از یک جشن زمستانی در جشنواره برداشت هتل Regatta لذت ببرید

گرم نگه داشتن شکم یک روش مطمئن برای جلوگیری از بلوزهای زمستانی است ، و حتی اگر در یک حیاط زیبا و در فضای باز ، زیر آفتاب زمستان انجام شود ، خوش طعم تر است!

هتل Regatta در این فصل خنک مقصد شما برای یک مهمانی است که حس ها را روشن می کند ، همه در حالی که بهترین پنیرهای محلی ، آنتی پاستو و شراب را به شما می گوییم. روز شنبه 27 ژوئن از ساعت 12 تا 5 بعد از ظهر ، جشنواره برداشت با استفاده از غرفه های بازار پاپ آپ حیاط حیاط را جشن می گیرد که تمام لذت های تولیدات محلی ما را جشن می گیرد. با ورود رایگان و بدون نیاز به رزرو ، گره های گره خورده خود را ببندید و دستکش های خود را به یک دسته از غذاهای خوشمزه بپیچید!

عاشقان صنعتگر به سمت پنیر مدیترانه ای برنده جایزه دستباف پنیر Olympus که درست در زمین چمن کوئینزلند ساخته می شود ، یا ویترین Salumi استرالیا از سالومی به سبک صنعتگران با استفاده از مواد اولیه محلی شیرجه می خورند. اگر می خواهید گرما را زیاد کنید ، Chinchilli برای خوشمزه ترین (و داغترین) سس های محلی آماده است ، سپس با جرعه ای از برنده جایزه شراب Brockenchack یا طعم های دلخواه از سبد خرید Mulled Wine ، از جمله دارچین سیب خنک شوید سیب و گل محمدی!

برای بقیه ماههای زمستان ، اطمینان حاصل کنید که هتل Regatta’s Winter in Vineyards از چهارشنبه تا یکشنبه از ساعت 11.30 صبح – یک پاپ آپ فصلی پر از بری پیراهن پخته ، کیک پنیری بز و یک پیک نیک Ploughman با یک سالومی بزرگ بشقاب مشترک ، یک بطری شراب Brockenchack و یک پتو برای پیک نیک خانه با قیمت 80 دلار. چه رویایی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>