آیا پپتیدهای مس از رتینوئیدها بهتر هستند؟ – زیبا با مغز

پپتیدهای مس موثرتر از رتینوئیدها هستند

BFF عالی است.

وقتی من از چند پوند اضافی که در آخرین سفرم به ایتالیا گذاشته ام شکایت می کنم ، من را به پیاده روی تشویق می کند ، وقتی شروع به شک در نوشتن خود می کنم به من یک سخنرانی می دهد و حتی به من کمک می کند ایده های جدیدی پیدا کنم برای وبلاگ

BFF من زندگی من را بهتر می کند. او اعتماد به نفس من را بیشتر می کند. مرا بر روی اهدافم متمرکز نگه می دارد تا به موارد بزرگتر و بهتری دست پیدا کنم.

مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست نیز دارای BFF هستند. به عنوان مثال پپتیدها و مس. با هم ، آنها پپتیدهای مس نامیده می شوند ، و شایعات وجود دارد ، آنها حتی بهتر از رتینوئیدها عمل می کنند. می تونی باور کنی؟

در اینجا تمام شایعات (و حقیقت موجود در آن) وجود دارد:

پپتیدهای مس چیست؟

پپتیدها پروتئین هایی هستند که از اسیدهای آمینه تشکیل شده اند ، اجزای سازنده زندگی. برخی از این پپتیدها میل به مس فلز دارند. هنگام ملاقات ، آنها واقعاً محکم یکدیگر را در آغوش می گیرند و به هم متصل می شوند.

این زمانی است که پپتیدها و مس یکی می شوند: یک پپتید مس.

این می تواند به طور طبیعی در بدن اتفاق بیفتد. پپتیدهای مس به مقدار کمی در بزاق ، پلاسمای خون و حتی ادرار وجود دارد (من می دانم).

یا ممکن است در آزمایشگاه اتفاق بیفتد. دانشمندی آمینو اسیدها را با محلول حاوی مس مخلوط می کند و یک پپتید مس خارج می شود.

PS در صورت تعجب ، پپتیدهای مس موجود در محصولات مراقبت از پوست ما از آزمایشگاه تهیه می شوند.

مربوط: انواع پپتیدهای موجود در مراقبت از پوست: کدام یک برای شما بهترین هستند؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که چین و چروک ها را کاهش می دهد ، چهره را روشن می کند و ظاهر جوانتری به شما می دهد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


آیا پپتیدهای مس می توانند با چین و چروک و پیری زودرس مبارزه کنند؟

پپتیدهای مس متحدین قدرتمندی در مبارزه با پیری زودرس هستند.

علم می گوید پپتیدهای مس می توانند تولید کلاژن را افزایش دهند، ماده ای که پوست را محکم نگه می دارد. هرچه میزان پوست بیشتر شود ، احتمال افتادگی و چروک شدن آن کمتر است.

همچنین چند مطالعه وجود دارد که می گویند پپتیدهای مس این کار را به خوبی انجام می دهند ، آنها بیش از ویتامین های A (رتینوئیدها) و C کلاژن تولید می کنند، دو قدرتمندترین ابرقهرمان ضد پیری تاکنون.

بسیار چشمگیر ، درست است؟

مربوط: 8 روش مورد حمایت علمی برای بازسازی کلاژن از دست رفته

آیا پپتیدهای مس موثرتر از رتینوئیدها هستند؟

هیئت منصفه هنوز در این مورد حضور دارد ، اما دو دلیل وجود دارد که به این زودی ها از رتینوئیدها به پپتیدهای مس تغییر نخواهم داد:

  1. مطالعاتی که من به آن اشاره کردم ، in vitro (پتری دیش) انجام شده است ، نه in vivo (روی پوست واقعی). مشکل احتمالی این مسئله را مشاهده می کنید؟ فقط به این دلیل که چیزی در ظرف پتری کار می کند به این معنی نیست که وقتی روی پوست قرار می گیرد کار می کند.
  2. پپتیدهای مس باعث بهبود بافت پوست نمی شوند. ویتامین A همچنین می تواند زبری و لکه های تیره را کاهش دهد. پپتیدهای مس نمی توانند.

با این اوصاف ، اگر می توانید سرم حاوی پپتیدهای مس را به برنامه مراقبت از پوست خود اضافه کنید (هزینه آنها برای شما یک پنی زیبا است) این کار را انجام دهید! هر چیزی که باعث تقویت کلاژن می شود (و البته خطرناک نیست) ، همیشه ارزش امتحان را دارد.

مربوط: راهنمای کامل رتینول: چه چیزی است ، چه کاری انجام می دهد و چگونگی استفاده از آن

بوفه معمولی + پپتیدهای مس 1٪ 02

سایر پپتیدهای مس برای پوست چه می کنند؟

پپتیدهای مس چند وظیفه ای مراقبت از پوست هستند. در اینجا همه راه هایی که به پوست شما کمک می کنند وجود دارد:

  • آنها دارای خواص ضد التهابی هستند که تحریکات را تسکین می دهد ، یکی از دلایل اصلی پیری زودرس.
  • آنها به التیام زخم ها کمک کنید.
  • آنها به بهبود جای زخم کمک کنید با خلاص شدن از شر کلاژن بسیار بزرگ و آسیب دیده در آنها.
  • آنها ترویج تولید الاستین ، گلیکوزامینوگلیکان ها ، پروتئوگلیکان ها و سایر موارد بلوک های سازنده مانع محافظتی پوست.
  • آنها آنزیم هایی تولید می کنند که برای سلامت پوست ضروری هستند، از جمله آنتی اکسیدان سوپراکسید دیسموتاز و لیزیل اکسیداز (الاستین و کلاژن را به هم می بافد).

مربوط: آیا سوپراکسید دیسموتاز قوی ترین آنتی اکسیدان از همه است؟

سرم جداسازی آمینو مس نیود 2 1 بررسی

آیا پپتیدهای مس عوارض جانبی دارند؟

اینطور به نظر نمیاد برخلاف نقره ، مس توسط بدن متابولیزه می شود بنابراین خطر سمیت وجود ندارد.

برخی افراد گزارش می کنند که مقدار زیاد مس باعث تولید متالوپروتئینازها می شود که اساساً کلاژن و الاستین را می خورند. نتیجه؟ افتادگی پوست. چین و چروک ظاهر می شود

البته به خاطر داشته باشید که هیچ مطالعه ای در تایید این اتفاق وجود ندارد. فقط اقلیت کمی از افرادی که بیش از حد از پپتیدهای مس استفاده کرده اند ، این عارضه جانبی را گزارش کرده اند. تا زمانی که یک مطالعه انجام نشود ، ما نمی دانیم این درست است یا حتی آنچه بیش از حد را تعریف می کند. غلظت 10٪؟ مصرف روزانه؟ چه کسی می داند؟

همانطور که گفتم ، تعداد کمی از افراد این را تجربه می کنند ، بنابراین می توانم بگویم پپتیدهای مس کاملا بی خطر هستند.

بهترین محصولات دارای پپتیدهای مس کدامند؟

اگر آماده پالپ شدن پپتیدهای مس هستید ، ممکن است بخواهید این موارد را بررسی کنید. آنها بهترین محصولات با پپتیدهای مس هستند که تاکنون با آنها برخورد کرده ام:

خط پایین

پپتیدهای مس بسیار گران هستند و هنوز تحقیقات زیادی در مورد آنها انجام نشده است. اما ، آنچه می دانیم امیدوار کننده است ، بنابراین من آنها را در برنامه مراقبت از پوست خود قرار می دهم و توصیه می کنم شما نیز همین کار را انجام دهید. اما ، فقط در مواقعی که محصولات دارای بسیاری از ترکیبات اثبات شده دیگر باشند. برای هر مورد 😉

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>