آیا این کار می کند؟ – زیبا با مغز

بررسی تقویت کننده پپتید Paula's Choice

صبر کنید ، آیا پائولا بگون سال ها قسم نخورد که پپتیدها کار نمی کنند؟

بله – و سپس او تصمیم خود را تغییر داد. چه او به مشتری توجه داشته باشد و چه فشار بازاریابی (مطمئناً علمی نیست ، که هنوز وجود ندارد) ، چند سال پیش Paula’s Choice با تقویت کننده پپتید خودش – که به درستی Paula’s Choice Peptide Booster نامیده می شود – به بازار آمد.

بله ، در آنجا خلاقیت زیادی وجود ندارد. اما ، من دارم دور می زنم

من تا آنجا که می توانم دور مانده ام ، اما وقتی یک نمونه سفر بهمراه سفارش اصلی من برایم ارسال شد ، من هم غافل شدم و آن را امتحان کردم. آیا آن چیزی که فکر کردم بیشتر از علم است؟

تقویت کننده پپتید Paula’s Choice چیست؟

پپتیدها برای پوست

پپتیدها از اسیدهای آمینه ساخته شده اند (اجزای سازنده پروتئین ها). آنها را به عنوان پیام رسان در نظر بگیرید که به سلولهای پوست شما نشان می دهد چگونه رفتار کنند. آنها دستورات را به عنوان “تقویت کلاژن!” یا “الاستین بیشتری بسازید!”.

هر پپتید کار کمی متفاوتی دارد. در اینجا آنچه پپتیدهای موجود در تقویت کننده پپتید Paula’s انجام می دهند:

 • تریپپتید -1: این با مس موجود در پوست شما برای ترمیم نواحی آسیب دیده و پوست سفت کار می کند.
 • Palmitoyl Tripeptide-1: مشابه رتینول ، می تواند علائم قابل مشاهده آسیب مانند چین و چروک و زبری را ترمیم کند.
 • Palmitoyl Tetrapeptide-7: بخشی از Matrixyl 3000 ، دارای خواص تسکین دهنده و آبرسان است.
 • Palmitoyl Hexapeptide-12: طبق گفته سازنده ، استفاده از آن دو بار در روز به مدت یک ماه ، 33٪ پوست و 20٪ رنگ پوست را بهبود می بخشد. آن را با کمی نمک بردارید.
 • میریستوئیل هگزاپپتید -16: این سلول ها را وادار به تولید کراتین می کند ، پروتئینی که مو ، ناخن و پوست شما را تشکیل می دهد.
 • میریستوئیل پنتاپپتید -17: همان Myristoyl Hexapeptide-16 ، سلول ها را وادار به تولید کراتین می کند.
 • هگزانویل دیپپتید -3 نورلئوسین استات: به گفته سازنده ، این باعث تسریع در تجدید سلول برای پوست صاف و روشن ، آبرسانی ، تصفیه بافت و کاهش عمق چین و چروک می شود.
 • Azelaoyl Bis-Dipeptide-10: مولکول اسید آزلاییک متصل به دو اسید آمینه ، با جلوگیری از گلیکز و اکسیداسیون ، دو فرآیند تسریع در پیری ، کار می کند.

عالی ، درسته؟

در اینجا می آید: این ادعاها بیشتر از طرف سازنده است. تحقیقات مستقل بسیار کمی وجود دارد که تأیید کند آنها آنچه را که سازنده گفته است انجام می دهند.

این بدان معنا نیست که آنها کار نمی کنند. اما قبل از پرش روی باند واگن پپتیدها ، باید شاهد اثبات قانع کننده تری داشته باشم.

مربوط: پپتیدهای موجود در مراقبت از پوست: آیا آنها واقعاً کار می کنند؟

اسیدهای آمینو در پیری زودرس برای هیدراتاسیون ، التیام و کاهش سرعت آن وجود دارد

اسیدهای آمینه هستند بلوک های سازنده تمام پروتئین ها. آنها 75٪ از بدن انسان را تشکیل می دهند! آنها تقریباً برای کلیه عملکردهای آن ضروری هستند.

باز هم ، هر اسید آمینه کار کمی متفاوت است. Paula’s Choice Peptide Booster با آنها همراه است ، بنابراین شما مزایای مختلفی خواهید داشت:

 • آرژنین: ممکن است کمک کند زخم ها و آسیب سلول های پوستی سریعتر بهبود می یابند.
 • والین: این انرژی را تقویت می کند و به بهبود بافت عضلانی کمک می کند. معلوم نیست که چطور به پوست کمک می کند.
 • گلیسین: کمک می کند بافت آسیب دیده را ترمیم کرده و روند بهبودی را تسریع می کند.
 • آلانین: پوست را آبرسانی می کند.
 • اسید گلوتامیک: پوست را نیز آبرسانی می کند.
 • سرین: یک آبرسان پوست دیگر.
 • ترئونین: این به بدن شما کمک می کند مواد مغذی را بهتر جذب کند. این نیست پاک کردن آنچه که برای پوست انجام می دهد
 • ایزولوسین: این مانع محافظتی پوست شما را ترمیم کرده و میزان آبرسانی را افزایش می دهد.
 • پرولین: چین و چروک ها و خطوط ظریف را کاهش می دهد (در صورت استفاده با گلیسین و لوسین) و سنتز کلاژن را پس از قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش (در صورت استفاده با گلوتامین) بازیابی می کند.
 • هیستیدین: خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی دارد.
 • فنیل آلانین: این برای درمان ویتیلیگو (یک بیماری پوستی که در آن تکه های پوست رنگدانه را از دست می دهند) استفاده می شود.

مربوط: آیا به اسیدهای آمینه در برنامه مراقبت از پوست خود نیاز دارید؟

گلیسیرین برای هیدراتاسیون پوست

بیایید با اصول شروع کنیم. گلیسیرین به دلایلی تقریباً در همه محصولات مراقبت از پوست است.

این یک رطوبت شگفت انگیز است: این یک روش فانتزی برای گفتن آن است رطوبت را از هوا می گیرد و در پوست شما قفل می کند. پس از حضور ، این رطوبت اضافی پوست شما را نرم ، برهم زده و روشن می کند.

این پایه ای است که می خواهید بقیه برنامه های مراقبت از پوست خود را بر اساس آن ایجاد کنید.

مربوط: راهنمای کامل گلیسیرین در مراقبت از پوست


مبارزه برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری است که واقعاً باعث کاهش چین و چروک پوست می شود و به پوست شما درخشش جوانی می بخشد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بافت

ژل سبک و سریع فرو رفتن که در صورت استفاده روی پوست برهنه کمی کف می کند.

عطر

بدون بو.

نحوه استفاده از آن

صبح و یا شب. شما می توانید آن را به دو روش اعمال کنید:

 1. بعد از سرم های دیگر اما قبل از مرطوب کننده / ضد آفتاب.
 2. آن را با مرطوب کننده خود مخلوط کنید (هرگز آن را با ضد آفتاب مخلوط نکنید – SPF را رقیق می کند !!)

عملکرد و نظر شخصی

شما می توانید از Paula’s Choice Peptide Booster به تنهایی استفاده کنید یا آن را با مرطوب کننده فاو خود مخلوط کنید. من طرفدار مخلوط کردن هر چیزی نیستم ، بنابراین اولی را انجام می دهم.

بعد از یک ماه استفاده ، نمی توانم بگویم که نتایج فوق العاده ای گرفته ام. سرم مقدار کمی رطوبت به پوست من اضافه می کند، که منجر به ایجاد یک بافت نرم و نرم می شود. این قدرت هیدراتاسیون است.

حتی در آن زمان ، نتایج ظریف است. انتظار نداشته باشید صبح با پوستی جوانتر از خواب بیدار شوید. مراقبت از پوست برای کار زمان می برد – این بیشتر از بیشتر موارد است.

من می دانم که برخی از بازرسان آنلاین هر زمان که از این تقویت کننده استفاده می کنند ، از شکستگی شکایت دارند. خوشبختانه این اتفاق برای من نیفتاده است. اما به هر حال پوست من مستعد شکستن نیست. اگر مال شماست ، من ابتدا یک نمونه را امتحان می کنم. برای هر مورد

تقویت کننده پپتید Paula's Choice

این برای کیست؟

هر کسی که کنجکاو است پپتیدها را امتحان کند و پول اضافی برای خرج دارد (این یک چیز ضروری نیست).

این برای چه کسی نیست؟

هیچ کس به این نیاز ندارد ، اما اگر می خواهید یک روال مینیمال مراقبت از پوست فقط با محصولات ثابت شده داشته باشید ، مخصوص شما نیست.

بسته بندی

یک بطری سفید و قرمز با اپلیکاتور قطره چکان. براق و کاربردی است. فقط آرزو می کنم بزرگتر باشد. این چیزها سریع تمام می شود

آیا تقویت کننده پپتید Paula’s Choice به ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
8 پپتید ضد پیری در یک تقویت کننده قدرتمند برای پوستی مقاوم و جوان به نظر می رسد. درست است، واقعی. اما پس از آن ، انعطاف پذیر معنایی ندارد. و آبرسانی باعث می شود پوست جوانتر به نظر برسد.
خطوط و چروک های نرم را نرم می کند. درست است – اما هر چیزی که پوست را آبرسانی کند این کار را انجام می دهد.
سد طبیعی پوست را تقویت می کند. درست است، واقعی.
رنگ و بافت پوست را بهبود می بخشد. درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

52.00 دلار / 49.00 پوند در Cult Beauty ، Net-A-Porter ، Paula’s Choice و SpaceNK

آیا شما به آن نیاز دارید؟

نه ، پپتیدها الزامی نیستند (اجازه ندهید کسی شما را به فکر دیگری بیندازد).

تقلب و جایگزین


Aqua ، گلیسیرین (پر کننده پوست) ، PEG-8 Dimethicone (تقویت کننده بافت) ، Tripeptide-1 (ترمیم کننده پوست) ، Palmitoyl Tripeptide-1 (ترمیم کننده پوست) ، Palmitoyl Tetrapeptide-7 (ترمیم کننده پوست) ، Palmitoyl Hexapeptide- 12 (ترمیم کننده پوست) ، Myristoyl Hexapeptide-16 (ترمیم کننده پوست) ، Myristoyl Pentapeptide-17 (ترمیم کننده پوست) ، Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate (ترمیم کننده پوست) ، Azelaoyl Bis-Dipeptide-10 (ترمیم کننده پوست) ، گلیکوپروتئین ها (آبرسانی) ، فسفولیپیدها (شاداب سازی پوست) ، enisonedA (ترمیم کننده پوست) ، گلیسیریزیت پتاسیم (تسکین دهنده پوست) ، آرژنین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، والین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، گلیسین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ) ، آلانین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، اسید گلوتامیک (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، سرین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، ترئونین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، عصاره مخمر (فاکس) (تسکین دهنده پوست / آبرسانی) ، ایزولوسین ( اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، پرولین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، هیستیدین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، فنیل آلانین (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، PCA (دوباره پر کردن پوست) ، Phy اسید تیک (آنتی اکسیدان) ، عصاره ریشه Panax Ginseng (عصاره گیاه / آنتی اکسیدان) ، سدیم PCA (تقویت کننده پوست) ، عصاره میوه Psidium Guajava (میوه گواوا / آنتی اکسیدان) ، عصاره میوه Euterpe Oleracea (acai / آنتی اکسیدان) ، عصاره Ahnfeltiopsis Concinna جلبک / هیدراتاسیون / تقویت کننده بافت) ، دکستران (قند طبیعی / هیدراتاسیون) ، ابریشم هیدرولیز شده (تقویت کننده بافت) ، لسیتین (اسید چرب ترمیم کننده پوست) ، گلیسیرین پلی ماتاکریلات (ماده تشکیل دهنده فیلم) ، C12-16 Pareth-9 (امولسیون کننده) ، Trideceth-12 (امولسیفایر) ، لاکتات سدیم (هیدراتاسیون) ، کربومر (تقویت کننده بافت) ، اسید آسپارتیک (اسید آمینه / هیدراتاسیون) ، پلی سوربات 20 (امولسیون کننده) ، بوتیلن گلیکول (تقویت کننده بافت) ، کاپریل گلیکول (تقویت کننده بافت) ، PEG -8 (تقویت کننده بافت) ، C11-15 Pareth-7 (امولسیون کننده) ، گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلرید (تقویت کننده بافت) ، فیتواستریل / اتیلدودسیل لوروئیل گلوتامات (هیدراتاسیون) ، اکتوئین (هیدراتاسیون) ، بافر باتری (تنظیم کننده pH) ، تریم متیل سیلوکسیلوکسین ) ، فنوکسی اتانول (نگهدارنده) ، سود هیدروکسید ium (تنظیم کننده pH) ، اتیل هگزیل گلیسیرین (هیدراتاسیون).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>