسیاری قیمت انواع دستکش پزشکی از متخصصان بهداشت سخت گشته است و بسیاری از پزشکان از دیگرگزینه های غیر لاتکس مانند دستکشهای وینیل و نیتریلی را انتخاب می کنند.

انواع دستکش یکبار مصرف پزشکی

چراکه در این محیطها باکتریها، ویروسها و عوامل عفونی فراوان هستند و کارکنان بیمارستان باید از سلامت خود محافظت کنند. این دستکشهای پلاستیکی که از مواد طبیعی و مصنوعی در ساخت آنها استفاده شده است، در برابر عوامل متعدد مقاومت بالایی را از خود نشان میدهند. این نوع دستکش به نسبت دستکش های لاتکس مقاومت بیشتری در برابر انواع مواد شیمیایی دارد. تولید کننده دستکش نیتریل نیز این محصول را از پلیمر سه گانه مصنوعی تولید می کند.این دستکش هم به عنوان جایگزین لاتکس و هم وینیل به حساب می آید زیرا هم بدون لاتکس است و هم نسبت به وینیل مقاوم تر است.

نماینده مرکزی دستکش لاتکس در ایران بعنوان بخشی از کارخانه دستکش لاتکس دارای زیرمجموعه ای از نمایندگی ها در سرتاسر ایران می باشد که شامل نمایندگی دستکش spa، نمایندگی دستکش لاتکس biomax و غیره می باشد این نمایندگی ها تنها فروش دستکش لاتکس را بر عهده ندارند بلکه دستکش های نیتریل و وینیل با همین برند ها توسط آن ها به فروش می رسد. دستکش ها جهت معاینه و جراحی از انواع دستکش پزشکی به شمار می روند که در میان آن ها نیتریل و لاتکس هم از جنبه معاینه و هم جراحی برخوردارند ولی وینیل و نایلونی تنها جنبه معاینه دارند.

انواع دستکش پزشکی

این دستکش ها از جنس نیتریل، وینیل،لاتکس و نایلونی و نئوپرن می باشند. مواد اصلی تشکیل دهندهی دستکشهای نیتریل، کتان و پلیاستر هستند. دستکشهای وینیل به طور کامل به دست نمیچسبند لذا برای مصارفی که نیاز به تعویض زیاد دستکش دارند بسیار مناسب اند. این نوع دستکش ممکن است تاثیر سوء کمی بر حرکات ظریف انگشتان داشته باشند. در مطبهای دندانپزشکی یا بخشهای مراقبت از کودکان و سالمندان، متخصصان فوریتهای پزشکی و خانههای بهداشت از این دستکشها استفاده میکنند. قیمت انواع دستکش پزشکی معروف ترین این نمونه ها دستکش پزشکی لاتکس و نیتریل می باشد. پرکاربردترین دستکش های پزشکی شامل دستکش لاتکس بدون پودر و نیتریل است. دستکش جراحی ulma از جنس لاتکس می باشد و جزء دستکش های کم پودر جراحی می باشد که در بسیاری از جراحی های عمومی وتخصصی مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی دستکش نیتریل spa فرو ش دستکش نیتریل را در دو رنگ آبی و مشکی و همینطور لاتکس و وینیل را انجام می دهد. نمایندگی دستکش وینیل اصفهان برندهایی همچون حریر، رویال، اپی پرفکت و … دستکش صنعتی لاتکس دو رنگ استادکار (3 لایه) قیمت کالا بدون تخفیف. ماده لاتکس یک نوع ماده شیری رنگ می باشد که از درختی به نام Hevea Brasiliensis گرفته می شود. دستکش های یکبار مصرف باید برای هر بیمار قیمت انواع دستکش پزشکی تعویض شوند چرا که می توانند عامل ابتلا به یک عفونت باشند. با این حال ، این دستکش ها از آنجا که سخت پوشیده می شوند ، بسیار محبوب نیستند. به دلیل عدم وجود مواد حساسیت زا درون این دستکشها، گزینهی مناسبی برای افراد مستعد حساسیت هستند.

انواع دستکش های پزشکی

یکی دیگر از قابلیت های مهم مصرفی این نوع دستکش ها غیر آلرژی زا بودن آن ها می باشد. این جنس دستکش فاقد لاتکس هستند بنابراین مانع حساسیت های پوستی ناشی از لاتکس می شوند به همین دلیل در برخی از حرفه ها جایگزین مناسب تری برای دستکش های لاتکس هستند، قیمت انواع دستکش پزشکی همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از لاتکس و نیتریل می باشند. درد ناشی از توپ آن خیلی کم شود. این مدل دستکش ها مانند لاتکس خیلی حالت کشسانی ندارند و ضخیم تر از لاتکس هستند. حفاظتی که این دستکش ها در برابر کرونا ایجاد می کنند حدود ۳۰% است بنابراین خیلی برای پیشگیری موثر نیستند قیمت انواع دستکش پزشکی اما می توانید برای کارهای کوتاه مدت مثل خرید از سوپر مارکت و غیره از آنها استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>