اتوبوس True Spirit نوار سیار است که منتظر آن بوده ایم

توقف بعدی ، کوکتل مرکزی! اتوبوس True Spirit Distillery Brisbane در باغ گیاه شناسی شهر شروع به کار کرده است و نمی توانست لحظه ای زود باشد. این وسیله نقلیه پرشور با پروازهای کوکتل که دنیای شما را به لرزه در خواهد آورد ، همه چیز G&T را ارائه می دهد.

خود اتوبوس دارای جذابیت خیره کننده قدیمی با غرفه های چرمی لوکس و سقف باز در بالای طبقه است. اما فریب نگاه فاخر را نخورید ، این تجربه یک معامله بزرگ است. به مدت نیم ساعت رزرو کنید و یک پرواز سه کوکتل دست ساز را با قیمت 24.99 دلار بدست آورید! پایین پایین!

عطش خود را برطرف کنید و اتوبوس True Spirit را هر یکشنبه در Riverside Markets پیدا کنید ، جایی که می توانید برای نمونه سریع و رایگان خلاقیت های ارزشمند Brisbane Distillery سوار شوید. انتخاب خود را از بازی اکالیپتوس جین ، کوئینزلند خشک جین و قهوه ای مار رم انتخاب کنید. این چشاهای رویایی در پایین ترین سطح قرار دارند که نوار True Spirit را نیز در خود جای داده است. بنابراین ، اگر به دنبال راهی برای تحریک یک تفریح ​​آخر هفته هستید ، در اینجا صندلی برای خود و دوستان جین دوست خود ذخیره کنید.

اگر یک سفر سریع به اتوبوس جین فقط برای شما کافی نیست ، این نوار تلفن همراه را می توانید برای هر موقعیتی که می خواهید رزرو کنید! منظور من این است که با G&T (یا چند مورد) چه موقعیتی بهتر نمی شود؟ اتوبوس True Spirit معنای کاملاً جدیدی را به پارک دوبل ارائه می دهد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>