آیین وقت حمام خود را با Olive & Luella ارتقا دهید

در اینجا در Style HQ ، ما برای همیشه در جستجوی یک مارک جدید هستیم که در حال حاضر سر و کله آن سقوط کند ، Olive & Luella بسیار شخصی بریزبن در جایگاه نخست قرار دارد! وقتی هوا خنک تر می شود ، خوشحال می شویم بگوییم که شب های یکشنبه ما با خیساندن طولانی و آرامش بخش در حمام با ملزومات ضروری… لیوان قرمز ، حباب های بیش از حد و شمع های متعدد… دیر می گذرانیم! از زمان کشف طیف زیبای شمع و خیساندن حمام Olive & Luella ، آیین زمان حمام ما شاهد یک ارتقا serious جدی بوده است. حالا ، اشتباه نکنید ، یک چلپ چلوپ قدیمی Radox کار مشکلی انجام می دهد ، اما هنگامی که برای یک شرکت مهم مراقبت از خود شرکت می کنید … بهترین چیز برای تهیه چیزهای خوب است!

محدوده صنایع دستی Olive & Luella با عطرهایی با القا اهتزاز ، تجربیات روزمره آبگرم را در خانه های خودمان به ارمغان می آورد. این محصولات زیبا از نظر زیبایی که با مواد طبیعی ساخته شده اند ، در اینجا و در کوئینزلند ساخته شده اند و توسط دو نفره کارآفرین مادر و دختر ساخته شده اند ، برای کمک به شما در کاهش سرعت ، تنفس و آرامش هستند.

چرا با بهترین انتخاب های Olive & Luella خود را با کمی RnR پذیرایی نمی کنید و می فهمید که چرا آنها از این پس لوازم جانبی حمام ما خواهند بود!

هنگام افزودن این زیبایی ها به سبد خرید ، از این کد تخفیف منحصر به فرد با تخفیف 15 درصدی استفاده کنید: STYLEMAG15

شمع پالوما

اگر شما از نوع نرم و شیرین هستید ، ترکیبی شاعرانه از رایحه هایی که در شمع پالوما یافت می شود ، آن را به خرید مناسب بعدی تبدیل می کند! این شمع وگان و بی رحمی یادآور ظهرهای بهار غوطه ور در برابر آفتاب است ، بویایی از شهد گل صد تومانی و هلو باعث ایجاد بویی گل و عاشقانه از گل می شود که نرم و بیش از حد شیرین نیست. بلیسیمو!

شمع زیتون و لوئلا پالوما 37 دلار

خیساندن حمام خواب

غوطه وری طولانی در حمام ، پیشگفتار عالی برای یک خواب پر از خواب است. این خیساندن حمام لاغری که به تازگی راه اندازی شده است ، به محض اینکه استرس و کمبود خواب hold مادران جدیدی به دست ما می رسد ، سریعاً به عنوان ماده اصلی مصرف کننده ما شناخته می شود ، آیا می توانم حلوای من را بگیرم! رایحه های آرامش اسطوخودوس ، بابونه و مریم گلی ذهن و روح را تسکین می دهد ، زیرا نمک های اپسوم جادو می کنند تا تنش را از عضلات خسته آزاد کنند. احساس می کنید کسی چرت می زند؟

شیشه خیس آب حمام زیتون و لوئلا 29.95 دلار

شمع اصلی ساحل

دور زدن سریع به ساحل Coolum ممکن است در حال حاضر از کارت خارج شود ، اما کمی آرامش ساحلی هنوز هم با شمع معطر Main Beach از Olive و Luella امکان پذیر است! با نت هایی از آهک ، لیموترش ، و نارگیل که از این شمع موم سویای 100٪ طبیعی تراوش می کند ، بوی مرکبات کاملاً تازه و بدون مرز با آن رایحه آهکس بسیار آهسته را فراهم می کند.

شمع Olive & Luella Main Beach 27 دلار

حمام گل رز وحشی

در روزگاران قدیم ، حمامی پر از گلبرگ مظهر تجمل و تجمل بود و نمی توان دلیل آن را سخت دانست! ما در اینجا با استفاده از این حمام مجلل رز حمام ، نسخه مدرن را دریافت کرده ایم. ترکیبی از ترنج ، گاردنیای سفید و گل رز باعث ایجاد مراسم تشریفات حمام بوجی می شود. روز را که توسط گلهای خشک گل محمدی و گل های گل صد تومانی احاطه شده است ، خیس کنید ، در حالی که پوسته های منیزیم و نمک سنگ صورتی بدن شما را آرام و سم زدایی می کند.

شیشه خیساندن حمام Olive & Luella The Wild Rose $ 29.95 دلار

شمع باغ

این زیبایی به عنوان یکی از رایحه های جدید مجموعه Olive و Luella ، تعریف سعادت پاییزی است. این شمع با ترکیبی دلچسب از گلابی سبز ، پرتقال و وانیل ، مدینه فاضله حومه را نشان می دهد. حتی ممکن است فریب این را بخورید که یک پای میوه تازه از فر بیرون می آید!

Olive & Luella The Orchard Candle 27 دلار

کل محدوده Olive & Luella را در اینجا خریداری کنید!

تصویر سرب توسط Olive & Luella.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>