افکار ما در مورد موهای مصنوعی Wildé با طراحی های حماسی

نکاتی وجود دارد که یک دختر می خواهد در زندگی بشنود از جمله: “حق با توست” ، “کفش های زیبا” و “موهایت شگفت انگیز به نظر می رسند!” بیرون آمدن با یک انجام تازه یا تمام بدن منفجر – شما آماده برای گرفتن جهان! با داشتن موهای نازک در تمام زندگی خود ، اعتراف می کنم که برای دستیابی به ظاهری ضخیم تر و کامل تر ، موارد مختلفی را امتحان کرده ام. من مکمل ها را قورت داده ام ، روغن نارگیل بیشتری خورده ام ، و از شامپو و نرم کننده با کیفیت بهتر استفاده کرده ام (که قطعاً کمک می کند) ، اما هرگز لانه های من را به آنچه که واقعاً می خواستم رام نکرد.

اکستنشن مو ، طرح های حماسی مو ، آرایشگاه موی بریزبن ، آرایشگاه زنانه بریزبن ، آرایشگاه مو بور ، اکستنشن مو Wildé Beauty

شرح: قبل از موهای زائد Wildé Beauty

بعلاوه ، وقتی صحبت از الحاقات شد ، می توانم اعتراف کنم که من همیشه یکی از کسانی بودم که از آنها دور می شدم. از اواخر شب ها در دره ، ردیابی رنگ سبزه ها را با رنگ های روشن ناسازگار و یا دختری را که نوار واضح آن بیرون زده است ، مشاهده کردم – در بسیاری از مواقع خودم را در این فکر دیده ام که “من هرگز چنین کاری نمی کنم”. ولی من انجام دادم. من عمل نهایی نفاق را انجام دادم. و ، می دانید چه چیزی ، من آن را دوست دارم!

خیلی عجله کنید (به طور دقیق 40 قطعه / 100 گرم موی اکستنشن Wildé Beauty)

چه زمانی طرح های حماسی مو با طیف جدیدی از من به من آمدند اکستنشن مو Wildé Beauty، دستیابی به موهای ضخیم روزمره من بسیار راحت تر بود و آنقدرها هم که تصور می کردم گران نیست. نوارها (که با موهای واقعی مجهز شده اند) به زیبایی و با رنگ متناسب هستند تا کاملاً متناسب با یال شما باشند.

کمی در مورد اکستنشن مو Wildé Beauty:

 • موی رمی 100٪ انسان ، یعنی مو از یک منبع است و بسیار با کیفیت است (بدون پردازش و فرو بردن سیلیکون مانند دیگران).
 • تارهای مو با رشد و کوتیکول ها سالم و در جهت طبیعی کاملاً تراز شده اند.
 • موهای رمی بسیار نرم هستند ، حاوی برخی از موهای کوتاه تر هستند و در انتها دارای یک برش طبیعی هستند که پس از قرار گرفتن در موها ، حالت بسیار طبیعی به آنها می دهد.
 • موها نرم و ابریشمی است و دقیقاً مانند موهای شما رفتار می شود ، به این معنی که می توانید موهایتان را کوتاه کنید ، حالت دهید ، فر کنید و صاف کنید.
 • نوارها انقلابی هستند به گونه ای که می توان آنها را چسباند (یک سر کامل که چهار بسته است) در حدود 30 دقیقه.
 • آنها در حال حاضر در 10 رنگ با طول 20 اینچ ارائه می شوند. طرح های موی حماسی دارای دو رنگ (یخی ملکه بلوند و شر ، سیاه جدید) در کلیپ های 24 اینچی هستند. با افزایش محبوبیت ، آنها برنامه هایی برای سفارش رنگ های بیشتر دارند.

طبیعی به نظر می رسد

قسمت موردعلاقه من این اکستنشن ها “تک کشیده” هستند ، به این معنی که آنها دارای طول های مختلفی از مو هستند که در اکستنشن ها مخلوط شده اند ، در نتیجه موهایی که از بالا ضخیم تر هستند ، در وسط منقبض می شوند و انتهای آنها نازک تر است. این یک ترکیب زیبا و یکپارچه با موهای طبیعی شماست.

ظاهر خود را انتخاب کنید

البته ، داشتن اکستنشن به این معنی است که مو واقعی شما نیست ، اما نکته مهم این است که می توانید ظاهر بلند خود را ایجاد کنید. اگر بدنبال یک نگاه ضخیم و ضخیم هستید ، می توانید با کوتاه کردن انتهای آن تا چند سانتی متر ، ضخامت کلی بدست آورید. Design های Epic Hair Design دارای چندین متخصص گسترش نوار در سراسر 16 سالن هستند که می توانند به ظاهر متناسب با شما برسند ، چه بلندتر ، کوتاه تر ، ضخیم تر یا پرتر.

قرار ملاقات

مشاوره اولیه شما مهمترین است! با استفاده از متخصص توسعه ، این جایی است که رنگ Epic Hair Designs با یکدیگر مطابقت دارد تا اطمینان حاصل شود که اکستنشن ها به طور طبیعی نصب می شوند. افزونه ها در یک روز قرار نمی گیرند و دلیل خوبی هم ندارد. رنگ آمیزی می تواند پوششی داشته باشد و پسوندها را به لغزش ترغیب کند.

هنگامی که قرار ملاقات بعدی خود را برای ورود موهای جدید خود تعیین کردید (عجیب!) اینجاست که جادو اتفاق می افتد. به من اجازه دهید قدم در این راه بگذارم …

اول بالا یک پاکسازی عمیق برای از بین بردن روغنهای طبیعی است که می تواند باعث لغزش شود ، با ماساژ لذت بخش سر ، واقعاً در آن جا قرار می گیرد.

مرحله 1: متخصص شما موهای شما را مستقیماً با Superbrush خشک می کند – یک برس حالت دهنده خشک تا خشک که بدون هیچ زحمتی موهای شما را با موهای لاستیکی از بین می برد و از آنها محافظت می کند.

گام 2: موهای شما با اندازه گیری عرض گردن و محل قرارگیری نوار کاملاً برش داده می شود. هر ردیف با دقت برش داده می شود (به عنوان مثال دو انگشت از خط مو فاصله دارد تا جایی که ممکن است طبیعی باشد).

مرحله 3: متخصص شما ابتدا رنگ روشن تر و دو ساندویچ را با هم قرار می دهد تا جلوه ای طبیعی بدست آورد.

مرحله 4: شما اثرات کاملی از احساس یال ضخیم را احساس خواهید کرد و اینجاست که می توانید با آرایشگر خود صحبت کنید که چگونه می خواهید برش داده شود.

ما آنها را دوست داریم زیرا …

این اکستنشن ها “تک کشیده شده” هستند ، به این معنی که هنگام استفاده از آنها بر روی تارهای مو سبک هستند ، به این معنی که حداقل کشش و آسیب به موهای سر وجود دارد. در حالی که با دو کشیدن نتیجه ای بسیار ضخیم و کامل به دست می آید ، اما اغلب جعلی و سنگین به نظر می رسد و باعث شکستگی می شود.

قیمت گذاری

برای یک چهارم هزینه از 232 دلار و برای یک پر هزینه تا 649 دلار شروع می شود که بسته به طول آن از 14 “-24” است. تعمیر و نگهداری (که شامل شامپو ، سشوار و رطوبت است) از 107 نوار از 127 دلار برای نوارهای 40-50 از 248 دلار شروع می شود.

برای کسانی که آماده نوار نیستند

طرح های حماسی مو کلیپ هایی دارند! مشهورترین آن کلیپ Ins Extension Hair 24inch Wildé با قیمت 400 دلار است. اینها از بسیاری از کلیپ های عادی موجود در بازار یکپارچه و با کیفیت بالاتر هستند. استفاده از آنها آسان است ، کاملاً صاف بر روی پوست سر قرار می گیرند و در یک بسته نه تایی برای پر شدن سر قرار می گیرند.

نکات سبک:

 • روزهای استخر (یا خیساندن موهایتان) باید 48-72 ساعت در حالت تعلیق قرار بگیرند تا اطمینان حاصل شود که هیچ لغزشی برای نوارها وجود ندارد.
 • وقتی شستشوی اکستنشن های جدید خود را انجام دادید ، در منزل با حرارت متوسط ​​آن را خشک کنید و با استفاده از انگشتان خود قسمت نزدیک نوارها را قبل از خشک کردن بقیه موها با برس خشک کنید.
 • دو بار شامپو بزنید تا روغن خارج شود و به آنها تمیز کنید و از جمع شدن هرگونه آلودگی یا شامپوی خشک پاک کنید.
 • سعی کنید از نرم کننده در ریشه هایی که پسوندها به آن چسبیده اند استفاده نکنید زیرا ممکن است بلغزد.
 • شامپو بنفش به سرعت به اکستنشن ها می رسد – توصیه می شود در صورت استفاده از شامپوی معمولی به علاوه شامپوی بنفش با هم استفاده کنید.
 • بهترین درجه حرارت ابزار حرارتی 175 درجه سانتیگراد و بیش از 180 درجه سانتیگراد برای صاف کننده ها یا انبرهای فر نیست.
 • سرانجام ، خودتان پسوندها را خارج نکنید! Epic از یک پاک کننده مخصوص نوار استفاده می کند که نوار را نرم می کند ، ساندویچ ها را از هم جدا می کند و باقی مانده را از بین می برد. جمع آوری مجدد هر 6-8 هفته اتفاق می افتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>