آنچه را که بلورهای شما در واقع انجام می دهند رمزگشایی کنید با این راهنمای گفتن

درست است … همه ما مرحله وو وو داشته ایم. اما همانطور که مشخص شد ، در جهانی که همه گیر می شود ، این نوع فعالیت های به اصطلاح “هیپی دیپی” در حال یافتن جایگاهی دائمی در زندگی روزمره مردم هستند. تشریفات کوچک مراقبت از خود برای ایجاد احساس آرامش این روزها مهم است و اگرچه ممکن است بلورها به قلمرو تمسخر مم ها فرو رفته باشند ، اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم ممکن است آنقدرها که لکه دار هستند به نظر نمی رسد! خواه آنها را در اطراف خانه خود بیاندازید ، آنها را به عنوان جواهرات استفاده کنید ، و یا حتی آنها را در کارهای زیبایی خود انجام دهید ، منکر نیست ، استفاده از کریستال ها در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است. آنها می توانند حس جذابیت و آرامش فوق العاده ای را به خانه شما اضافه کنند. ما در حال شکستن برخی از سنگهای قیمتی مورد علاقه خود در زیر و رمزگشایی معنای موجود در مورد هر کریستال هستیم – به علاوه به اشتراک گذاری یافته های برتر خود برای افزودن به سبد خرید!

کوارتز رز

البته ، ما باید کار را با گل رز کوارتز کلاسیک شروع می کردیم. محبوب و بسیار زیاد در سراسر جهان ، احتمالاً قبلاً با رنگهای صورتی ملایم و زیبایی از این سنگ گرانبها روبرو شده اید. این کریستال که با یک انرژی نرم زنانه همراه است ، به عنوان سنگ قلب یا سنگ عشق شناخته می شود. این سنگ که به خصوصیات صلح ، لطافت ، شفابخشی و آسایش مربوط می شود ، یک افزودنی عالی برای ایجاد حس هماهنگی به فضای شما است.

سیترین

اگر اخیراً کمی از رضایت خود احساس نارضایتی می کنید ، لمس سیترین می تواند همان چیزی باشد که می تواند انگیزه جدیدی را القا کند! این سنگ برای درخشش درخشان در سایه های نارنجی و زرد مشاهده می شود ، که بلافاصله احساس شادی ایجاد می کند. این بلور به عنوان شفافیت ذهن و همچنین احساس نشاط شناخته شده است. به همین ترتیب ، به عنوان لوازم جانبی میز و یا تزئین دفتر خانه با آن عالی است. اگر برای موفقیت تلاش می کنید و به دنبال جذب رفاه بیشتر در زندگی خود هستید ، این گوهر برای شما است!

آمتیست

اگر شما فقط می خواهید جهنم را خنک کنید ، آمتیست که به عنوان “سنگ آرام” شناخته می شود ، عالی است. این سنگ که به طور ایده آل در اتاق خواب قرار می گیرد ، به دلیل کمک به آرامش ، از بین بردن استرس و اضطراب و همچنین مبارزه با بی خوابی بسیار معروف است. معنای واقعی کلمه پشت این نام “مست نیست” ، از یونانی باستان ترجمه شده است. درک اینکه چرا این کریستال با احساس بهبودی و آرامش همراه است کار سختی نیست.

سنگ لاجورد

آبی عمیق و آسمانی لاجورد در طول تاریخ با سلطنت و الوهیت پیوند خورده است. واقعیت سرگرم کننده برای افراد تاریخ در میان ما – طعنه بدنام پادشاه توتانخامن با لاپیس لازولی منبت کاری شد! این بلور که به عنوان “سنگ آگاهی” شناخته می شود ، به نمادی از خرد و حقیقت تبدیل شده است. این گوهر با الهام از احساس صداقت و شفقت ، رشد و درک خود و همچنین اعتماد به نفس هنگام بیان حقیقت خود را تشویق می کند.

عقیق

شهرت عقیق به عنوان یک سنگ فوق العاده تثبیت کننده و تقویت کننده شهرت دارد. این کریستال در اشکال و رنگهای متنوعی وجود دارد که آن را به انتخابی محبوب در تمام اعصار تبدیل کرده است. این ماده برای از بین بردن انرژی منفی و همچنین بهبود تمرکز و توانایی های تحلیلی مورد تأیید است. چرا با این لوازم خانگی زرق و برق دار Agate تعادل و هماهنگی در محل زندگی خود ایجاد نمی کنید!

کلسیت آبی

سایه های رویایی رنگ آبی پودری کمرنگ که در این سنگ گرانبها یافت می شود ذاتاً تسکین دهنده هستند. بلو کلسیت به دلیل خواص درمانی و همچنین توانایی دفع انرژی های عصبی و اضطراب ، یک سنگ محبوب برای بهبود یا بهبودی است. این گوهر برای ایجاد احساس آرامش در زندگی روزمره شما ایده آل است!

سنگ ماه

Moonstone که به دلیل کم رنگ بودن مروارید مورد ستایش قرار گرفته است ، از هزاران سال قبل ، به ویژه برای جواهرات ، یک انتخاب محبوب بوده است. این کریستال یک طلسم برای کشف خود ، به دلیل افزایش حس شهود ، همدلی و مهربانی نسبت به خود و دیگران شناخته شده است. اگر زندگی شما احساس آرامش درونی را از دست می دهد ، سعی کنید یکی از این قطعات سنگ ماه دلربا را القا کنید!

اگر مشتاق ادامه تحصیل در زمینه کریستال هستید ، بهترین انتخاب ما برای خواندن کریستال را در زیر بررسی کنید!

* برخی از قیمت ها به AUD تبدیل شده اند و ممکن است تغییر کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>