آیا آنها واقعاً کار می کنند؟ – زیبا با مغز

حقیقت در مورد پروبیوتیک ها در مراقبت از پوست

روزهای خوب گذشته را به یاد می آورید که با سرعت پاهای کوچک شما را از باکتری فرار می کرد ، مبادا آنها شما را از بین ببرند؟

اکنون همه شما می خواهید آنها را بخورید ، آنها را زیر پا بگذارید ، روی پوست خود بمالید …

من ، چگونه زمان تغییر کرده است! بدون شک پروبیوتیک ها آینده مراقبت از پوست هستند. اما ، آیا ما هنوز آنجا هستیم؟ یا آیا همه کرم های پروبیوتیک که در راهروهای مراقبت از پوست طغیان می کنند خیلی سریع در حال روند هستند؟

بیایید تحقیق کنیم:

پروبیوتیک چیست؟

آیا می دانید پوست شما از باکتری پوشانده شده است؟ باکتریهای بدن شما بیشتر از سلولهاست! اوو ، من می دانم

برخی از این باکتری ها خوب هستند. بعضی ها بد هستند. آنچه مهم است تعادل آنهاست. وقتی باکتری خاصی تولید مثل کرده و بیش از حد گسترش یابد ، دچار آکنه ، شوره سر و سایر موارد آزار دهنده مانند آن می شوید.

تا کنون ، ما با آنها با آنتی بیوتیک ها ، یعنی چیزهایی که باکتری های بد را از بین می برد ، برخورد کردیم. اما ، اخیراً ، کسی فکر کرد ، “م “م ، چرا رویکرد مخالف را اتخاذ نمی کنم؟ چرا بیشتر از این باکتری های خوب به پوست نمی دهید؟ “

پروبیوتیک ها باکتری های خوبی هستند. وظیفه آنها تقویت پوست شما و بازیابی یا حفظ تعادل خوب باکتری ها است.


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چروک ها مقابله می کند ، کلاژن را تقویت می کند و درخشش جوانی به شما می دهد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


پروبیوتیک ها چگونه از پوست سود می برند؟

درس علوم سریع: PH پوست شما 4.7 طبیعی است. در این PH ، کاملاً سالم و مجهز است که می تواند باکتری های بد و همه خرابی هایی که ایجاد می کنند را از بین ببرد (فکر کنید آکنه یا اگزما).

وقتی با PH پوست خود خراب می شوید، اتفاقات بدی می افتد پاکسازی کنید نمی توانید صورت خود را نشویید اما بیشتر پاک کننده های موجود در بازار دارای PH بالایی هستند که بین 7 تا 12 است!

پاک کننده های خشن مانع محافظتی پوست شما را از بین می برند (می دانید چه زمانی این اتفاق می افتد: پوست شما کاملا خشک و قرمز می شود). این میکروبیومای شما را تغییر می دهد (جمعیت باکتریهای موجود در پوست شما): باکتری های خوب به آرامی از بین می روند و باکتری های بد کنترل می شوند.

وقتی pH پوست خود را تغییر می دهید ، در واقع دفاع طبیعی پوست را از بین می برید. باهوش نیست دوست من.

آنجاست که پروبیوتیک ها وارد می شوند. پروبیوتیک ها می توانند pH پوست شما را کاهش دهند و میکروبیوم شما را متعادل نگه دارند.

مربوط: چرا باید به یک پاک کننده کم Ph (به علاوه گزینه های مورد علاقه من) بروید


بهترین پروبیوتیک ها برای مراقبت از پوست کدامند؟

این جایی است که روی حیله و تزویر می شود. دانشمندان آنقدر مشغول کشف چگونگی از بین بردن باکتری ها هستند تا ما را از بین نبرند ، آنها دقیقاً زمان زیادی را صرف مطالعه در مورد مفید بودن آنها نکردند. این فقط یک اولویت نبود …

ما هنوز نمی دانیم بهترین پروبیوتیک ها برای پوست کدام یک هستند. بنابراین ، من فقط در مورد دو مورد استفاده شده در مراقبت از پوست صحبت خواهم کرد تا به شما ایده ای از پروبیوتیک ها بدهم. معامله؟

بیفیدا تخمیر لیزات

بیشتر تحقیقات در مورد Bifida Ferment Lysate توسط L’Oreal انجام شده است. البته ، آنها می گویند این یک معجزه گر است که می تواند آسیب DNA را برطرف کند ، پوست شما را آبرسانی کند و ساعت را 20 سال به عقب برگرداند. اگر فقط!

اما ، من یک مطالعه مستقل پیدا کردم که نشان می دهد Bifidobacterium Longum Lysate التهاب را تسکین می دهد ، خشکی را کاهش می دهد و “مقاومت پوست در برابر تهاجم فیزیکی و شیمیایی” را افزایش می دهد.

اگر پوست شما بسیار خشک است یا تحریک می شود و هر زمان که با چیز جدیدی تماس پیدا می کند ، عصبانیت ایجاد می کند ، این باکتری می تواند روز را نجات دهد.

لاکتوباسیلوس

Lactobacillus Plantarum باکتری است که با ایجاد پپتیدهای ضد میکروبی کار می کند. طبق مطالعه ای در سال 2012 ، می تواند کاهش اریتم ، ترمیم سد پوست و کمک به درمان آکنه.

اما ، فقط در غلظت های 5٪ یا بیشتر. مقادیر کمتری فایده ای ندارد. حدس بزن چی شده؟ شرکت های مراقبت از پوست معمولاً آنقدرها استفاده نمی کنند. 🙁

آیا پروبیوتیک ها در مراقبت از پوست واقعاً م Workثر هستند؟

پروبیوتیک ها در مراقبت از پوست مرده اند.

این یک مشکل است باکتری های خوب روی پوست شما زنده هستند. اگر می خواهید آنها را دوباره پر کرده و میکرو فلورا را متعادل کنید ، به باکتری های زنده نیاز دارید.

اما چگونه باکتری های زنده می توانند در یک محصول مراقبت از پوست زندگی کنند؟ آنها چه چیزی می توانند در آنجا بخورند؟ خودپرداز ، شما به راحتی نمی توانید باکتری های زنده را در کرم های مراقبت از پوست قرار دهید. 🙁

بنابراین ، آیا پروبیوتیک ها فایده ای ندارند؟ نه واقعا. همانطور که در بالا مشاهده کردیم ، یک مطالعه نشان می دهد که آنها می توانند کمک کنند. اما ، چگونه؟

با آموزش سیستم ایمنی بدن خود. دوست من شریل صداقت برای پوست شما در وبلاگ خود کاملا توضیح می دهد:

“به همین ترتیب یک واکسن آنفولانزا از باکتریهای مرده برای آموزش سیستم ایمنی بدن شما برای ایجاد انعطاف پذیری استفاده می کند ، فرهنگ های پروبیوتیک مرده نیز به طور مستقیم به سیستم ایمنی پوست شما سلامتی تر می دهند.”

بهترین محصولات مراقبت از پوست با پروبیوتیک کدامند؟

اگر پوست خشک یا حساسی دارید که به راحتی تحریک می شود یا با اگزما دست و پنجه نرم می کنید ، این موارد کمک می کند:

  • Aurelia Probiotics Skincare Revitalize & Glow Serum (57.00 پوند / 96.00 دلار): موجود در Cult Beauty
  • آمپول فعال کننده علوم تعمیرات شبانه Missha Time Revolution (49.00 دلار): موجود در Sokoglam

خط پایین

پروبیوتیک ها الزامی نیستند. زمان زیادی طول می کشد تا بتوانیم باکتری های زنده را در یک کرم یا سرم قرار دهیم. تا آن زمان ، آنها فقط می توانند سیستم ایمنی بدن شما را آموزش دهند تا اینقدر ناراحت نشود. اگر پوست خشک یا حساسی دارید ، ارزش آزمایش آن را دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>