انتخاب بالش برای بهترین خواب ، مشاوره کارشناسان Pillow Talk!

واقعاً احساسی بهتر از این نیست که بعد از یک روز طولانی نوک خود را روی یک بالش چاق قرار دهید. هیچ چیز با احساس گرم و دنج ناشی از آرامش در رختخواب قابل مقایسه نیست – این واقعاً یک عقب نشینی است که همه ما می توانیم از آن لذت ببریم. بعلاوه ، اگر شما هم مثل ما باشید (چاق و چله مشتاق) بدانید که بالش عالی یک کار 24/7 است و نمی توان آن را دست کم گرفت. با شروع هفته آگاهی از خواب امروز ، به دست آوردن zzz به اندازه کافی نکته برتر است!

ما تصمیم گرفتیم زمان مناسب برای آوردن متخصصین هنگام انتخاب بهترین بالش مناسب باشد. ما با خریدار بالش Pillow Talk ، دبی فارل ، گپ زدیم تا از زیر و بم ساخت بالش های برنده جایزه خود که مورد علاقه هزاران Aussies است ، مطلع شویم. به علاوه ، ما محدوده زمستانی جدید و جذاب پاییز آنها را که کاملاً تخیلات یک ظاهر طراحی داخلی ما را برآورده می کند ، بررسی کردیم! شما می توانید از Pillow Talk در زیر با بهترین هر دو جهان آشنا شوید!

ست روتختی پارچه ای شسته شده بالش

سه نکته اساسی که باید هنگام خرید بالش به خاطر داشته باشید چیست؟

انتخاب بالش شما به اندازه شما بی نظیر است! اما سه مورد اصلی که باید در نظر گرفت باید این موارد باشد:

  • تشک شما چقدر نرم یا محکم است ، زیرا این امر تفاوت زیادی در احساس بالش شما ایجاد می کند.
  • وضعیت خوابیدن – آیا شما روی شکم ، پهلو یا پشت خود می خوابید؟
  • چگالی مورد نظر شما در بالش ، ما گزینه های زیادی برای بالا اما نرم ، بالا و محکم ، کم و محکم داریم.

به خاطر داشتن این موارد به شما کمک می کند جستجو خود را محدود کنید.

چه موادی برای بالش راحت خواب ایجاد می کنند؟

برای یک بالش زیبا و راحت برای خواب ، به دنبال یک پوشش پنبه ای جوش دار و یک میکرو الیاف سیلیکونیزه باشید. این موارد را می توانید در چگالی های مختلف و متناسب با سبک خواب خود بدست آورید.

مجموعه جلد لحاف Pillow Talk

سبک های مختلف خواب چه تاثیری در انتخاب بالش شما دارد؟

به طور کلی ، افرادی که روی شکم می خوابند به یک بالش بسیار کم مشخصات نیاز دارند. اگر آنها عادت به خوابیدن روی یک بالش با مشخصات متوسط ​​و بالا داشته باشند ، در نهایت باعث مشکلات گردن می شود ، زیرا گردن شما را به موقعیتی می رساند که برای ترازبندی ستون فقرات مناسب نیست. این امر در مورد خوابهای کناری نیز بستگی به عرض شانه آنها دارد. به عنوان مثال ، اگر شانه های پهن دارید و بالش شما خیلی پایین است ، گردن شما دچار استرس می شود ، زیرا سر شما به طور واقعی روی بالش آویزان است. این کار وقتی بالش برای عرض شانه فرد خیلی بلند باشد برعکس عمل می کند. این بسیار مهم است و اکثر مردم تا دیر نشده متوجه خسارتی که می زنند نمی شوند. خوابهای پشتی بسته به اندازه قاب بدنشان به بالش با مشخصات کم و متوسط ​​نیاز دارند ، با این حال اغلب متوجه خواهید شد که خوابهای پشتی پس از خواب اغلب به پهلو می چرخند. همانطور که مشاهده می کنید ، مناسب بودن برای بالش مناسب به اندازه کفش مناسب مهم است!

در مورد Pillow Talk از مراحل تحقیق و آزمایش برای ما بگویید …

ما واقعاً از هر بالش در محدوده خود عقب هستیم. ما قبل از اینکه متعهد به بالش آن شویم ، کاملاً آزمایش می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که افراد مختلف شرکت را نیز امتحان می کنند تا بالش ها را آزمایش کنند ، تا ببینند که چگونه با خوابهای مختلف متناسب است. ما همچنین پروتکل های دقیق را دنبال می کنیم ، از جمله اطمینان از داشتن گواهینامه های مناسب برای تأیید منشا fill کامل ، پاکیزگی و منابع مسئول. من و تیم من به طور گسترده در مورد اشکال و الیاف مختلف ، یا هر چیز جدید و ابتکاری که به نفع مشتریان ما باشد ، تحقیق می کنیم.

مجموعه جلد لحاف Pillow Talk Farrah Corduroy

مشتری هنگام گفتگو با یکی از متخصصان بالش شما در فروشگاه چه انتظاراتی می تواند داشته باشد؟

مشتریان می توانند انتظار داشته باشند با شخصی صحبت كنند كه به وی اطلاعات آموزشی در مورد ساخت بالش و راهنمایی در مورد مناسب بودن بالش برای خواب اختصاصی آنها را بدهد. شما همچنین می توانید بالش های ما را روی تخت های مخصوص تستر فروشگاهی امتحان کنید که یک مزیت بزرگ است ، زیرا یک بالش در زیر سر شما بسیار متفاوت از دست شماست.

بالشهای شما چه مزایای پنهانی دارند که ممکن است مردم انتظار نداشته باشند؟

من آنها را مزایای پنهان نمی نامم ، اما بیشتر مواردی از یکپارچگی در مورد است – آنچه ما می گوییم آن است ، آن است! من معتقدم ما بالش متناسب با هر نیاز خواب داریم. ما در برخی از بالش های خود دارای روکش داخلی با یک پوشش قابل شستشو قابل جابجایی برای مراقبت آسان و محافظت بیشتر ، به علاوه پر کننده های متحرک هستیم. و وقتی از آنها به درستی مراقبت می شود ، طول عمر باورنکردنی دارند.

از جدیدترین مجموعه Pillow Talk که برای سبک سازی مکان خواب اتاق شما مناسب است ، بازدید کنید.

مایل به تغییر محل سکونت خود هستید؟ به لیست Pillow Talk ما ، با ارزش 500 دلار ، وارد شوید. اینجا را بررسی کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>