آیا آنها واقعاً کار می کنند؟ – زیبا با مغز

نحوه کارکرد کرم های ضد پیری

آیا کرم های ضد پیری م workثرند؟

من می توانم روی انگشتان یک دست تعداد کرم های ضد پیری را که امتحان کرده ام حساب کنم. حس مشابه داشتن؟

آه ، همه چیز نوید شما را از شر چین و چروک ها می دهد و ساعت را 10 سال به عقب برمی گرداند. و اکثر کرم ها… برای چند ساعت تحویل می دهند. سپس آن چین و چروک های مزاحم با انتقام دوباره برمی گردند.

همه کرم های ضد پیری برابر نیستند. برخی فقط آنچه را که لازم است برای ایجاد چروک برای مدتی کوچکتر باشد ، دارند. دیگران فقط مانع آنها می شوند. فقط تعداد کمی از کرم های موجود می توانند واقعاً آنها را کاهش دهند.

چگونه می فهمید که کرم ضد پیری که به آن چشم دوخته اید به کارتان می آید؟ بیایید نگاهی بیندازیم به انواع مختلف کرم های ضد پیری و آنچه که آنها واقعاً می توانند انجام دهند:

کرم شب skinsense by abi cleeve hydranet

کرم های ضد پیری مرطوب کننده

آنها چگونه کار می کنند

کرم های ضد پیری مرطوب کننده به لطف ترکیبی از موارد زیر کار می کنند:

خودشه.

چرا آنها کار می کنند

هیدراتاسیون در واقع کلید اصلی سلامت پوست است. هنگامی که پوست به خوبی آبرسانی می شود ، به نظر می رسد پرپر است و پرتر ، و این باعث می شود خطوط و چین و چروک ها کوچکتر به نظر برسند.

اثرات جانبی

این اثر فقط موقتی است. هنگامی که آبرسانی اضافه شده روند خود را ادامه دهد ، چین و چروک ها همچنان وجود دارند ، همان اندازه بزرگتر از قبل. به همین دلیل نباید بیش از 20 دلار برای آنها هزینه کنید.

چه کسی باید از آنها استفاده کند؟

 • زنان جوانی (کمتر از 25) که هنوز نیازی به نگرانی در مورد ضد پیری ندارند.
 • هر کسی ترجیح می دهد سرم ضد پیری م spثر بپاشد و نیازی به مواد قنادی بیشتر (آنهایی که در زیر ذکر می کنم) در مرطوب کننده خود ندارد.

بهترین انتخاب ها

 • لوسیون مرطوب کننده صورت CeraVe Am Broad Spectrum SPF 30 (17.99 دلار): در Ulta و Walmart موجود است
 • Nivea Creme (5.48 دلار): موجود در Walmart

مربوط: آیا روغن معدنی برای پوست مضر است؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که چین و چروک ها را کاهش می دهد ، چهره را روشن می کند و ظاهر جوانتری به شما می دهد؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


کرم اسید گلیکولیک Apiu

کرم های ضد پیری لایه بردار

آنها چگونه کار می کنند

کرم های ضد پیری لایه بردار به لطف AHAs و BHA ، لایه بردارهایی که می توانند کار کنند سلولهای مرده را از بین ببرید که روی سطح پوست شما جمع می شود

چرا آنها کار می کنند

وقتی سلولهای مرده پوست را از بین می برید ، خودتان هستید پوست زیر را روشن کنید ، که روشن تر و صاف تر است. این باعث می شود چین و چروک ها کمتر به چشم بیایند.

اثرات جانبی

بیشتر افراد تحمل لایه برداری روزانه را ندارند. اگر این مورد شماست ، یک مرطوب کننده لایه بردار مناسب شما نیست.

چه کسی باید از آن استفاده کند؟

 • هر کسی که می تواند لایه برداری روزانه را تحمل کند و نمی تواند از استفاده از لایه بردار جداگانه اذیت شود.

بهترین انتخاب ها

مربوط: چگونه بهترین لایه بردار را برای نوع پوست خود انتخاب کنیم

کاد نرم لیفت صورت caudalie resveratrol

کرم های ضد پیری با آنتی اکسیدان ها

آنها چگونه کار می کنند

آنتی اکسیدان ها نیروی پلیس پوست شما هستند. آنها قبل از ایجاد چین و چروک و لکه های تیره به بدن شما گشت می زنند که به دنبال رادیکال های آزاد است تا آنها را از بین ببرد. رایج ترین آنتی اکسیدان های موجود در محصولات مراقبت از پوست ویتامین های C و E ، چای سبز و کوآنزیم Q-10 هستند.

چرا آنها کار می کنند

وقتی یک مولکول اکسیژن الکترون را از دست می دهد ، به رادیکال آزاد تبدیل می شود. رادیکال آزاد برای بازیابی الکترون خود ، به مولکول دیگر حمله می کند تا آن را بدست آورد و به DNA ، سلول ها و پروتئین های موجود در این فرآیند آسیب می رساند. مولکول دیگر ، که اکنون نیز رادیکال آزاد است ، به یک مولکول دیگر حمله کرده و به همین ترتیب ، یک واکنش زنجیره ای ایجاد می کند که منجر به چین و چروک می شود.

آنتی اکسیدان ها می توانند به یکی از دو روش با این روند مبارزه کنند:

 • آنها می توانند زنجیره رادیکال های آزاد را بشکنید (به عنوان مثال: ویتامین C و E)
 • آنها شروع کننده رادیکالهای آزاد را خنثی کنید، کاهش یا جلوگیری از واکنش زنجیره ای (مانند: سوپراکسید دیسموتاز).

در هر صورت ، آنها رادیکال های آزاد را متوقف کنید قبل از اینکه باعث ایجاد چین و چروک شوند.

اثرات جانبی

آنتی اکسیدان ها از ایجاد چین و چروک های جدید جلوگیری می کنند ، اما نمی تواند کسانی را که قبلاً دارید کاهش دهد

چه کسی باید از آنها استفاده کند؟

 • هر کس در سنین نوجوانی و اوایل بیست سالگی که هنوز چین و چروک ندارد.
 • هرکسی که می خواهد از چین و چروک بیشتر جلوگیری کند!

بهترین انتخاب ها:

مربوط: چگونه آنتی اکسیدان ها به شما کمک می کنند تا با پیری زودرس مبارزه کنید

skinceuticals 0 5 کرم شب تصفیه کننده رتینول

کرم های ضد پیری کاهش دهنده چین و چروک

آنها چگونه کار می کنند

معامله واقعی ، این کرم های ضد پیری به لطف کار می کنند ویتامین A ، که می تواند گردش سلول را برجسته کند ، تولید کلاژن را تقویت می کند و با رادیکال های آزاد مبارزه می کند. این یکی از معدود موادی است که ثابت می کند چین و چروک ها را کاهش می دهد ، نه فقط ظاهر آنها.

چرا آنها کار می کنند

چند راه:

 • وقتی سرعت گردش سلول را تسریع می کنید ، آن سلولهای مرده قدیمی و آسیب دیده از صورت شما خارج می شوند ، با جدیدتر و جوانتر جایگزین شده است. این باعث می شود صورت شما صاف تر به نظر برسد.
 • کلاژن پوست را محکم و قابل ارتجاع نگه می دارد. هرچه پوست کلاژن بیشتر باشد ، بهتر است.
 • خنثی سازی رادیکال های آزاد تولید چین و چروک را در مسیر خود متوقف می کند.

اثرات جانبی

اشکال مختلفی از ویتامین A. وجود دارد که رتینول موثرترین و تحریک کننده ترین است. آی تی می تواند باعث قرمزی ، پوسته پوسته شدن و تحریک شود. در ابتدا فقط یک روز در میان از آن استفاده کنید.

اشکال دیگر ، مانند رتینیل پالمیتات ، تحریک پذیری کمتری دارند ، اما در عین حال تأثیر کمتری نیز دارند. دیدن نتایج بیشتر طول می کشد ، اما اگر پوست شما حساس است ، ارزش آن را دارد.

چه کسی باید از آن استفاده کند؟

 • هر کسی که جدی در مبارزه با پیری زودرس است و می تواند ویتامین A را روزانه تحمل کند (اکثر مردم نمی توانند).

بهترین انتخاب ها:

هشدار!

اکثر مردم به مرطوب کننده رتینول احتیاج ندارند. اگر از سرم با رتینول استفاده می کنید ، دیگر به مرطوب کننده خود نیازی ندارید. با استفاده از دو محصول ، رتینول فقط پوست شما را تحریک می کند.

نکته ای که من عرض کردم این است که ویتامین A تنها چیزی است که می تواند چین و چروک را واقعا کاهش دهد. تمام آن “مرطوب کننده های ضد پیری” بدون رتینول در واقع ضد پیری نیستند. آنها می توانند پوست شما را مرطوب کنند ، سلولهای مرده را لایه برداری کرده و پوست شما را صاف و روشن کنند ، اما ساعت را بر نمی گردانند.

خط پایین

کرم های ضد پیری محصولات معجزه آسایی نیستند که می توانند شما را یک شبه 10 سال جوان جلوه دهند. اکثریت قریب به اتفاق آنها فقط می توانند چین و چروک های شما را برای چند ساعت کوچکتر نشان دهند یا در وهله اول از بروز آنها جلوگیری کنند. اگر دنبال معامله واقعی هستید به دنبال رتینول باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>