آخر هفته دور آخر | آخر هفته کارهایی که باید در بریزبن انجام شود

آخر هفته های فوریه به عنوان کوتاه ترین ماه سال ، کالاهای داغی است که باید خردمندانه مصرف شود. پیشنهاد ما؟ خلاصه اتفاقات دیدنی این آخر هفته ما را ببینید! برای هدف خوب ، بازارهایی از بهترین غذاهای آسیا و موارد دیگر ضربان های بسیار خوبی وجود دارد – به آن بپرد.

4 سکه حمل کنید | جمعه

پس از اولین حذفی سال گذشته به عنوان واکنشی به Bushfires 2019 استرالیا ، A Carry 4 Coins بازگشته است و کاملا همراهان را به ارمغان می آورد. WAAX ، Camp Cope ، Mo’ju ، Tia Gostelow و بسیاری از استعدادها در The Fortitude Music Hall برای حمایت از Black Rainbow – یک شرکت اجتماعی در جهت پیشگیری از سلامتی ، رفاه و خودکشی از بومیان و Torres Strait Islander LGBTQIA + انجمن. بلیط های خود را ببندید اینجا.

روز بازار Mt Gravatt Plaza | شنبه

این یک روز تازه در این شنبه در Mt Gravatt Plaza برای روز بازار فوریه آنها است! از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر ، به جستجوی نمونه های غذایی خوشمزه بپردازید ، در نمایشگاه های کوچک آشپزی یادداشت کنید و پس انداز کلان را در فروشگاه های مورد علاقه خود داشته باشید. بچه ها می توانند با آرایش مو و خال کوبی موقت لباس بپوشند و فراموش نکنند که به قرعه کشی خوش شانس وارد شوند زیرا آنها 1000 دلار جایزه می دهند!

خزیدن دره کوه کوه | شنبه

هولی دولی ، دزدکی حرکت خود را بزنید و کششهای گرم خود را از بین ببرید – وقت آن است که بخزید! Mountain Goat Valley Crawl بازگشته است تا اشتهای موسیقی زنده شما را در ده مکان دیدنی و جذاب در دره آرام کند. از The Brightside تا Black Bear Lodge ، The Foundry ، Ric’s Bar ، The Zoo و موارد دیگر ، تا ضربات جورج آلیس ، سربازان بتونی و Heaps Good Friends (فقط به چند مورد). چرا که نه؟ رایگان است!

جشنواره BrisAsia | تمام آخر هفته

اگر آن احساس شیرین اراده را از دست داده اید یا نمی خواهند دستی من را در گمرک در فرودگاه جستجو کنند ، این بهترین چیز بعدی است! جشنواره BrisAsia بازگشته است تا شما را در جشن فرهنگ و میراث آسیایی جشن بگیرد. جمعه صدای BrisAsia Sound وجود دارد ، یک فروشگاه pop-up K-Pop و BrisAsia Bazaar شنبه ، به علاوه یوگا ، تای چی و کاراته در سراسر بریزبن در تمام آخر هفته. همه رویدادها را بررسی کنید اینجا.

Pixar Putt | تمام آخر هفته

تا بی نهایت و فراتر از آن! Pixar Putt در حال راه اندازی در خیابان استنلی Little South است ، بنابراین شما می توانید 9 یا 18 سوراخ را با Incredibles ، Finding Nemo ، Monsters Inc. ، A Bug’s Life ، Wall-E و حتی غذای مورد علاقه همه ، Ratatouille دور بزنید. برای بچه های بزرگسال فقط با “After Dark” مشکلی کنید و بچه ها را با هم راحت کنید یا در همان مرحله حاضر شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>