آقای درمان از اوه من ، خدمه وفل به دره می آیند

بالای آن در لیست سطل های هر شیرین شیرینی ، دسرهای بسیار شیطانی و بسیار جنجالی که می توانم گریه کنم در Oh My، Waffle وجود دارد. و در حالی که شما هنوز هم باید سفر به بورلی را تجربه کنید تا شبکه شیرین خوبی را تجربه کنید ، خدمه نوع جدیدی از دسرهای منحط را به سوراخ دیواره نزدیک شما می آورند!

آقای Treat جدیدترین حفره های آغشته به رنگ آبی کودک و نشانه هایی از هلو است که به زودی دره را خانه می نامد. آنها با لذت بردن از لذت های ساده کوکی ها و بستنی ها ، نه خلق کوکی پر شده را شامل می شوند ، از جمله مخمل قرمز ، کارامیلک چاق و شکلات سه گانه و پر از نوتلا و کارامل. برای بردن به خانه می توانید یک بسته شش تکه را ببندید ، یا درجا معقول و نامعلوم باشید.

آنها همچنین سرویس های نرم و مخلوط شده سفارشی را در طیف وسیعی از طعم های باشکوه مانند وانیل مخلوط شده با غلات Frosties و موز ، Tiny Teddies که با عسل ، کیک پنیری توت فرنگی و خمیر شیرینی شیرینی خوب پخش می شود ، ارائه می دهند. یا اگر شما بیشتر از یک متخصص به یک متخصص علاقه دارید ، می توانید طعم خود را ایجاد کنید! همین امر با شیرمحلوهای آنها همراه است که در کنار دم کرده های سرد بطری و نوشیدنی های غیر الکلی سرو می شود.

برای کسانی که هنوز می خواهند وافل کنند ، این فضا را تماشا کنند زیرا تیم قصد دارد Oh My، Waffle را در آینده به مکان های دیگر گسترش دهد. در این بین ، شاید برای رفع حفره ای که قبل از باز شدن آقای Treat در ماه جولای از آن اجتناب کرده اید ، به دندانپزشک مراجعه کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>