آنچه الماس شما با Diamondport درباره شما می گوید

ما با هالیوود استخوانی برای انتخاب داریم. برجسته ترین آنها تایتانیک ، نوت بوک ، جنس و شهر و گتسبی بزرگ است. چرا؟ این نگاههای هالیوود و HBO همه مقصر هستند که به ما حسادت حلقه نامزدی حماسی داده اند!

به نظر می رسد انتخاب یا طراحی حلقه نامزدی به عنوان یکی از جذاب ترین (و آزار دهنده ترین) خریدهای طول عمر یک شخص جمع شده است ، فکر نمی کنید؟ کیفیت ، زیبایی و دید سنگ مرکزی حلقه نامزدی شما را مشخص می کند ، اما در دنیای سنگهای قیمتی ، چگونه حلقه عالی را پیدا می کنید؟ و از کجا می دانید کدام شکل برای شما مناسب است؟ هر کدام به روش خاص خود برق می زنند و وقتی صحبت از الماس می شود ، چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد.

آیا شما یک ظاهر مدرن تر یا یک جستجوی پرنعمت ترجیح می دهید؟ آیا شما از کشیدن انگشت خود آگاه هستید یا شاید روی سنگ قابل توجه تری متمرکز شده اید؟ خواه در حال طراحی حلقه نامزدی خود باشید و هم در مسیر درست به همسرتان نکات مفیدی بدهید ، یافتن انگشتر مناسب کار ساده ای نیست – مخصوصاً در صورت تطبیق با سبک روزمره بازرگانان متواضع الماس محلی ، Diamondport (مستقر در Queen Street Mall) متخصصین امر طراحی و تهیه یک شکل الماس هستند که عاشق آن خواهید شد بارها و بارها.

بیایید ببینیم که چگونه آنها تیزتر می شوند؟

گلابی

سنتی و درخشان

ساکن کری بردشاو باشید ، الماسهای شکل گلابی لحظه ای مهم را سپری می کنند! شکل گلابی چه به صورت سنتی و همیشگی ، سبکی ترکیبی است که به دهه 1400 برمی گردد و توانایی فوق العاده ای برای طولانی تر نشان دادن انگشت شما دارد. که به آن قطره قطره اشک نیز می گویند ، برای شخصی که قدری درخشش بیشتر در زندگی را تحسین می کند بسیار مناسب است ، زیرا مهم نیست که از چه زاویه ای ، شکل گلابی فقط کمی بیشتر از همتایان خود بدرخشد.

کوسن

منحنی ظریف

الماس برش کوسن به شکل مربع و مستطیل شبیه برش شاهزاده خانم است ، اما گوشه های مشخص آن گرد شده و به بالش شباهت دارد. بسیاری از مشهورترین حلقه های جهان که به عنوان “الماس سلبریتی” شناخته می شوند ، برش کوسن هستند ، همانطور که در حلقه هاله درخشان دیزی بوکانان در بازسازی The Great Gatsby (ویژه ای از Diamondport) دیده می شود. این سبک برای کسانی که دوست دارند بیانیه ای جسورانه ارائه دهند ، کاری بیهوده است.

شاهزاده

زاویه دار و معاصر

شما در امر تکریم سنتهای الماس با این برش کلاسیک ، شما یک رهبر هستید! با لبه های خاص خود ، این الماس برای کسانی است که دوست دارند برجسته شوند – و آنها از گفتن آن نمی ترسند. بر اساس گفته های Diamondport محبوب ترین شکل های فانتزی ، برش های پرنسس به طرزی بسیار بزرگ بر می گردند و ترکیبی عالی از کلاسیک و مرسوم ، مد روز است. شاهزاده خانم که برای درخشش مطلوب طراحی شده است ، به زیبایی در یک نفره کار می کند یا با یک باند ظریف با لهجه الماس کار می کند.

گرد

درخشش استثنایی

شما عاشق همه چیزهای کلاسیک هستید: بلیزر مشکی پررنگ ، رژ لب مخصوص و یک لیوان سرخ و قرمز به نام چند مورد. شما در مورد آنچه در زندگی می خواهید تصمیم گیرنده خوبی هستید و به همین دلیل الماس برش گرد انتخاب شماره یک شماست. محبوب ترین برش الماس ، برش گرد درخشان به دلیل عملکرد سبک و شکل جهانی که برای سبک های تنظیم بی پایان کار می کند – به ویژه یک نفره امضا ، یک جرقه برجسته است. با این حال ، برش گرد از همه اشکال الماس متنوع است ، به این معنی که در تمام سبک ها و طرح های تنظیم کننده به طرز افسانه ای کار می کند. طراحی انگشتر سفارشی در ذهن دارید؟ Diamondport به دلیل طراحی های برجسته سفارشی شناخته شده است.

بیضی شکل

عطر زنانه نفیس

او پسر عموی کشیده الماس گرد یکپارچه است ، اما جذابیت او بی نظیر است. اگر بیشتر از تیپ شیک و خلاق هستید ، بیضی انتخاب ظریف است. Diamondport می گوید که این شکل برجسته الماس برای کسانی است که یک زیبایی کلاسیک و زیبا را می خواهند ، در حالی که هنوز از روند جلوتر است.

برای شروع سفارشی سازی حلقه نامزدی رویایی خود ، امروز مشاوره خود را با Diamondport رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>