از کجا می توانید یک جفت شیک از اسکیت غلتکی پیدا کنید

از زمانی که Candice Heiden ، April Corley و Appelusa McGlynn هیپنوتیزم خیابان ها را در شب در Chet Faker اسکیت زدند ‘طلا’ videoclip ، من همیشه می خواستم به اسکیت غلتکی یک ترک قرمز بدهم.

این جوجه های خنک که با برش های جین پوشیده شده اند ، بدون هیچ نگاهی به عقب می چرخند ، پیروت می کنند و ماهوارانه روی چرخ می روند ، اسکیت غلتکی آنها به نظر می رسد امتداد پاهای آنهاست ، پرواز به پایین قیر داغ را به طرز مشکوکی آسان نشان می دهد.

و با عسل هایی مانند آنا کوتو | – بانوی LA که تقریباً به همین دلیل است که اسکیت غلتکی بسیار سخت RN است – به نظر جالب و مسخره ، من اعتراف می کنم که خودم اسکیت (و بالشتک زانو ، محافظ مچ دست و یک کلاه ایمنی زیبا) را انتخاب کرده ام و می روم پایین اسکله در South Bank.

با تابش خورشید در آسمان ، آهنگ های دیسکو که در پس زمینه در حال چشمک زدن است ، دختران روی اسکیت غلتکی وقتی به سمت افق می روند ، از قوانین فیزیکی سرپیچی می کنند.

اما حقیقت را باید گفت ، من برخلاف سردبیر ما ، تریسی سینکلر ، که سنگفرش روسازی GC را در غلتک های یکپارچه خود انجام می دهد ، من هماهنگ ترین فرد روی چرخ نیستم.

بنابراین ، در حالی که من احتمالاً بهتر است نقش خود را به عنوان تماشاگر این ورزش حفظ کنم ، مبادا استخوان بشکنم ، هر کسی که مشتاق تلاش برای روند شیار 70 است بهتر است به بخش نگاه کند!

سانی های بزرگ ، حلقه ها و دختران شلوار گرم خود را بگیرید ، وقت آن است که رول کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>