آنیتا ژلاتو معروف جهان در حال آمدن به دهکده غربی است

بر روی برخی از Sensodyne سیلی بزنید و با این حرکت شبیه چمچه زنی آماده شوید تا به نوستالژی و خامه ای ترین ژلاتو بپردازیم!

بیش از 25 سال پس از بستن درب کارخانه بستنی پیترز در West End ، ماشین آلات با یک نماد بستنی کاملاً جدید در راس آنها یک بار دیگر خرد می شوند. Anita Gelato معروف بین المللی در حال ورود شیرین خود به کوئینزلند در West Village است. با مکان های مشهور در بارسلونا ، نیویورک ، سان خوان ، سیدنی و تل آویو ، پایتخت هیپستر بریسی اکنون بهشت ​​غذای دیگری برای افتخار خواهد داشت.

بوتیک ژلاتو قبل از منفجر شدن در مقیاس جهانی ، در یک آشپزخانه کوچک مدیترانه ای با ترکیبات خوشمزه بیش از 150 نوع ماست منجمد ، جاذب های مرغ و کرم واقعی بدون چربی ، فاقد چربی ، سویا و واقعی آغاز شد. بستنی های پایه دار شما آن را می خواهید ، آنها آن را دریافت کرده اند!

تمام بستنی ها 100٪ از مواد طبیعی ساخته شده اند. از میوه های تازه گرفته تا شربت ها ، شکلات های برتر و مربا های نمادی که مستقیماً از آشپزخانه خود مامان آنیتا تهیه می شوند ، هر انتخابی درست است.

به عنوان گام بعدی در محوطه غذاخوری احیا شده دهکده غربی – پیوستن به بازار جدید تند بیروت – می خواهید به غرب بروید.

آنیتا ژلاتو در اواسط ژوئن در West Village افتتاح می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>