آیا شما واقعاً به کرم دور چشم احتیاج دارید؟ – زیبا با مغز

آیا واقعاً به کرم دور چشم نیاز دارید؟

آیا به کرم دور چشم نیاز دارید؟

من از یکی استفاده نمی کنم خوب ، بیشتر اوقات

اگر هدایایی را دریافت کنم که به طور اتفاقی یک کرم داشته باشم یا یک روابط عمومی برایم نمونه بفرستد ، از کرم دور چشم استفاده می کنم – دوست ندارم محصول خوبی را هدر دهم. اما ، واقعاً بیرون بروید و یک کاسه کرم دور چشم با پول خودم بخرید؟

هرگز.

وقتی جوان بودم ، به خودم می گفتم که نیازی به آن ندارم و وقتی چند خط اول ظاهر می شود ، به خرید آن فکر می کنم (این خیلی اشتباه است ، زیرا در آن زمان معمولاً خیلی دیر است). و هنگامی که آنها ظاهر شدند ، من قبلاً در مورد مراقبت از پوست شناخت کافی داشتم تا بدانم کرم های ضد چشمی چیست.

معلوم شد که واقعاً هیچ تفاوتی بین مرطوب کننده صورت و کرم دور چشم وجود ندارد. خوب ، در واقع یک تفاوت وجود دارد: قیمت. با استفاده از کرم های چشم ، هزینه بیشتری برای محصول کمتری پرداخت می کنید.

به شما گفتم ، این یک تقلب بود. به همین دلیل است:

perricone md پلاسمای سرد به همراه چشم

چرا به کرم های چشم نیازی ندارید؟

در اینجا چند افسانه در مورد کرم های چشم و اینکه چرا در روال مراقبت از پوست خود نیازی به آنها ندارید آورده شده است:

باور غلط 1: کرم های چشم حاوی مواد خاصی برای ناحیه چشم هستند

پوست اطراف چشمان شما نازک تر و فوق العاده ظریف است ، بنابراین باید ترکیبات خاصی فقط برای آن وجود داشته باشد ، درست است؟

اشتباه. به مرطوب کننده ها و کرم های چشم معروف خود نگاهی بیندازید. فرمول های آنها تقریباً یکسان است: همان مواد مرطوب کننده ، همان آنتی اکسیدان ها ، برخی از مواد ضد آفتاب….

حقیقت این است که ، موادی که این فواید را فراهم می کنند ، برای انواع محصولات مراقبت از پوست یکسان است.

در مورد ترکیبات سیاهی چشم و پف چشم ، سوال شما را می شنوم؟ مطمئناً آنها فقط مخصوص کرم های دور چشم هستند.

کافئین و شرکت معمولاً در مرطوب کننده های صورت یافت نمی شود. ولی، آیا تا به حال کرم دور چشم پیدا کرده اید که بتواند واقعاً از شر پف چشم و کیسه های زیر چشم خلاص شود؟

من هم نه.

مطمئناً ، برخی می توانند کمک کنند. تو میدونی چطوری؟ آنها ذرات بازتابنده نور و سیلیکون هایی دارند که چین و چروک ها را پر کرده و به نظر می رسد کوچکتر هستند.

همان ذرات بازتابنده نور و سیلیکون هایی که در مرطوب کننده های صورت استفاده می شود. آیا لازم است بیشتر بگویم ، دختران؟

مربوط: آیا ویتامین K می تواند حلقه های تیره را درمان کند؟


نمی دانید کدام محصولات مراقبت از پوست را می توانید با هم مخلوط کرده و کدام یک دیگر را غیرفعال کنید؟ صفحه ترفند “How To Layer Actives Like A Pro” رایگان خود را بارگیری کنید تا از محصولات مراقبت از پوست خود بیشترین بهره را ببرید:


افسانه شماره 2: کرم های چشم لطیف ترند

برخی از آنها ، شاید. اما ، تعجب خواهید کرد که چند کرم دور چشم حاوی رایحه ، الکل و بسیاری از موارد دیگر هستند که برای پوست ضخیم صورت شما تحریک کننده هستند ، چه رسد به پوست ظریف چشم شما.

فقط به این دلیل که برچسب آن کرم EYE است ، به این معنی نیست که برای ناحیه چشم مناسب است.

کرم ترمیم کننده چشم cerave

هنگامی که شما به یک کرم چشم نیاز دارید

هر قاعده ای یک استثنا دارد. این یکی دو تا دارد. استفاده از کرم دور چشم جداگانه ممکن است در دو مورد ارزش آن را داشته باشد:

1. هنگامی که مرطوب کننده صورت شما برای ناحیه چشم مناسب نیست.

اگر حاوی الکل ، رایحه یا هرگونه مواد تحریک کننده باشد ، بهتر است از آن در ناحیه چشم استفاده نکنید. اما ، در این حالت ، چرا به سراغ دکمه ای که می توانید از آن استفاده کنید ، نمی روید؟

2. ناحیه چشم شما نیازهای مختلفی دارد

به عنوان مثال اگر پوست یورو در زیر چشمان شما خشک تر است و در هرجای دیگر چرب است ، استفاده از دو محصول جداگانه منطقی است. اما ، آنها نیازی به کرم صورت و کرم چشم ندارند. می تواند دو کرم صورت باشد. فقط به فرمول نگاه کنید ، نه به برچسب آن.

خط پایین

ناحیه زیر چشم شما دقیقاً به آنچه صورت شما نیاز دارد نیاز دارد: مرطوب کننده مرطوب و مرطوب کننده ای که آبرسانی می کند ، به مبارزه با پیری زودرس کمک می کند و از آفتاب نیز محافظت می کند. برای خود مقداری پول پس انداز کنید و یک مرطوب کننده خوب برای صورت خود بخرید که می توانید از آن در تمام قسمتهای چشم استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>