از کجا می توان بهترین آووکادوی خرد شده را در اطراف بریزبن یافت

یکی از نکات خوب در زندگی ، جلب توجه هفتگی شما با دوستانتان نسبت به یک کلاه شکسته کلاسیک و یک لاته یخ زده ماهرانه است. اما هیچ چیز بدتر از این نیست که انتظارات شما را برآورده کند!

ما با انتخاب لیستی از کافه های بریزبن که بهترین رستوران ها را در اختیار شما قرار می دهد ، با رای گیری شما ، حدس می زنیم که مکان بعدی را برای برانچ انتخاب کنید. این وسایل نقلیه خرد شده از Woolloongabba تا Graceville بین 12-20 دلار است و با داشتن غذای رایگان تضمین می شود ، پیروان Insta شما را با حسادت سبز می کنند.

تافی مذاب | نهر آلبانی

استفاده از مواد تشکیل دهنده محلی در کلوچه های کلاسیک خرد شده در Molten Toffee مشهود است. تا جایی که منو می رود ، این غذا حاوی دوکاه ، پپیتاس و ذوق فلفل قرمز دودی است ، اما آشپز و صاحب باتجربه ، مارک با افزودن این “چیز خاص خاص” به خود می بالد. Molten Toffee تا ساعت 3 بعدازظهر باز است و گزینه های غذای آماده و صرف غذا را ارائه می دهد ، بنابراین شما می توانید در همه جا و هر زمان خرد شده را بخورید!

آنوک | پدینگتون

اگرچه غذای آماده در دسترس است ، اما ما نمی توانیم دلیلی برای ماندن و لذت بردن از اجتناب از شکستن اتاق پر از برگ و برگ آنوک پیدا کنیم. فقط با 15 دلار ، طعم های منحصر به فرد پنیر بز مردیث ، نخود فرنگی له شده ، نعناع و آهک مکمل آبوی خرد شده در این مورد محلی است.

فراوان | گریسویل

با نامی مانند ‘Avo Good Day’ ، چگونه می توانید در برابر پرهیزهای شکننده در Plentiful در Graceville مقاومت کنید؟ همانطور که از نام کافه پیداست ، هوموس ادویه دار ، سبزی ، فتا شلاق زده و گوجه گیلاسی که با این غذای مشترک همراه است ، وعده غذایی فراوانی را ایجاد می کند. ناگفته نماند از پاشیدن دوککه و نم نم باران لعاب ایتالیایی!

سیپی تام | تنریف

شراب و ناهار بخورید (به معنای واقعی کلمه!) در وینکو-کوتو که در Sippy Tom در تنریف خرد شده بود. برخلاف متوسط ​​جلوگیری از سر و صدا ، یکی از سیپی تام در نان بذر آرتزیان ساخته شده در خانه خود سرو می شود. فتا مردیت ، پیاز قرمز ترشی ، و دوکخا گندم سیاه بادام از مواد افزودنی خوشمزه این غذای مورد علاقه کلاسیک هستند.

Josie North | توونگ

اگر می خواهید بنشینید و عطر و طعم های فتا ، نعناع و لیموترش را در Josie North تزریق کنید ، با داشتن یک مکان صرف غذا در یک غذای 17 نفره ، زمان مهم است. رویکرد کمتر آشپز نسبت به غذا یک تغییر خوشایند است ، به ویژه برای افراد خوشمزه انتخاب!

خانم جونز | مزرعه جدید

اگر فضای داخلی پرنور و صورتی و بازیگوش کافی برای جلب توجه شما نیست ، باید این کار را انجام دهید. این چاودار خرد شده که به زیبایی در چاودار نیویورک با پپیتاس افراشته دودی ، هوموس چغندر تند و سیر ، جوانه های نخود برفی و لیمو ارائه می شود ، مورد علاقه مردم است.

هیچ جا اسپرسو | توونگ

هیچ کجا کاملاً مانند Nowhere Espresso از سر و صدا جلوگیری می کند. با وعده آووکادوی انبوه خود ، انعطاف بیشتری کسب کنید. امضای آنها از فتا و خرده ماکادمیا به عنوان جادوی خالص توصیف شده است. در صورت نیاز به اقناع اضافی ، این کافه سگ دوستانه است ، بنابراین می توانید غذای صبحانه خود را همراه خود بخرید.

Kin + Co | مزرعه جدید

آووکادو خرد شده غذایی است که به عنوان گل در Kin + Co. بهترین وعده ارائه شده است. ارائه ویژگی بارز این گیاه خرد شده است ، اما لبنه سیر سیاه ، گندم سیاه پف کرده ، رومسکو ، زرده تخم مرغ ، روغن ریحان ، و لیمو روی مایه ترش را تضمین می کند طعم غذا به همان اندازه که خوب به نظر می رسد

کافه و بار اندونیس | یرونگا و یرونگ پیل

در صورتی که آن را در سراسر اینستاگرام ندیده باشید ، آووکادو در کافه و بار آندونیس با مخلوط بروشتا و هالومی کبابی انباشته می شود ، و با یک گوه لیمو روی نان تست خمیر مایه سرو می شود. این غذا تا ساعت 3 بعد از ظهر موجود است ، برای صبحانه ، صبحانه یا ناهار مناسب است.

کافه هاسک | گرانج

هدف در کافه هاسک این است که اجازه دهد ظرف غذا صحبت کند. مأموریت آنها این است که خود را به خاطر اصلی و کاملاً محروم از بین رفته ، به نمایش بگذارند که تازه ترین ، محصولات فصلی و محلی را از جمله شاخه های گیاهی خام ، آویشن و کشک مریم لیمویی را به نمایش بگذارند.

کافه Pawpaw | وولونونگاببا

فقط نگاه کردن به آووکادو روی نان تست مایه از این محبوب Woolloongabba دهان ما را آب می کند. این غذا که تمام روز تا ساعت 3 بعد از ظهر موجود است ، بدون دردسر با گوجه فرنگی گیلاس ، پوره نخود ، فتا و پپیتا کامل می شود.

کافه و Deli Alcove | ویلستون

Alcove Café and Deli مکان مناسبی برای یک اجناس کلاسیک خرد شده است. سادگی در اینجا مهم است ، زیرا فتا ، دوککه و تربچه تراشیده همراه این محبوب مورد علاقه مردم است. ما دوست داریم این آزادی را داشته باشیم که با استفاده از Bopple زودتر از موعد مقرر و سفارش خود را سفارشی کنیم.

پدینگتون اجتماعی | پدینگتون

با داشتن گزینه های مختلفی برای صندلی های داخلی و فضای باز ، شما تقریباً تضمین می کنید جایی برای نشستن و لذت بردن از سر و صدا آووکادو در Paddington Social. لبن عسل علاوه بر استقبال از ترکیب محبوب اوو ، آهک ، گوجه فرنگی مرغ دار و مخلوط دانه روی نان خمیر مایه.

Naïm | پدینگتون

اگر می خواهید آن را چاشنی کنید ، Naïm نوعی نان تست سنتی از خاورمیانه را ارائه می دهد. این غذای پر کننده که روی نان ترکی سرو می شود شامل تخم مرغ های شکار شده ، دوکای پسته ، فتا ایرانی و ژل انار است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>