از طراحی تا فلسفه ، جزئیات داخلی Opa Bar + Mezze

رستوران دار مایکل تاسیس با الهام از غذایی که در کودکی می خورد مدتها بود که آرزو داشت که Opa Bar + Mezze را در خیابان عقاب باز کند. قصیده ای برای میراث یونانی وی و فرصتی برای آوردن هیاهوی تازه در محوطه رودخانه ، اوپا (همانطور که با مهربانی نامیده می شود) ، مکانی جوان ، سرگرم کننده و پر جنب و جوش است که در آن مردم می توانند از یک تجربه یونانی لذت ببرند ، تحویل متفاوت!

مایکل تاسیس ، که بر گروه Tassis (معروف به جورج پاراگون ، ریکو بار و ناهار خوری ، ماسیمو ، و گاو چربی استیک و خرچنگ) ناظر منطقه نیست ، با فیونا ویلیامز معاون ویراستار نشست تا ما را با آخرین موارد اضافی آشنا کند نیروگاه رستورانش …

چه چیزی شما را به افتتاح Opa Bar + Mezze الهام داد؟

من که از یک سابقه یونانی آمده ام ، همیشه می خواستم کاری معتبر انجام دهم. این پنج سال گذشته روی کارت ها بوده است. وقتی فضا باز شد (JellyFish سابق) فهمیدم که زمان مناسبی است. اوپا 80٪ غذایی است که من از کودکی با آن بزرگ شده ام و 20٪ غذای معاصر مدرن است.

چگونه نام اوپا را انتخاب کردید؟

این هیچ ذهنیتی نبود! اوپا در همه جشن ها ، عروسی ها ، تولدها یونان استفاده می شود ، شما آن را نامگذاری کنید. این نامی است که من می خواستم این احساسات را منعکس کنم. وقتی در رستوران هستم ، دوست دارم بشنوم مردم از کنارشان رد می شوند و آن را با صدای بلند می گویند.

فلسفه رستوران چیست؟

بیش از هر چیز دیگری ، ما بهترین محصول و مواد اولیه را برای مهمانان خود خریداری می کنیم. ما این کار را انجام می دهیم تا مجبور نباشیم بیش از حد به آن عمل کنیم. این بسیار ساده است ، ما اجازه می دهیم غذا خودش صحبت کند.

در طراحی رستوران با چه کسانی کار کردید؟

من با Clui Design روی چند پروژه کار کرده ام ، و آنها همیشه چشم انداز من را تا جزئیات درک می کنند. کار با آنها همیشه سرگرم کننده است ، که از طریق رستوران های من نشان داده می شود. ما می خواستیم این جزیره را به حال و هوای اینجا در بریزبن برسانیم و نتایج گویای خودشان است. به نظر می رسد که غرفه ها کاملاً از سانتورینی خارج شده اند ، نوار خنک و باکلاسی است ، به علاوه ، حتی تمام نشده است! موارد دیگری مانند یک عرشه و سایبان های مدیترانه ای برای آمدن وجود دارد.

چه غذاهایی را می توان در فهرست پیدا کرد؟

منو عظیم است! هیچ رازی نیست که انجام یک منوی کوچک برای من سخت است. همه رستوران های گروه Tassis دارای منوهای کاملاً بزرگی هستند زیرا من عاشق غذا هستم. با پخت و پز یونانی ، انتخاب بسیار زیادی وجود دارد و همه موارد مورد علاقه مورد علاقه شما هستند
آنجا. مطمئناً این یک فشار بین ماکارایی موساکا و خرچنگ است. به اشتراک گذاری قطعاً در Opa تشویق می شود. این یکی از بزرگترین منوهای دسر در شهر را دارد!

درباره سرآشپزهای پشت Opa Bar + Mezze بگویید؟

سرآشپزهای من یک تیم زن و شوهر هستند و اصالتاً یونانی هستند (بنابراین شما می دانید که غذا خوب خواهد شد!) بانگژل خورخه و همسرش دیانا اهل یانینا در یونان هستند و آنها در رستوران های 5 ستاره در پاروس آنها 27 سال آنجا بودند ، سپس با کار در کرنز به استرالیا نقل مکان کردند ، سپس به بریزبن آمدند و مدت کوتاهی را در باشگاه یونان انجام دادند. آنها بیش از 30 سال در این بازی بوده اند و در آشپزی یونانی تخصص دارند. آنها علاقه زیادی به غذا دارند و همیشه در حال تحقیق درباره سبک ها و طعم های جدید هستند. آنها هر روز از ما می خواهند “این را امتحان کنید ، این را امتحان کنید!”.

آیا می توانیم انتظار رقص یا خرد کردن بشقاب های یونانی را داشته باشیم؟

بله ، ما هر سه ماه یک شب یونانی را با موسیقی زنده یونانی ، اوزو فراوان ، غذاهای مورد علاقه یونانی ، رقص و رقص یونانی و بشقاب های خردکن در حال تماشای یک شب یونانی هستیم. و البته ، داد زدن اوپا!

سناریو: امشب آنجا غذا می خورید ، کجا نشسته اید و چه چیزی را سفارش می دهید؟

من نمی نشستم چون رزرو می شود! من می توانم در نوار ، غرفه های فوقانی ، مشرف به رودخانه و پل داستان و جرعه جرعه مستیکا فرو بروم.

آیا امسال پروژه ای برای گروه Tassis در دست انجام است؟

نمی توانم چیز زیادی بگویم اما آنها در اطراف شهر خواهند بود. همه مکانهای من غذاهای دریایی دارند – بنابراین منتظر چیزی باشید که غذاهای دریایی زیادی داشته باشید!

STYLE توصیه می کند:

نوشیدن: کوکتل زغال اخته

چرا: هشت پا ، چیپس هالومی ، موساکا و گاریداس

پایان با: galaktoboureko

هفت روز در هفته ، برای ناهار ، شام یا مزاج آزاد. ناهار 11 صبح تا 3 بعد از ظهر ، شام 5.30 عصر – 9.30 شب و بار + میزان: 11 صبح – اواخر. اینجا رزرو کنید

لیلانی می پوشد …

ایزابلا لونگینو محصول آستین بادکنکی گل سفارشی 350 دلار ، ایزابلا لونگینو کوتاه سفارشی و آرام 350 دلار ، جیویا سرامیکا گوشواره سرامیکی POA ، جیمنا الخاندرا کافه Allie 149 دلار ، جیمنا الخاندرا کافه مارتا 199 دلار ، جیمنا الخاندرا انگشتر فیلیپا 89 دلار.

راشل گیلبرت جولیان لباس 420 دلار ، جیویا سرامیکا گوشواره سرامیکی POA ، جیمنا الخاندرا حلقه Chiara 129 دلار ، جیمنا الخاندرا کافه Allie 149 دلار ، جیمنا الخاندرا Isadora Cuff 139 دلار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>