از کجا می توان بهترین غذای مدیترانه ای را در بریزبن یافت

هوس طعم های مدیترانه می کنید؟ طعم های عمیق و غذاهای لذیذ ساده یک رژیم غذایی ساحلی را پیدا می کنید که در یک مسیر مثال زدنی ارائه شده است. بیایید خوشمزه ترین ساکنان خیابان عقاب را به شما معرفی کنیم:

Fatcow Steak & Lobster

اگرچه ما جذابیت یک وعده غذایی میخانه را انکار نمی کنیم ، اگر می خواهید یک استیک واقعاً بخاطر بسپارد ، در اینجا خودتان را با برشهای بسیار درخشان همراه کنید. این جذابیت پر از جذابیت مدرسه قدیمی و بهترین برچسب های ویسکی ، زمین چمن موج سواری یک بهشت ​​عاشق گوشت است. از استیک طلایی گرفته تا تازه ترین خرچنگ سنگ ، چیزهای ریزتر زندگی را که از بهترین بهترین ها الهام گرفته شده مکث کرده و مرور کنید.

سفارش: استیک و خرچنگ دریایی (گشت و گذار برجسته آنها در چمن)

جرعه پایین: خواب کالیفرنیایی

چه چیزی را می پوشند

جورج پاراگون

گول نخورید – شما به طور تصادفی هاپ ، پرش و پرش به سانتورینی نکردید. واحه نمادین یونان که تازه ترین غذاهای دریایی را برای همیشه و یک روز سرو کرده است ، بنا به یک دلیل ، نهادی بسیار دوست داشتنی است. اگر تنوع ادویه زندگی باشد ، منوی مدیترانه ای در اینجا با صدف های سنتی ، سخت پوستان ، گوشت های اصلی ، ماکارونی و سالادها بسیار در آتش است. آنها در واقع با داشتن ناهارهای نیم بها و شام های زودرس هر روز ، برای واقعی بودن بسیار خوب هستند!

سفارش: اشکالات کالاماری یا کبابی

جرعه پایین: شیراز یونانی

بیشترین

خانه جذاب ماکارونی های لب به لب و پخت و پز اصیل ، ماسیمو همیشه غذاهایی را با حداکثر کیفیت سرو می کند (سلام ، به اسم!). به عنوان پلی بین غذاهای خانگی ایتالیایی و غذاهای مجلل در بهترین حالت ، به فکر بهترین وعده غذایی نانا باشید که به سبک 5 ستاره ارائه می شود. با تهیه جدیدترین محصولات و استفاده از تکنیک های نوآورانه ، هیچ چیز خارق العاده ای پیدا نخواهید کرد. PS آرام بنشینید و آرام باشید زیرا ماسیمو به عنوان یک مکان عالی تماشای مردم دو برابر می شود!

سفارش: چرخ پنیر گنوکی یا کربنارا

جرعه پایین: نگرونی

بار و ناهارخوری ریکو

آیا می توانیم یک “olé” بگیریم؟ قطعه کاملاً ویژه ایگل استریت در اسپانیا در تمام طول سال ، با عطر و طعم تازه لاتین و دکوراسیون ملایم ، اوقات فراغت را ارائه می دهد. در داخل کار و مهمانی بیرون ، در یک ناهار طولانی و یا یک سیلی به بهترین غذای خود برای یک شام فانتزی که با تاپاهای دلچسب و صدف های مستقیم از اقیانوس از نوار زنده است ، بریزید. با مناظر سر به فلک کشیده و احساس فیستا ، همیشه در اینجا دلیل برگزاری جشن وجود دارد!

سفارش: مغز استخوان یا دنده های بره کبابی

جرعه پایین: فلور د مور

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>